V Tarvitet Massinate Väljasöit 11.06.2016. Tulemused ja järelkajad....
#41

(13-04-2016, 23:16 PM)ruut Kirjutas:  1. Ruut Rätsepp
2. BMW 1602 '74a
3. 2
4. Möödunud aastal sai 57 all kruisitud

Kuna kaardilugeja ei saa osaleda, siis palun kogu ekipaazh stardinimekirjast maha võtta.
Vasta
#42

Kristjan Lõppe
VW1300, 72a.
2-3 inimest
Vasta
#43

1.Sven Küünemäe
2.vaz 2011 1980a
3.2
4.pole oluline
Vasta
#44

Ahoi,sõbrad!
Regamine läheb lukku 31.05.2016. kell 22:47!
Tasumise aega pikendame kuni 05.06.2016. kella 22:48-ni.
Kes selleks hetkeks pole osalustasu maksnud ega mulle teada andnud, et on kindel tulija, see langeb kahjuks stardirivist välja.
Kurb ja karm, aga nii on!!
Vasta
#45

Kahjuks siiski ei osale sel aastal.
Vasta
#46

Kõigepealt vabandan peakorraldaja ees, et korra juba registreerusin ja siis lasin maha võtta aga kuna eelmise aasta kaardilugeja asemel avaldas viimasel hetkel soovi uus kaardilugejate tiim, siis palun mind stardinimekirja ennistada. Kuna ilmad on väga suvised, siis tuleks sama autoga mis möödunud aastal.
1. Ruut Rätsepp
2. BMW 316 TC1 '79a
3. 3
4. Möödunud aastal sai 57 all kruisitud

[img][Pilt: 18617479598_d49e17b98f_h.jpg]398 by Mikk Paadik, on Flickr[/img]
Vasta
#47

natuke OT aga selline ürr ka toimumas:
http://www.ohtuleht.ee/737438/tv3-video-...-mere-koit

kuna ma olen saaralane ja ilmselgelt seeaeg hiius, siis peaks kõiki rallil osalevaid saarlasi kutsuma ka hiius kokku, seda köit lükkama
Vasta
#48

Ahoi, Sõbrad!
Regamine on nüüd selleks aastaks täiesti lukus.
Esimeses postituses avaldatud väljasöidu juhend.
Stardinimekiri tuleb sinnasamasse neljapäeval.
Vasta
#49

Huvi pärast uuriks, kas tänavu aastane rada läbib ka kruusateid? 
Vasta
#50

(08-06-2016, 09:03 AM)tonis Kirjutas:  Huvi pärast uuriks, kas tänavu aastane rada läbib ka kruusateid? 

Tänavusel rajal on ka kruusateed, aga seda minimaalselt, umbes 2 km ja see on suht aeglane lõik, nii et massinaid kahjustada kuidagi ei tohiks.
Vasta
#51

Tundub, et tuleb reede hommikul Rohuküla poole sõita. Oskab keegi kommenteerida kui pikk see elav järjekord seal olla võib? Ilmselt hommiku ja lõuna paiku kohale jõudses on lootust rutem üle saada?

Ahjaa, kuna ennem käinud pole siis juhendiga tutvudes selgub, et tuleb ala talveralli stiilis ajamine. Kui keegi tahab mulle kaardilugejaks tulla siis ilmselt on see võimalik veel Smile
Vasta
#52

Kui läbid haapsalu, siis varuda seal rohkem aega kuna reede-laupäev toimub seal kandis ralli.
Vasta
#53

(08-06-2016, 20:53 PM)svenson Kirjutas:  Tundub, et tuleb reede hommikul Rohuküla poole sõita. Oskab keegi kommenteerida kui pikk see elav järjekord seal olla võib? Ilmselt hommiku ja lõuna paiku kohale jõudses on lootust rutem üle saada?

Ahjaa, kuna ennem käinud pole siis juhendiga tutvudes selgub, et tuleb ala talveralli stiilis ajamine. Kui keegi tahab mulle kaardilugejaks tulla siis ilmselt on see võimalik veel Smile

Arvestades seda, kui kiiresti (tundidega) tipptundide laevad (reedesed ja laupäevased) välja müüdi, soovitan panustada hommikul esimesele laevale. Hilisemate järjekord võib ikka päris pikaks minna.
Vasta
#54

Kahjuks ei ole perekond Mirskil seoses lapse haigestumisega võimalik sellel aastal üritusest osa võtta. Proua Mirski saatis eile korraldajatele ka meili. Kas osavõtutasu on võimalik tagasi saada?
Vasta
#55

(09-06-2016, 09:34 AM)robi Kirjutas:  Kahjuks ei ole perekond Mirskil seoses lapse haigestumisega võimalik sellel aastal üritusest osa võtta. Proua Mirski saatis eile korraldajatele ka meili. Kas osavõtutasu on võimalik tagasi saada?

Tere, vabandan, et pole jõudnud enne vastata, aga vastusmeil Proua Mirskile saadetud nüüd.
Kiiret paranemist!
Vasta
#56

kui keegi tunneb vajadust kaarti lugeda, siis hetkel on mul kaardilugeja puudu, peale saan võtta ainult ühe inimese (rohkem auto kapasiteet ei võimalda kahjuks), teele asun saarele homme hommikul tallinast (bronni pole), stardis võin ka peale võtta

PS joodikud ja ilusad naised saavad poolehinnga
Vasta
#57

(09-06-2016, 13:38 PM)supp Kirjutas:  kui keegi tunneb vajadust kaarti lugeda, siis hetkel on mul kaardilugeja puudu, peale saan võtta ainult ühe inimese (rohkem auto kapasiteet ei võimalda kahjuks), teele asun saarele homme hommikul tallinast (bronni pole), stardis võin ka peale võtta

Me peaks koostööd tegema, üks loeb kaarti ja teine lahendab ülesandeid, aga mõlemal on oma auto Smile
Vasta
#58

Esimeses postituses stardinimekiri!!
Vasta
#59

Müts maani ja sügav kummardus taaskord Hiiumaa meeste ees!

Oli jällegi äärmiselt meeldiv ja mõnus vanatehnikaüritus. Kõige suurem üllatus oli muidugi ilm, eelmisel õhtul veel näitasid kõik ilmateated lausvihma ja 10C temperatuuri aga... Toomasel siiski oli eelmise aasta arve ilmataadile makstud, jättis vist jootrahagi.

Igatahes üritus oli äärmiselt positiivse meeleoluga nagu ikka. Ägedad lisaülesanded, huvitav rada (alguses Kärdla linnas keerutamine oli mõnus vaheldus) ja maitsev lõunasöök. Väikesed vigurid ristsõnas anname andeks, need aitasidki finišieelset aega sisustada.

Ja tulemuse kohta... Absoluutselt igal aastal on see olnud meeldivaks üllatuseks. Ei ole meil kordagi üheski lisaülesandes olnud maksimumtulemust või eriti hiilgavat sooritust. Ja keskpärased tulemused ei ole mitte kunagi andnud päeva lõpuks sellist tunnet, et nüüd võib midagi tulla... Aga elu on näidanud, et stabiilne keskpärasus on edu võti Smile Ja see üllatusmoment on äärmiselt meeldiv.


Igatahes ekipaazhi nr 16 poolt palavad tervitused ja suured tänud korraldajatele ja kaasvõistlejatele äärmiselt mõnusa nädalavahetuse eest!

[Pilt: 13428629_1427446303947999_79347410213904...e=57C1A95C]
Vasta
#60

Võistkonnad Lihulast tänavad samuti korraldajaid väga toreda ürituse eest. Väga mõnusad teed ning lisa ülesanded. Usun, et Toomas ei pahanda kui mõned mõtted enda ürituse tarvis varastan Smile Igal juhul järgmine aasta jälle.

NB: Kes mu kivid sisse vinnas Big Grin ?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne