M72/Dnepr käigukast
#1

Tervist, mul on oma emmilisega väike mure, vanaisa on kunagi omal ajal oma emmi, päris palju ümber ehitanud, raam ja porikad on emmi omad, mootor k750 oma ja käigukast on dnepri oma ja nimelt käigukastiga ongi mul hetkel mure, tal on olemas seal vabakäigu ( andur või polt ei tea kuidas seda nimetada) ja mure selline et kui ma seda vabakäigu polti liiga sisse keeran, siis hakkavad käigud, kas välja hüppama või lihtsalt ei taha sisse minna ja kui seda jälle välja keeran, siis ei hakka vabakäigu tuli põlema, millest muidu oleks suva, aga kui see vabakäigu indikaator seal juba küljes on, siis võiks ta ka töödata. Küsimus selline, et kas ma pean äkki mingi teatud käigu sisse panema kui ma seda polti reguleerin või peab tõesti seda millimeetri kaupa keerama ja siis iga minuti tagant proovisõitu tegema.
Teine viga käigukastil on see, et esimene käik on kuidagi kahtlaselt kiire, saab äkki seda ka kuidagi reguleerida, kuna hetkel kui esimese käigu sisse panen, siis tundub nagu sõidaks juba teise või kolmanda käiguga.
Vasta
#2

Esimene ongi parajalt kiire, esimestel sõitudel ja startidel võib natuke ehmatada. Kui veel kiire reduktor ka juhtub olema, siis on ehmatus sedavõrd võimsam Big Grin
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne