soovitused (netis) shoppamiseks
#81

Selles artiklis on kõik öeldud:
http://arileht.delfi.ee/news/uudised/ees...d=77783248

Kui sel majandusaastal sama asi kordub, pole sellisel firmal turule enam asja.
Vasta
#82

(03-07-2017, 12:15 PM)v6sa Kirjutas:  
(03-07-2017, 02:40 AM)viplala Kirjutas:  Onava ongi perse kukkunud firma koos oma 20a maha jäänud teenusega. Tuleks keegi jõuline inimene ja lööks selle kamba seal laiali ning vabastaks turu sellest pasast.
...

Jajah, tuleks keegi ja teeks ometi... Toungue

Vaikige fekaal surnuks ja ongi asi klaar. Selleks piisab, kui mitte tellida neist urkaist, kus ainsaks tarneviisiks on Omniva. Täna jääb Omniva võimekus selgelt pakilaviinile alla.

Normaalse firma puhul, kui on näha, et tööd on rohkem kui teha jõuab, investeeritakse ja arendatakse teenust jooksvalt ja kiiresti. Onava puhul käivad asjad kuidagi teisiti, nagu nõuka ajal. Kui tahad interneedusest tellida, pole kahjuks võimalik onavast mööda minna.

Mulle tuleb tihti lugu postkontorisse pakke. Postkontor asub minust umbes 10km kaugusel. Naljakas on aga see, et pakid tulevad ühte teise postkontorisse, mis ei asu isegi mitte selles vallas kus mina elan. Juhul kui oletada, et mul poleks autot, peaksin ma võtma terve päeva vabaks, istuma hommikul bussi peale, sõitma Tallinnasse, seal ringi istuma ja sõitma veel 50km, siis saaks paki kätte, seejärel ootama bussi, sõitma uuesti Tallinnasse, ootama õhtust bussi, ja siis saan pakiga koju tagasi. Ma olen rääkinud, vahetanud meile, sõimanud ja palunud, et nad saadaksid minu pakid mulle lähemal asuvasse ja minu vallas olevasse postkontorisse. Tulemus on null. Täna hommikul sain sms'i, teie pakk mis vedeles meie käes alates 22.06 on kohal, seal kaugel kaugel postkontoris. 18 päeva viivitust ja järjekordselt vale postkontor. Yes...

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
#83

Ma ei imestaks, kui Omnival üleplaaniline pealikuvahetus varsti ei tule? Wink Kaua see noor mees ikka jaksab peaga vasta seina joosta. Ning küll kogenud kolleegid peatselt ajaloolisi leide tegema hakkavad.

 Oh, tule noor ja tugev mees
ning raiu sooned kivisse...


Muus osas olen nõus, kuna ka minu elukohale lähim postkontor on 16 km kaugusel täiesti vales suunas. Ma lihtsalt ei satu sinna kanti. Õnneks on meil vahva ja arusaaja postituvi, mistap ma ei pea iga paki pärast sõitma. Aga kui postiteenuse viimast miili teenindab ennast edukalt kehtestav riigi äriühingu töötaja, kes jälgib täpselt ametijuhendit, siis tuleks hoolega lisateenuseid klõpsida, et pakk soovitud ajal soovitud kohta saada. Vastavalt hinnakirjale....
Vasta
#84

(04-07-2017, 10:37 AM)viplala Kirjutas:  
(03-07-2017, 12:15 PM)v6sa Kirjutas:  
(03-07-2017, 02:40 AM)viplala Kirjutas:   ja järjekordselt vale postkontor. Yes...

Kaebus tuleb esitada peadirektorile, siis on väike lootus, et midagi muutub. Tema kontakti saamine võib natu keeruline olla muidugi.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#85

Elan juba 6 aastakest Viimsis. Igasugu registrites ka asi muudetud. Enne elasin Viimsi naaber rajoonis mis kuulub tallinna alla. Ma ei tea miks aga vaatamata pakil märgitud aadressile jõuab 85% saadetistest endiselt vana elukoha järgsesse postiasutusse. Ei aita kisamine ja karjumine. Ei aidanud ka kenasti rääkimine. Müstiline asutus igaljuhul. Isiklikult maksan võimalusel natuke rohkem ja üritan seda organisatsiooni vältida.

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta
#86

(02-07-2017, 20:50 PM)hulgus Kirjutas:  Ühe elektroonikajubina otsingud viisid https://www.partsgateway.co.uk/ lehele.
...
On keegi kasutanud?

Tundub, et ei saa ikka kaubale. Üks pakkus, et on olemas, aga saatma ei hakka. Ise Birminghami on natuke kaugele järgi minna ..?
Teine nõuab jonnakalt jupi originaalkoodi, aga mul mingi x tootja karp. Tolle kood ei päde.

Omnivalt endalt sai tellitud asju. Nädal hiljem saatsin kirja:pole ühtki tagasisidet, on asi olemas?, töös ,teel? ei jälgimisnumbrit, ei teadet.
Hommikul sain vastuse, vabandustest nõretav, koos numbriga, oli siis samal päeval minu kirjaga teele pandud.
Oleks taibanud päev otsa kodus pakki oodata, oleks ehk isegi käes. Aga ei, pole pakki ei teadet, postkontoris ka pole. Öeldi, et toimetamata kirjad toob postiljon homme hommikul kontorisse, siis saadetakse teade jne jne.
Ehk heal juhul saan neljapäeval kätte...
Samal päeval sai tellitud juppe, GLS tõi Poolast 2päevaga ukse taha, DHL 3päevaga Saksast seina sisse... kogu inf jooksvalt meilis ja kullerid helistavad 30min ette...


Vasta
#87

Kui ämma maha lööd ja vaja laibast lahti saata siis topi kasti ja saada omnivaga kuhugi...  kaob nagu tina tuhka.   Big Grin Toungue

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta
#88

(04-07-2017, 10:37 AM)viplala Kirjutas:  Mulle tuleb tihti lugu postkontorisse pakke. Postkontor asub minust umbes 10km kaugusel. Naljakas on aga see, et pakid tulevad ühte teise postkontorisse, mis ei asu isegi mitte selles vallas kus mina elan. Juhul kui oletada, et mul poleks autot, peaksin ma võtma terve päeva vabaks, istuma hommikul bussi peale, sõitma Tallinnasse, seal ringi istuma ja sõitma veel 50km, siis saaks paki kätte, seejärel ootama bussi, sõitma uuesti Tallinnasse, ootama õhtust bussi, ja siis saan pakiga koju tagasi. Ma olen rääkinud, vahetanud meile, sõimanud ja palunud, et nad saadaksid minu pakid mulle lähemal asuvasse ja minu vallas olevasse postkontorisse. Tulemus on null. Täna hommikul sain sms'i, teie pakk mis vedeles meie käes alates 22.06 on kohal, seal kaugel kaugel postkontoris. 18 päeva viivitust ja järjekordselt vale postkontor. Yes...
 Lase aga kätte toimetada, koju või tööle. Kui postkontor/-punkt kaugemal kui 5km, toovad tasuta nii mis ludiseb.
Nad on selle teenuse oma kodulehel hoolega nurga taha ära peitnud:
https://www.omniva.ee/era/kiri/kuidas_kiri_katte_saada
Vasta
#89

(04-07-2017, 18:04 PM)tcumen Kirjutas:   Lase aga kätte toimetada, koju või tööle. Kui postkontor/-punkt kaugemal kui 5km, toovad tasuta nii mis ludiseb.
Nad on selle teenuse oma kodulehel hoolega nurga taha ära peitnud:
https://www.omniva.ee/era/kiri/kuidas_kiri_katte_saada

Selle ma proovin kindlasti järgmise pakiga ära. Homme võtan ühendust tarbijakaitsega, vaatame mis need kostavad asja peale.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
#90

(03-07-2017, 09:22 AM)marz Kirjutas:  Endal selline seis-kauba asukoht Eesti posti tolliterminal/Omniva, saabus Eestisse 19.06, pärast nädalat laos olemist ei olnud mingit liikumist näha, kuna kaup oli vaja deklareerida, siis oli selleks vaja ka teatud dokumente, mis elektrooniliselt pärimise peale saadeti, mina eeldasin, et mulle tuleb teade, et tegelege asjaga, deklar tehtud möödunud kolmapäeval elektrooniliselt, hetkel vaikus, homme saab 3 tööpäeva täis, siis hakkan uurima. 
Et siis mind ärritas olukord, kus kaup on olnud juba nädal tollilaos ning mingit tevaitust selle kohta ei tule, nii läheb tähtaeg üle ja kaup läheb tagasi, mina olen rahast ilma ja kaubast ka, ei ole ok, või saan ma millestki valesti aru.

Täna kui jooksis neljas tööpäev hakkasin siis asja uurima, lubati ju kaup vabastada 3 päeva jooksul või probleemide korrral ühendust võtta, Maksu- ja tolliametil on ka FB leht kus võimalus ka nö chatikastis küsida asju, esitasin küsimuse koos deklaratsiooniga, nähti, kuid ei mingit vastust siiani, saatsin meili, millele tuli automaatvastust et vastame 5 või 30 päeva jooksul. Õnneks tuli päris vastus üsna kiirelt, kus sooviti tõendit, et kaup asub tollilaos, saatsin siis selle, mille olin Omnivalt ise küsinud, mis oleks pidanud siiski mulle saadetama ja siis hops-kaup vaba, Omniva toob homme ära, saame näha. Aga paras jebi kui aus olla, kui postiasutus ei saada mulle teadet, et kaup on kohal ja deklareeri, läheb tähtaeg üle ja kaup tagasi, kui mta ei vabasta deklareeritud ja makstud kaupa ilma, et ma peaks seda üle küsima, milles asi ning otsustab üldkorras päringuele 30 päeva jooksul vastata.
Tuli selline porisev jutt, kuid korralik kool, kuidas need asjad käivad.

Ford Granada
Vasta
#91

Omniva puhul tasub alati arvestada sellega, et sealt levib info vaid mõtte jõul. Kui töötaja mõte selle kohta, et pakk on kohal, Sinuni mingil põhjusel ei jõua, on see Sinu traagika.

Ja töötajate poolne initsiatiiv on seal vist ka karistust vääriv tegevus, seegi mõjutab postiteenuse kvaliteeti.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#92

Omniva peamine võlu on see, et tegemist on kollektiivse organismiga, kus välismaailma jaoks puuduvad indiviidide telefoninumbrid ja e-postid. Puuduvad ka indiviidid. Väga harva, kui see umbisikuliste isikutega "suhtlemine" fekaali keema ei viska vahetpidamata.

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta
#93

Kas keegi teab, mis värk selle Inglismaalt tellimisega on? Varem tuli Hiinast pakk 3-4 nädalat, Inglismaalt 3 päeva kuni 1 nädal. Nüüd Hiinast viimasel ajal isegi kiiremini 2-3 nädalat, Inglismaalt aga vähemalt 3 nädalat. WTF?
Kas saareriigist käib post vaid korra kuus ja aerupaadiga või peeditakse spetsiaalselt? Tolli-jama ju ei peaks(veel) olema, muudkui jaga kätte.
Krt juba mitmes kord korraga tellitud asjadest Hiina omad ammu käes, Inglismaalt ikka tulemata.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta
#94

(04-07-2017, 19:14 PM)marz Kirjutas:  
(03-07-2017, 09:22 AM)marz Kirjutas:  Endal selline seis-kauba asukoht Eesti posti tolliterminal/Omniva, saabus Eestisse 19.06, pärast nädalat laos olemist ei olnud mingit liikumist näha, kuna kaup oli vaja deklareerida, siis oli selleks vaja ka teatud dokumente, mis elektrooniliselt pärimise peale saadeti, mina eeldasin, et mulle tuleb teade, et tegelege asjaga, deklar tehtud möödunud kolmapäeval elektrooniliselt, hetkel vaikus, homme saab 3 tööpäeva täis, siis hakkan uurima. 
Et siis mind ärritas olukord, kus kaup on olnud juba nädal tollilaos ning mingit tevaitust selle kohta ei tule, nii läheb tähtaeg üle ja kaup läheb tagasi, mina olen rahast ilma ja kaubast ka, ei ole ok, või saan ma millestki valesti aru.

Täna kui jooksis neljas tööpäev hakkasin siis asja uurima, lubati ju kaup vabastada 3 päeva jooksul või probleemide korrral ühendust võtta, Maksu- ja tolliametil on ka FB leht kus võimalus ka nö chatikastis küsida asju, esitasin küsimuse koos deklaratsiooniga, nähti, kuid ei mingit vastust siiani, saatsin meili, millele tuli automaatvastust et vastame 5 või 30 päeva jooksul. Õnneks tuli päris vastus üsna kiirelt, kus sooviti tõendit, et kaup asub tollilaos, saatsin siis selle, mille olin Omnivalt ise küsinud, mis oleks pidanud siiski mulle saadetama ja siis hops-kaup vaba, Omniva toob homme ära, saame näha. Aga paras jebi kui aus olla, kui postiasutus ei saada mulle teadet, et kaup on kohal ja deklareeri, läheb tähtaeg üle ja kaup tagasi, kui mta ei vabasta deklareeritud ja makstud kaupa ilma, et ma peaks seda üle küsima, milles asi ning otsustab üldkorras päringuele 30 päeva jooksul vastata.
Tuli selline porisev jutt, kuid korralik kool, kuidas need asjad käivad.
 Eile kaupa ei tulnud, trackingu järgi seis sama, mis 20. juunil ehk kaup on tollilaos, Omniva kostis täna, et on jah selline seis ja saatke kauba jälgimiskood ja deklaratsioon vastavale aadressile, helistasin tolliametisse, et mulle pole deklaratsiooni ju saadetud, kuidas ma selle edasi saadan. Õnneks, et olin raali taga ning sain jooksvalt selle õigele kujule ja saadetud. Aga no mille pagana pärast pean mina tegema kodus seda tööd, mida peavad tegema vastavad ametnikud, kes selle eest palka saavad, saatma tolli ja postiasutuse vahel vastavaid dokumente. Tunnistan oma rohelist seisu selles valdkonnas, aga samas on ju ka mingid õiguspärased ootused.

Ford Granada
Vasta
#95

Mina sain täna, ehk 23 päeva hiljem, kätte 14 juunil Inglismaalt ostetud paki. 
Üks väga kiireloomuline pakk pandi teele 11 päeva tagasi, näis kaua sellega läheb. Postkontoris käin küsimas 2x päevas...
Vasta
#96

Õrritamiseks võin öelda et FedEx võitis 03.07 Taivanist paki ja koos ise tehtud tolliprotseduuridega sain paki täna terminalist kätte ehk 3,5 päeva  Big Grin
Vasta
#97

Genfist DHL Viljandisse koduukse taha 20 tunniga.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#98

25.06 tellisin Aliexpressist telefonile kaaned, 03.07 olid postkastis.
Vasta
#99

Sugulane saatis Hiiumaalt Kärdla konsumi omniva pakiautomaadist mulle paki enne jõule Tartusse, senini pole pakki näinud....

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

(05-07-2017, 09:58 AM)Basilio Kirjutas:  Kas keegi teab, mis värk selle Inglismaalt tellimisega on? Varem tuli Hiinast pakk 3-4 nädalat, Inglismaalt 3 päeva kuni 1 nädal. Nüüd Hiinast viimasel ajal isegi kiiremini 2-3 nädalat, Inglismaalt aga vähemalt 3 nädalat. WTF?
Kas saareriigist käib post vaid korra kuus ja aerupaadiga või peeditakse spetsiaalselt? Tolli-jama ju ei peaks(veel) olema, muudkui jaga kätte.
Krt juba mitmes kord korraga tellitud asjadest Hiina omad ammu käes, Inglismaalt ikka tulemata.

Nii ja naa. Võib-olla EU meelega kepib ajusid, aga ühe põhjuse võib leida ka selles filmikeses https://youtu.be/IgIkfetsnVI
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne