midagi el.skeemide otsijatele....
#41

Minski elektriskeemi paluks
Vasta
#42

ressu Kirjutas:Minski elektriskeemi paluks

millist neist?
Vasta
#43

klaabu Kirjutas:
ressu Kirjutas:Minski elektriskeemi paluks

millist neist?
See koigeuuem minsk.. www.varuosad.ee seal see korge essasopakaga
Vasta
#44

Kas oskab keegi ühendada kokku laadimisrelee PP330 , vahelduvvoolu generaatori,aku ja süüteluku. Tsikliks Ural ,aga sama relee vist kasutusel ka Dnepril.Siin eespool on küll skeem olemas, aga kvaliteet üsna kehvake ja mina selle järgi ühendatud ei saanud.Äkki on kellelgi värviline skeem olemas?Tänud!
Vasta
#45
Question 

olex v2ga vaja Planeta Sport (1982) skeemi..

______
Polte®
Vasta
#46

Planeta Spordi skeem.See on õlipumba variant,aga saad põhilise kätte küll.Vaata siia.Aga originaalsuuruselt saad vaadata kui oled sisse loginud.
Vasta
#47

Kas selle Planeta Sport\'i skeemi jaoks ka legend on!?
Kyll ma teadja-meestega nuputan, aga lihtsalt kysin..

______
Polte®
Vasta
#48

Ei ole kahjuks,aga kui asjaga natukenegi kursis ja näpuga järge ajada ,saab hakkama.
Vasta
#49

kas kellegil on iz planeta 4 el skeemi või planeta 5 oma oleks hädasti vaja mul mingid on aga mul oleks vaja suuremat ja värvilist äkki kellegil on või oskab öelda kust saab
Vasta
#50

SIIT saad Planeta 5-e mootori joonise.
Vasta
#51

Oleks vaja planeta3 elektriskeemi. See, mis varem siin üleval oli, kahjuks enam pole.
Vasta
#52
Exclamation 

Ikka vajaka: t2pne Izh Planeta Sport elektriskeem..
..selle uuema laadimisreleega, millel on pistik mitte
eraldi juhtmete yhendamine..

..v6i kas keegi oskab mulle selle
(www.hot.ee/polter/skeem1.jpg)
skeemi jaoks legendi esitada!?

t2nud..!
________
Polte®
Vasta
#53

jawa 633 skeemi paluks
Vasta
#54

Kas keegi leiax kuskilt Tuula 200M mootori joonised ka.
Vasta
#55

caspar112716 Kirjutas:Kas keegi leiax kuskilt Tuula 200M mootori joonised ka.

OT:
Avatari võiksid veidi väiksemaks teha.
Vasta
#56

soovitus kellegile kel viitsimist on tehke elektriskeemidele mingi lehekülg on kõikidel lihtsamWink
Vasta
#57

Kas kellelgil teistsugust/paremat võrri elektriskeemi pole? Mu võrril on see vist natuke erinev(teistsugused kontaktid).
Vasta
#58

osadel vanematel mootoritel on kontaktid ühise alusplaadi peal, osadel teine kontaktipool teisel alusplaadil ja uuematel mootoritel on suurema magneto tõttu kontaktide alusplaadid ka suuremad... milliste kontaktide elektriskeemi neist sul vaja on?

Wink

Vasta
#59

Pole enam vaja. Sain vajaliku juba mujalt.
Vasta
#60

Paneks siis enda poolt ka ühe lingi, kust saab izide elektri skeeme ja mootori jooniseid. Skeeme ja jooniseid on seal päris palju. www.pilt.ee/taurii
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne