Motorex 2004
#1

Mis te selle aastasest näitusest arvasite ?

Kas teie-arust natuke lahjavõitu ei olnud ?

Pange siia kõik oma arvamused ja kommentaarid. Rolleyes
Vasta
#2

Nooh ütleme nii, et kui oma raha eest oleks käinud, siis oleks kahetsenud seda väljaminekut. Aga kutsega ........ noh ilma rahata saadud ju Wink
Vasta
#3

sama siin ... meeletu raha kysivad Toungue

Aga kui on kutse olemas siis on hoopis teine asi Rolleyes
Vasta
#4

Olen kuulnud,et Autolehe tellijad pidid kohapeal isikut tõendava dokumendi esitamisel tasuta MOTOREX-i pileti saama. Mõned jälle,et pileti saavad ainult need tellijad,kes on alles tellinud Autolehe. Mul Autoleht tellitud juba eelmisest suvest... Kuidas on lood tegelikult?
Vasta
#5

Mul oli ka Autoleht tellitud aga mitte kusagil polnud kirjas ega öeldud kuidas pileti kätte saaks. Imelik...

Aga õnneks sain kutsed teisest kohast Toungue
Vasta
#6

Käidud kaks korda koguni,mõlemad tasuta.Eks see ligi 15 margi puudumine miski jälje jättis,samas olen arvamusel,et Eesti Näitused sobiks autonäituse jaoks ikka paremini kui Suurhall (käisin ka Autopeol).Võiks olla ikkagi mingi üritus,kus kord aastas saad kõigest ülevaate ühest kohastSmile
Tobe oli minu meelest maastikuautode rajale pääs ja seal olnud tigedavõitu turvad.
Autolehe pääsmetest tean seda,et eile käisin ühe sõbraga,kel see enda nimele tellitud (minul käib teise pereliikme nimel) ning temal piisas küll,et läks peasissekäigu kõrval oleva kassa juurde,ütles,et talle on kaks pääset ning juhiluba näidates sai kutsed kätte.
Mis endale kõige enam huvi pakkusid?Kui igapäevasõidukit valida,siis võtaksin Motorexil olnud liikureist tõenäoliselt kas uue Skoda Octavia või VW Caddy.Niiöelda hobiliikuriks ehk RX-8...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne