Alkomeetrid
#1

Kuna algamas aktiivsem \"hooaeg\", siis tuleb vast ette ka tihedamini mõne õlle või ka enama manustamist.

Sellega seoses oleks hea omada piisavalt asist alkomeetrit.

Kas on kellegil oskusteavet antud teemal, alkomeetrite omadused, hinnad, kuskohast osta jms.

Smile
Vasta
#2

See näiteks kasulik lehekülg.
Vasta
#3

Ma ikka tõin mõni aeg tagasi neid eesti, müüsin 300 EEK tk.
Vasta
#4

hmm..sellega seoses tuleb meelde, et keegi tuttav rääkis, kuidas oli käinud hommikul söömas kuskil... mingit burgeri värk ja coca cola vist... ning paar minutit hiljem võttis ment vahele, pani puhuma... tüüp joonud ei olnud.. aga puhus sellesse vanasse alkomeetrisse, millel need 2 tulukest ainult.. ja näe imet...läx põlema see tuluke mis näitab joovet...
mees hakkas siis vaidlema et pole midagi joonud... palus uuesti puhuda uuemasse masinasse mis näitab ekraanil numbreid... sinna puhus 0.0 promilli...
nii et... ma ei tea kas mingit abi sellest textist.. lihtsalt tuli pähe Toungue
Vasta
#5

Poesmüüdavatest alkomeetritest niipalju, et need näitavad joovet ka siis, kui: närid nätsu, oled suitsetanud, oled just söönud/joonud midagi (ma ei mõtle sellega alkohoolset), ja loomulikult, kui oled tarbinud alkoholi. Soovitav on puhuda alkomeetrisse u. 15-20 min. peale neid tegevusi. Siis näitab juba enam-vähem õieti. Need uuemad politseialkomeetrid selle õnge ei lähe (v.a. alkohol muidugi Big Grin ), vahel aga siiski mõjub Coca-Cola, ja eriti kui see on soe. Sõber töötab politseis ja ükskord sai testitud.
Vasta
#6

koka ja eriti soe koka on ju nagunii solk, selle eest peabki n***ima Big Grin
Vasta
#7

Neid väikseid pulki ei soovita osta, need näitavad enamus ajast jumala villast. Siiamaani kõige parem, mida mina näinud olen, on Alcoquant. Hea ja digitaalne ning väga kiire. Eks hind ole ka muidugi kirves.
Aga paljud haiglad, kes teostavad alkojoove tuvastamist, kasutavad seda samaSmile
Vasta
#8

indrek(clubmb) Kirjutas:Neid väikseid pulki ei soovita osta, need näitavad enamus ajast jumala villast.
omal ajal, kui sai ka õllesummerdatud, oli ikka kena komme pärast \"julguse kogumist\" neid \"Tanita\"-näitsikuid kiusata. Kahel aastal sai 4-5-6 lahja õlle järel end kaineks puhutudSad Mõttetu kraam!

sõbral olemas (kunagine?) politsei-tester. See näitab küll kenasti, jääknähtudega vist liialdab isegi. Parem siiski liialdamine, kui \"probleemi eitamine\".
poole tunni pärast paneb mu sõber siis tele-eetris kanal2 saatejuht Madise samasse massinasse puhumaBig Grin

teet,
popp ja noortepärane telestaarSmile

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#9

Ennem tõesti alkomeeter \"liialdagu.\"
Kui ikka kahtlus ja ühe peenutseva alkomeetri ka \"puhud\", siis ikka asjast selgem pilt. Eriti aktuaalne on see ehk nõ. järgmine hommik, kus justkui ollakse kaine, aga tegelikult õiget ettekujutust pole siiski. Ja kui ikka üsna pakiline sõitmine ees, siis ikka heameelega võtaks taskust alkomeetri ja puhuks.

Kui võimalik, siis \"järgmine päev\" mina isiklikult üldse ei sõida. Veres on niikuinii midagi ja olemine vahest ebakindel.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne