m408 luukpäraga?
#21

Kõik sõltub sellest, kas nimetatud raha on Sinu aasta, kuu või päeva sissetulek. Juhul kui see on aasta sissetulek, siis tuleb veel pikki aastataid kannatada projekti valmimist. Põhimõtteliselt pole see vähe ega palju ja edasimüügiks seda osta ei kannata, pigem ainult endale ehitamiseks ja sõitmiseks. Universaaliga saab ka palju asju vedada ja pikemate matkade ajal mugavalt pikutada. Varuosi on ka muretult saada.
Ikka parem kui piludele liisingut maksta!

Tõnu Piibur
5116265
Vasta
#22

mihkel Kirjutas:Kas 2000.- sellise masina eest maksta oleks õnnestunud tehing?

Kui on selline plaan, et saada ka tänavakõlbulikuks, siis ARKis registreerimise eest võid arvestada veel 1600 juurde.
Aga muidu - pigem maksta 2K sellise mosse eest kui samapalju raha mingi poolsõitva Vaz011 eest.
Vasta
#23

Kui mootoris mingeid kahtlasi kolinaid vms pole ning kere kandvad konstruktsioonid korras on (nende piltide põhjal ei julge mina sellel teemal sõna võtma hakata), siis miks mitte.

(Järjekordne küsimus sarjast \"Tahan kõike teada\"Smile
Huvitav, millal see masin viimati teedel-tänavatel liikus ja mispärast seisma jäi?
Vasta
#24

Kui ma õieti aru sain, siis seisma jäi ta puhtalt omaniku laiskuse tõttu. Omanik ei viitsinud masinat ülevaatusele viia ja hiljem oleks olnud vaja juba taas arvele võtta ja muud kamarajura teha, omanik aga on praegu juba üsna vana ja sellega enam jännata ei viitsi.
Vasta
#25

Siis äri ära... saad omale laheda uunikumi... keegi müüb Börsis kogu aeg M427E-d 20.000 eesti eeguga... njah kuid sellise hinnaga ostjaid pole... aga omale uunikumiks selline lahe ju... tahaks omale ka saaks ükskord ometi garaaži ruumi juurde taarasisse uppu või ära....

Marek
Vasta
#26

Arvan et kui viskad vanale kaks jakobsoni lauale, oled auto omanik. 2K on palju Smile Kes teab mis roosteuss isegi mootori sees võib olla Rolleyes
1600 registreerimine, transport maksab kah midagi... Nii seletadki vanale Big Grin 1000 eest peaks ta maruõnnelik olema et ühe noore inimese rõõmsamaks on teinud Big Grin
Vasta
#27

Nüüd kui paar kuud on möödas võiksid sa,Mihkel,teada anda kuidas siis si lahenes sest minu arvates oli see igati tegia masin .Eriti lahe on see et tema tagaluugi klaas käib ülesse ja luuk ise alla , neli tuld ees teeb asja muidugi veel kenamaks. Mul endal universaal 2137 ja 433 ning mõlema luuk käib ühes tükis ülesse mille puhul on aken väiksem ja minu arvates koedam . mõtlesin 433-e taga osa väheke ümber teha ja luugi eraldi ülesse käima. aga juhul kui sa ikka veel mõtled seda ostu siis peedista seda vana väheke ja tassi see kindlasti ära või kui enam ei ole huvitatud sellest masinast võiksid aadressi üles panna et äkki lähen torgin ise vana ,äkki annab mõistlikumalt ära.
Vasta
#28

Lahenes asi nii, et kellegist ostjat ei olnud ja masin seisab ikka papi garaažis. Kui kellelgi on tõsine huvi, võib privas täpsemaid andmeid küsida.
Vasta
#29

vahelepõikeks... olen kohanud ka uue võre ja suuna/gabariidituledega kandilisi esilaternaid. või ???
Vasta
#30

willyramp Kirjutas:vahelepõikeks... olen kohanud ka uue võre ja suuna/gabariidituledega kandilisi esilaternaid. või ???
Millist võret sa mõtled?

Kaþdy automobil se stane jednou veteranem, nebude-li dřive seðrotovan.
Vasta
#31

Ju ta plastvõret mõtleb. Sa oled näinud tavalisi 2140 baasil tehtud universaale (2137 vist)
Vasta
#32

No see on juba liig sm. Hõljuk sul saab siis olema juba enam-vähem 5 või 6 heleisnist 3 põlvkonna mossetBig Grin

MArek
Vasta
#33

Kõik on kontrolli all...Wink
Vasta
#34

willyramp Kirjutas:vahelepõikeks... olen kohanud ka uue võre ja suuna/gabariidituledega kandilisi esilaternaid. või ???
Selline \"nina\" on mossedel küll vist haruldus: http://www.mosseliiga.ee/jaani/jaan3.jpg Äkki on see? Mina küll sellist varem just näinud pole.

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta
#35

Kui ma õieti mäletan, siis antud mosse omanik rääkis, et need esituled on ise aretatud.
Vasta
#36

Sedasorti \"molu\" oli minu teada ekspordiks läinud Izh-i pikapitel. Vähemalt Soome veeti selliseid. Kast oli neil ka tagant pikendatud, et kohalike seaduste järgi veoautoks kvalifitseeruks (vero pärast). Üks pildinäide kah.
Vasta
#37

Pikapid olid ainsad Iževski Mossed, mis ka ekspordiks läksid.

Kaþdy automobil se stane jednou veteranem, nebude-li dřive seðrotovan.
Vasta
#38

Kui palju on mõistlik pakkuda tolle invaliidi sõiduki eest, piltidel ei tundu kere just kõige parem(uks äravajunud)? Ja transport maksab ka, kas sellise peaks tegelikult arvelele ka võtma?
Vasta
#39

Martti Kirjutas:Kui palju on mõistlik pakkuda tolle invaliidi sõiduki eest, piltidel ei tundu kere just kõige parem(uks äravajunud)? Ja transport maksab ka, kas sellise peaks tegelikult arvelele ka võtma?
Pääsed arvelevõtmisest kui asendad 350 ccm mootori 49 ccm-gaBig Grin
Vasta
#40

EdR Kirjutas:
willyramp Kirjutas:vahelepõikeks... olen kohanud ka uue võre ja suuna/gabariidituledega kandilisi esilaternaid. või ???
Selline \"nina\" on mossedel küll vist haruldus: http://www.mosseliiga.ee/jaani/jaan3.jpg Äkki on see? Mina küll sellist varem just näinud pole.
Huvitav, just täna nägin Tallinnas sellise iluvõrega Kombit sõitmas.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne