K-650 1971 aasta.
#81

(01-06-2017, 10:13 AM)TimmThaler Kirjutas:  Ega ei oska öelda, kas kaitsme pesa ja tule korpuse vahele peaks tihend ka käima?
Pildi järgi nagu käib tihend seib pildil KOOD M72-2379

   
Vasta
#82

Hmm, peab miskit otsima ma just hakkasin tuld kokku monteerimaja jäin kahtlema.

Ehita, sõida, naudi
Vasta
#83

(02-06-2017, 14:09 PM)TimmThaler Kirjutas:  Hmm, peab miskit otsima ma just hakkasin tuld kokku monteerimaja jäin kahtlema.
Laagritega tegelevates poodides müügil rõngastihendid eri kujudega, suurustega ja läbimõõtudega.
Vasta
#84

Olen jõudnud oma projektiga vähe edasi ja tekkisid mõned küsimused.
Kuidas/millega puhastada spidomeetri km numbreid ?
   
Kuidas taastada alumiinium osasd ? Al. osadel kriimustusi ja mõlke jne. Kas võib neid ka värvida kui taga ajada musta numbrit ?
Vasta
#85

Mõned juppid on nüüd värvitud ja paljud osad on saadetud uuesti kroomiseks väljamaale.
Kirjutan siia suurte tähtedega värvi koodi kuna täna nägin palju vaeva, et see oma segasest arvutist ülesse leida.
Pinnavärv: SININE

RE 
B_5495
3:1

Olen samas leidnud oma garaazi nurkadest igasugu uusi varuosi ja nimekiri jäeb ana väiksemaks mida vaja ja nüüd tegelen tsinkimise ette valmistamisega, ühesõnaga käi suure terasharjaga ja kõik mutrid poldid seibid jne. livin sellega üle kuni pole enam roostes. Siis soetasin keermelõikurid vene keermetele ja peale puhastust keermestan uuesti kõik üle.
Järgmiseks tahaks lasta triibud joonistada porikatele, bensiini paagile aga vot ei mäeleta kes see tore inimene oli siin foorumis kes tõmbas triipe ?
Siis tahaks asjad tsinkimisse saata aga ennem tuleb vähe vaeva näha ja eraldada kollaseks minevad asjad valgetest. Aga kuna olen lugenud, et sinna igaüks ei saa siis peab kellegile ilmselt maksma, et asjad saaks ikka tsingitud !
Talvel tahaks hakkata raami kokku laduma, ja kui see peaks mingi imeläbi kokku saama, siis alustaks mootori ja käigukasti osandamisega ning uuendamisega.
Vasta
#86

Triipu tõmbab Jarmo. Tõenäoliselt veel mõni aga tema teeb seda täiesti avalikult Smile
Vedruseibe tahad? Eila tuli veel üks kimp 6-seid välja.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#87

(05-08-2017, 19:33 PM)Marko Kirjutas:  Triipu tõmbab Jarmo. Tõenäoliselt veel mõni aga tema teeb seda täiesti avalikult Smile
Vedruseibe tahad? Eila tuli veel üks kimp 6-seid välja.

Pean sind ikka vahetevahel külastama Big Grin
Sul olid ju mulle küsimused ka aga vot suvel on seda aega vähe ja ära ehmata, kui sinu aiataga kraabin Big Grin
Vasta
#88

(05-08-2017, 21:30 PM)Qunts Kirjutas:  
(05-08-2017, 19:33 PM)Marko Kirjutas:  Triipu tõmbab Jarmo. Tõenäoliselt veel mõni aga tema teeb seda täiesti avalikult Smile
Vedruseibe tahad? Eila tuli veel üks kimp 6-seid välja.

Pean sind ikka vahetevahel külastama Big Grin
Sul olid ju mulle küsimused ka aga vot suvel on seda aega vähe ja ära ehmata, kui sinu aiataga kraabin Big Grin

Hea mõte!  Cool Külasta ikka ja teised ka ei ehmata!
Vasta
#89

Kle kiisu, mul on väga vahva vaadata kuidas sa jagad teadmisi antiiksete mootor- ja jalgrataste teemades, milleks see sapisus ülejäänud osas?
Kas see, et me siin pesumasinat korraks julgesime mainida, lööb vere keema ja pidurdamiseks on väljastpoolt abi tarvis?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#90

(17-08-2017, 23:38 PM)Marko Kirjutas:  Kle kiisu, mul on väga vahva vaadata kuidas sa jagad teadmisi antiiksete mootor- ja jalgrataste teemades, milleks see sapisus ülejäänud osas?
Kas see, et me siin pesumasinat korraks julgesime mainida, lööb vere keema ja pidurdamiseks on väljastpoolt abi tarvis?

See ongi antiikse mootorratta teema ja mul ongi ravi peal praegu!  Cool
Vasta
#91

https://www.youtube.com/watch?v=W5-LlJZMAtY

Loodetavasti tegelevad Sinuga profid.
Palun krahvilt vabandust teema solkimise pärast!

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#92

Ma olen ise ka tegelikult krahv - krahv de Öhr! Aga tagasihoidlikus on teie jaoks ilmselt arusaamatu kategooria!
Veel tuli meelde, kahjuks prohvid minuga ei tegele, pean leppima ksf!-de Stihl, Marko jms prügikalaga...  Sad (Ilmselt järgmeb mu südamepuistamisele järjekorgne solvang ettepanekuga liikuda kuhugi nais- või mees s... organi poole!  :Sad )
Vasta
#93

Teie kirjutatakse suure algustähega.
Palun adminnil see pask ää koristada!

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#94

(18-08-2017, 00:09 AM)Marko Kirjutas:  Teie kirjutatakse suure algustähega.
Palun adminnil see pask ää koristada!

Oleneb teiedest, isegi minu viisakuse ja tolerantsuse juures võib esineda olukordi, kui arvuti suurtähe klahv keeldub töötamast! Ja, Marko (suure tähega), lõpeta see kitumine adminnidele, kasva suureks ja õpi ise vastutama! (Ja kui mind jälle kuhugi saadad või kellekski tituleerid, arvesta, et ma ei jõua igale spämmile vastata! Sest iga postituse puhul ma praegu kustutan ühe oma eelmise postituse!)
Vasta
#95

Mul on raske uskuda, et nii haritud sell eelmise posti kirja suutis panna Sad

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#96

(18-08-2017, 00:35 AM)Marko Kirjutas:  Mul on raske uskuda, et nii haritud sell eelmise posti kirja suutis panna Sad

Kui haritud siis ja pean Sind kurvastama, et hullem võib veel olla ees! Olen isiklikult olnud tunnistajaks, kuidas suure foorumi alafoorum ära suri, kui moderaatoriks või administraatoriks vms tegelaseks, kellel oleks vaikimisi eeldatud teatud mooraalseid väärtusi) määrati aktiivne hull...peale seda vanemad tegelased vaikimisi kaabut kergitasid ja lahkusid!
Moraal - ära kitu, Marko! Ole normaalne! Ja ära võta liiga isiklikult ja liiga aktiivselt!
Vasta
#97

(18-08-2017, 00:55 AM)kass Kirjutas:  
(18-08-2017, 00:35 AM)Marko Kirjutas:  Mul on raske uskuda, et nii haritud sell eelmise posti kirja suutis panna Sad

Kui haritud siis ja pean Sind kurvastama, et hullem võib veel olla ees1 Olen isiklikult olnud tunnistajaks, kuidas suure foorumi alafoorum ära suri, kui moderaatoriks või administraatoriks vms tegelaseks, kellel oleks vaikimisi eeldatud teatud mooraalseid väärtusi) määrati aktiivne hull...peale seda vanemad tegelased vaikimisi kaabut kergitasid ja lahkusid!
Moraal - ära kitu, Marko! Ole normaalne! Ja ära võta liiga isiklikult ja liiga aktiivselt!

Käisin hambaid pesemas ja tulin hetkeks tagasi.. mitte sit.tagi pole muutunud! Marko, mina Sind ei tunne ja hommikuks võib siin olla nii mõndagi muutunud ja kustutatud poolharitlastest moderaatorite poolt... Ära ole nii tundeline, vb oled täiesti tore mees  (kuigi vaevalt  Toungue ) , arvan, et aksakaliks jään ikkagi, nii enda arvates, kui ka jüngrite seisukohast! Ja kui see on homme hommikust kustutatud, siis kurvastame me kõik koos, kogu see A-M foorum! Ja see ei ole ähvardus, lihtsalt info asjast huvitatuile....
Vasta
#98

Hull värk; ei teagi, mis nüüd hullem on: aktiivne hull või isehakanud mode?
Vasta
#99

(18-08-2017, 02:38 AM)stretch Kirjutas:  Hull värk; ei teagi, mis nüüd hullem on: aktiivne hull või isehakanud mode?

Ilmselt vahet pole! Ja selgitan nüüd veidi, millest see asi siin algas. Nimelt mängu ilu mõttes proovisin tekitada olukorra, kus vanamootorratta alafoorumis oleks minu postitused kõigis alajaotistes viimased. Samuti soovin viia oma teemade arvu 200-ni ja haida postituste arvu 4444 peal.
Vasta

777 oleks ilusam olnud, aga see rong on vist juba läinud, või siiski mitte?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne