Brennabori jalgratas Bora ?
#1

No nii, see kur..i vana ratta haigus on nüüd minu küljes Sad
Tõin ära mõttetult suure summa eest Brennabori toodangu Bora vist... aasta 1937?
Tagajooks ja pöid väga heas korras, esijooks ja pöid heas korras, keskjooks vajab tegemist, vända kiilud kurjam(lapsepõlve hirm ja higi) valesti sisse pekstud, võll rikutud, kas võimalik kuidagi taastada? ja kas ültse originaal?
Kui keskjooksu kuidagi korda saan siis rehvid peale ning tuld.

   

   

   

   

   

   

Ahjaa, minu kergelt taastatud kuiva ilma sõiduk hetkel, Monark UltraLyx

   

   

Ilusat suve jätku Cool
Vasta
#2

Ilus asi. Aasta on jah 1937, seda kinnitab nii raaminumber kui Torpedo vabajooksul olev number. 

Võlli saab taastada ikka kui tahtmist on, isegi kiilusid saab kui tahta. Tuleb vigastatud kohta peale keevitada ja siis jälle vajalik kogus rauda maha võtta jne kuniks õige saab. Selle jutu peale peaks ilmselt see kuri vanaratta haigus juba vaikselt hakkama üle minema Big Grin
Vasta
#3

Pigem tasuks rääkida mõne korüfeega, kellel on ülimasslademes doonoreid ja kes oleks ehk valmis puuduva korraliku detaili loovutama.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#4

No nii, minu käula siis hetkel selline.... keskjooks kah kohe jonksus Cool

   

   
Vasta
#5

Hea töö, et vanake peaaegu liikuma pandud on. Minu jaoks riivavad silma need rehvid (võiks olla nö tavalised mustad) ja plastikust ventiilikorgid aga täitsa maitse asi Smile Kas esimestel piltidel olevat tööriistakotti ei andnud enam päästa, et mingi teine küljes on? Väga palju aitab näiteks hobuste sadulate jaoks mõeldud rasva/vahaga töötlemine, mis muudab vana naha pehmemaks ja värskemaks. Sobib ka jalgrataste nahksadulatele. Isa kasutan mingit naharasva, kus mesilasvaha ka sees, täpset marki ei mäleta aga hobusevarustuse poest sain.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne