Starteri sobitamine
#1

Olemas siis niisugune starter. Kas see võiks olla traktori käivitusmootori starter? Lülitub hoovaga ja elektri juhtimiseks on üks tummine klemm.
   
Panen lihtsamaks tuvastamiseks ka pendiksi poolse otsa pildi.
   
Tahan aretada ZID/UMZ 4,5 mootorile. Kui tuvastub starteri kuulumine käivitusmootorile siis oleks äärmiselt huvitatud ühe kobedama hammasvööga hooratta soetamisest.  
Ära on tüüdanud 21. sajandil nööri katkumine. Pole muidugi niisama lihtne ka see katkumine. Seoses A-76 puudumisega meie kaubandusvõrgus (ilmselt ajutised raskuded Big Grin ) sai mootor tuunitud kasutama 95 oktaaniga ollust. Litakas sai vist nats vali.

Ära vägista, võta suurm haamer!
Vasta
#2

Kiire guugeldamine: Стартер пускового двигателя ПД-10 (СТ-365А).

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#3

Väntvõlli poolt kasutamiseks sobib,reduktori poolt jääb nõrgaks.
Vasta
#4

(09-08-2016, 22:48 PM)vanaain Kirjutas:  Väntvõlli poolt kasutamiseks sobib,reduktori poolt jääb nõrgaks.
Mõtlesingi vända poolele. Reduktor on ülekandega 2,91 või väga karm 6,02. Sinna jääb raudselt nõrgaks.
Kas kõik on oma hoorattad juba sulatusse saatnud? Elektrilistega asendatud ju päris palju.
Kõik pakkumised teretulnud.

Ära vägista, võta suurm haamer!
Vasta
#5

Ehk oleks lihtsam mootor korda teha. Kui ikka tundub nööriga käivitamine liiga raske siis konsulteerida perearstiga. Endal seljaga oli jama, mõtlesin ka, et elektristarter võiks olla. Aga meditsiin aitas. Läks see mõte üle. Kuidas sa akut laadida plaanid? Kui tihti masinat kasutad, et aku ikka laetud püsiks? See jama pole seda väärt ma leian. Kogu see 95 peale ümber tegemine oli sul juba absurd. Endal läheb 76 ja 80 kadumisest saati 95peal ja pole mingeid probleeme täheldanud.
Vasta
#6

Nagu telhvis. Üks küsib aeda, teine kukub aiaaugust kaagutama. zidimootor, kas tead, mida teeb kass kui tal midagi teha ei ole? Ei tea? Vaata mina tean, lakub mune. Kas sa oled nii kange mees ja tahad nüüd kassil munade lakkumise ära keelata?
Teiseks, zidimootor, vaata kui vahest liikumiseks karku kasutad siis on nööri katkumine tõsiselt fekaal tegevus. Paha käia kui nöör kargu küljes tilbendab. Aga võid ka proovida, äkki on abi.
Pakumised hoorattale ikka jõus.

Ära vägista, võta suurm haamer!
Vasta
#7

Kassi nimetamine siin foorumis sellise alltekstiga võib lõppeda suurema sõja ja teema sulgemisega.
Big GrinBig Grin
Sorry OT!

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#8

Pole ta OT midagi, algajale tähtis info ikkagi. Tuhat vabandust Kassi ees aga mina pole süüdi, et niisugune Litsmeta  vanasõna meelde torkas.

Ära vägista, võta suurm haamer!
Vasta
#9

(10-08-2016, 19:27 PM)Simmerling Kirjutas:  .... kas tead, mida teeb kass kui tal midagi teha ei ole? Ei tea? Vaata mina tean, lakub mune. Kas sa oled nii kange mees ja tahad nüüd kassil munade lakkumise ära keelata?

No mina seda ei alustanud, pange tähele! Aga see jutt käib hoopis koerte kohta, kassidel tegelikult ei olegi mune, vähemalt meie kassil küll mitte. Kuid seoses äreva rahvusvahelise olukorraga ja pingetega foorumi töös mina ka igaks juhuks nüüdsest mune enam ei laku, parem karta kui kahetseda, siin tegutseb vahel päris äkilisi vendi, vb mõni paneb jälle pahaks!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne