Vanad bussid?

Kas too Võhma oma on ainult kere või annab too matsu välja.Säänseid keresi 86 oli Võru lähedal lennuväljal 2-3 tükki.Vaevalt ,et nood praegu alles on.
Vasta

Võhma omal on mootor/sillad töökorras. Leidmise hetkel 1984 ta isegi töötas.

Vähemalt üks sildadel kere ja üks garaaziks tehtud kere on veel olemas.

Asp

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta

Aspelund Kirjutas:Võhma omal on mootor/sillad töökorras.

Asp

Ei ütleks, et see mootor näeb välja töötavana.
Masin olevat leitud kuskilt kuuri alt ning siis Võhma traktori veol paar aastat tagasi toimetatud.
Vasta

Tollel on miskipärast ainult edeuks,kas see on nüüd ise ringi tehtud või oli olemas ka ühe uksega variante?
Vasta

Võru lähedal lennuvälja juures olid kaks bussi keret veel kuu aega tagasi alles Ei olnud aega lähemalt uurida aga ilmselt võis olla tegemist Zis 155 keredega Ega neist muidugi palju järgi pole
Vasta

86 aastal olid need kasutusel kuuridena,kõik aknad olid kinni keevitatud.Kose Purila tee ääres seisab üks sõitev 672 ühe uksega,vist koolibuss.
Vasta

Põlvamaal sõidab regulaarliini Värska-Põlva PAZ 672. Tagaukse asemel aken. Sealsamas Värskas olid paar nädalat tagasi veel kaks analoogi, neist teine isegi tagauksega. Üks teine põlvalane teeb erinevate masinatega liini Põlva-Tallinn, üks võimalik sõitja on Ikarus 250.
Vasta

Jutt jätkub siin.
Vasta

Kas Lagedi-Aruküla jaamade vahel raudtee heki all olnud PAZ on veel alles? Kas see oli 652 või 672? Äkki kasutaja Soobel on veduriaknast näinud...

Tekkis lihtsalt mõte, et huvitav, mitu 652 siin alles veel on nii tervena kui ka vrakina... Üks olla Vigala lähedal, üht nägin mina Viisu lähedal, üht aastake tagasi sõitvana...

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta

Hmmmm...kas mitte Vanad bussid 2 teema pole ka olemas?!? Ja kui juba sinnamaale jutt läks,siis äkki oleks selle teema parem koht ka Ühistranspordi all (kuhu teine osa Uunikumi alt ükskord kupatati)...
Vasta

valdo Kirjutas:Kas Lagedi-Aruküla jaamade vahel raudtee heki all olnud PAZ on veel alles? Kas see oli 652 või 672? Äkki kasutaja Soobel on veduriaknast näinud...

Tekkis lihtsalt mõte, et huvitav, mitu 652 siin alles veel on nii tervena kui ka vrakina... Üks olla Vigala lähedal, üht nägin mina Viisu lähedal, üht aastake tagasi sõitvana...

Kas see PAZ polnud mitte Aruküla ja Raasiku vahel? Ausaltüeldes pole ma seda viimase aasta jooksul seda seal näinud ja täpset tüüpi ka ei tea üelda. Arvan,et oli vist ikka 672.

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta

Ei tea kui mitu Ikarus 556 vrakki eestis veel leidub? Räägitakse kahest, üks Pärnu- teine Raplamaal. Ise olen Raplamaal ühte 2004 jaanuaris bussiga mööda sõites vilksamisi näinud, lähemalt polnud aega vaadata. seetõttu vajab koht veel ülevaatamist, kas isend on ikka 556 ja kas ta on veel seal. Asub Raplast hageri või hagudi suunas
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne