Õlleproovid
#1

Teemapoolitus sealt

---
Ma pakuks, et pildil on Saku Orikas. Küll uues pakendis aga sama kasutuskõlbmatu, kui ta läbi terve oma tootmistsükli on olnud.

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta
#2

Tubli, Devil! Ka minu väravast on Originaaliga keelatud sisse tulla. Big Grin

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#3

Huvitav- on lausa auasi sakule jalaga anda ja kokki kiita, aga miks küll kõik kokifännid, kellele olen kolme klaasi pimetesti teinud, on eksimatult valinud lemmikuks saku tooted?  Big Grin
Vasta
#4

eks ta selletõttu ehk ole
[Pilt: 144qkh.jpg]
Vasta
#5

(13-06-2016, 15:50 PM)Ishijupp Kirjutas:  Huvitav- on lausa auasi sakule jalaga anda ja kokki kiita, aga miks küll kõik kokifännid, kellele olen kolme klaasi pimetesti teinud, on eksimatult valinud lemmikuks saku tooted?  Big Grin

Keegi pole niivõrd Sakule jalaga andnud, kuivõrd avaldanud arvamust, et Orikaga ei kõlba isegi okseloike põrandalt minemauhtuda. Niisamuti, kui haleda kuke premkaga. Ja veel tuhande samaväärse õllelaadse tootega.

Sakul on joodavaid õllesid mitu - Hele ja siis Humala ja Odra sari ning need Antvärgi asjad. Tartul Tõmmu Hiid ja mööndustega ka Sass.

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta
#6

(13-06-2016, 16:31 PM)DevilDeVille Kirjutas:  Sakul on joodavaid õllesid mitu - Hele ja siis Humala ja Odra sari ning need Antvärgi asjad. 
Ilmselgelt oleme sarnase maitsemeelega- ka mina eelistan tugevalt humalasi heledaid õllesid (saku hele ja pilsner urquell n.), aga õllemaailm oleks sitax igav, kui sealt puuduksid Budwari sarnased õlled ja kõik teised, mis maitselt urquelli ja budwari vahele mahuvad. S.h. orikas, mis on täiesti hea lihtne pilsner palava ilmaga pruukimiseks. Humala ja Odra sari on pisut teine teema, erihumalaga ja (arvatavasti) kuivhumala tehnoloogial valmiv õlu on rohkem konkurentsis käsitööõlledega. 

p.s. kolme klaasi pimetestis kasutasin just orikat.
Vasta
#7

ohh ärge hakake jälle pihta.
no ei ole võimalik õlledel maitse järgi vahet teha.
üks virts keik, põle vahet kuskohas ja mis kirjadega taarasse villitud on.
Smile
Vasta
#8

(13-06-2016, 15:50 PM)Ishijupp Kirjutas:  Huvitav- on lausa auasi sakule jalaga anda 

Tere.
Ühel lihtsal põhjusel.  Saku otsustas ühepoolselt ,et kui ma soovin neile teenust osutada siis maksavad minu arve 60 tööpäeva pärast.  Seega ostan ma muid tooteid. Smile
Aga see pole üldse teema edasiarendus.

Pobeda Pickup .....
My other favourite toys have tits...
Vasta
#9

järgmine kord valmistun paremini...
-külastan sex-shopi ja panen eseme kõrvale (mõõtkavaks) ANAALTAPI
... -maru huvitav oleks jälgida, kas siis ka herrad arutavad... kellele mis Toungue Wink
Vasta
#10

(15-06-2016, 20:16 PM)Feeliks_Jalgraud Kirjutas:  järgmine kord valmistun paremini...
-külastan sex-shopi ja panen eseme kõrvale (mõõtkavaks) ANAALTAPI
... -maru huvitav oleks jälgida, kas siis ka herrad arutavad... kellele mis Toungue Wink

Ei, siis härrad enam mitte ei arutaks, vaid tuleks selle mõõdu sobivust katsetama teemaalgataja ihul Big Grin
Vasta
#11

(15-06-2016, 20:36 PM)Ishijupp Kirjutas:  Ei, siis härrad enam mitte ei arutaks, vaid tuleks selle mõõdu sobivust katsetama teemaalgataja ihul Big Grin

-Teemaalgata pole seda masti mies, et oma ihul selliseid katseid praktiseerida laseks Wink  

aga nali naljaks ja kusi kaljaks... Mis on pildil?.. -peale  SURROKAAT-ÕLLE?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne