2 traktorit või midagi seesugust
#41

Linnuke, mis Deere sul on?
Vasta
#42

Momendil jään täpse mudelinumbriga hätta ,asi minust hetk suts eemal,homme ütlen.
[Pilt: 01103975418ee47.jpg]PSRemondimees nn.illustreeriv,mina pildiaparaadi taga. Big Grin
Vasta
#43

Asja poin selles,et kogu see tagumine kaadervärk liigub ainult üles alla.Meil oleks vaja see liikuma saada ka paremale vasakule ca.tirts alla meetri.Tegu nimetl trakatsiga, mis hooldab setukate jooksuvälju.radasi,ehk siis nii sise kui ka välismaneezi.Et mitte platsi nurkadga liigselt n...da tekkis idee asja ratsida. RolleyesMeetrine silinder olemas,nüüd siis küssa,ehk õnnestub mõned klapid kokku miksida,vms,et ei peaks lausa uut aretama hakkama.Need krt.Svennsonid loevad ju kah igat kopikat. SadKõik tahetakse kiiresti .hästi ja odavalt Sad
Leidsin 1640
Vasta
#44

See Deere kuulub juba "suurte poiste" mängumaale... Big Grin
Vasta
#45

(16-08-2016, 22:32 PM)linnuke Kirjutas:  Miskandi mees oled kah,profiil ei maini.Mul tulemas vanale Deerile lisavarustuse tegemine(Svenssonis)Värskendaks mälu ja saaks kindlasti ka head infi. Rolleyes

Sauekandi mees olen Harjumaal . Kui aeg käes suhtleme privas. Võiks kokku saada küll ja juttu ajada.
Vasta
#46

Selline Deer siis.Tööhoos. Smile
https://goo.gl/photos/sEyfCDyPLYdgNVLMA
Vasta
#47

Minu meelest ei ole ilus enda traktori hingeelu teise mehe teemas lahkama hakata, või mis?
Vasta
#48

Täiesti nõus.Lihtsalt üks küsimus hüdra kohta pani jälle sujuvalt jutu käima. SadPüüan leida oma va na deere teema üles. RolleyesAga teinekord ju läheb nii.Minu küsimus oli teemaalgatajale,vastas küsis keegi teine jne.jne Smile
Vasta
#49

(10-08-2016, 23:02 PM)Erollu Kirjutas:  Veel üks ilus sõlm mida projekteerida mulle eriti kohe meeldis. Kastitõste mehhanism koos tagasillaga. kompaktne klots mis võimaldab kui vaja teha pikemat või lühemat käru...

Kas lisaliigend on vajalik silindri käigu kordistamiseks kasti "istumapanekul"? Või on see siiski lihtsalt ettepoole viidud toetuspunkt?

Kas on võimalik saada kasti kallutuskinemaatika joonist koos liikumistrajektooridega?

Kui suur on silindri kolb/tööläbimõõt kallutamisel? Kui rasket koormat on seni olnud vaja kallutada?
Vasta
#50

(18-08-2016, 09:49 AM)v6sa Kirjutas:  
(10-08-2016, 23:02 PM)Erollu Kirjutas:  Veel üks ilus sõlm mida projekteerida mulle eriti kohe meeldis. Kastitõste mehhanism koos tagasillaga. kompaktne klots mis võimaldab kui vaja teha pikemat või lühemat käru...

Kas lisaliigend on vajalik silindri käigu kordistamiseks kasti "istumapanekul"? Või on see siiski lihtsalt ettepoole viidud toetuspunkt?

Kas on võimalik saada kasti kallutuskinemaatika joonist koos liikumistrajektooridega?

Kui suur on silindri kolb/tööläbimõõt kallutamisel? Kui rasket koormat on seni olnud vaja kallutada?

1. jah. Alguses on silindril kergem hakata kasti tõstma ja pärast kui kast juba püstisem lisab kiirust ja käiku. Toetuspunkt ja läks ettepoole sellega seoses. 
Põhiteema oli, et see silinder maksis 25€ ja on ühepoolne. Kõik muud kastitõste silindrid ja võimalused on suuremad ja kallimad.
2. Kahjuks mitte. Mul pole neid. Jooniseid tegi mul sõber oma tööarvutis( vabal ajal) ja nende sealt kätte saamine on omaette asjaajamine.
3. Termin tööläbimõõt jäi mulle pisut arusaamatuks :Smile kolvi läbimõõt on 80mm ja ta tõstab 180bar i juures 5,8t ( kui mu mälu ei peta)  kastis maksimumi olen proovinud 2,5t kandis. seda ta enam püsti tõsta ei suutnud. 180 bar iga. tuli õlaga pisut kaasa aidata siis läks. 2t saab kenasti hakkama. ma rohkem ei tahagi sest siis on murul kraavid sees ja naine mul turjas... Sad
Vasta
#51

Sai pisut müratud...Traktor isegi ei näidanud välja,et tal see koorem peal on

       
Vasta
#52

Nendest tuleb ikka vägev müür Cool
Vasta
#53

(11-09-2016, 00:16 AM)Veskioja Kirjutas:  Nendest tuleb ikka vägev müür  Cool
Erollu
Sinule mõtteainet Smile Smile
https://youtu.be/3wxeO8YEZ1o
Trakats jälle universaalsem Smile
Vasta
#54

[Pilt: 24822121aa7094_l.jpg]
[Pilt: 1]
[Pilt: 2?1478716709]

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta
#55

Uusi kasutusvõimalusi vastavalt vajadusele... 

           
Vasta
#56

Vinge värk! Kõigi asjade kasutusotstarbega on võimalik piisavalt hea fantaasia korral meelevaldselt ringi käia.
Miskipärast tuli meelde kuidas sõbrapoiss sarnase seadme ja redeli abil kahekorruselisele majale tuulekasti ehitas. Termal 45 kraadi all olevat turvaliumäge ei olnud Big Grin
Siiani elus ja terve.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#57

(20-06-2017, 23:55 PM)Marko Kirjutas:   Vinge värk! Kõigi asjade kasutusotstarbega on võimalik piisavalt hea fantaasia korral meelevaldselt ringi käia.
Miskipärast tuli meelde kuidas sõbrapoiss sarnase seadme ja redeli abil kahekorruselisele majale tuulekasti ehitas. Termal 45 kraadi all olevat turvaliumäge ei olnud Big Grin
Siiani elus ja terve.

Big Grin Big Grin Big Grin  turvaliumägi... ma kujutan ette et kui olude sunnil oleks pidanud seda liumäge kasutama siis seal püsti turritavad eterniidi naelad panevad mind soovima, et seda turvaliumäge poleks ja surm oleks silmapilkna... aga muidu jah, ma unistan sellisest superuniversaalsest väikemajapidamise masinast, Mind ajendaski see idee sellist asja ehitama. Praeguseks muidugi teeks palju asju teisiti, aga kasvõi seesama kraananool mis töötab nii kaevekopana, korvtõstukina,kraanana,talle oleks integreeritud redeli pulgad, noole tipus on rotaator mille külge saaks kinnitada niiduki kasvüi puude pügamiseks... praegused aiatraktorid ei kõlba kuhugi, Avanti ja Kubota laadsed on liiga spetsiifilised. Aga eks majanduslikud alustõed ei lase sellisel asjal sündida. Vaadates viimase aja trende kus võilamikult odavaks aetud pahn on võimalikult atraktiivseks disainitud, toodetakse asju plastpudelitest ja metalli on fooliumi jagu.... ptüi....
Vasta
#58

https://www.youtube.com/watch?v=0neQc_mz...UlzT_i3woy

Siin on üsna hea toorik tehtud, lisa mida iganes.
Samas listis on mul veel ideid varutud. Materjalisse peab suhtuma kahtlevalt, mõned on ka hoiatuseks, et kuidas MITTE teha Smile

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#59

(21-06-2017, 08:55 AM)Erollu Kirjutas:  
(20-06-2017, 23:55 PM)Marko Kirjutas:    
...
Praeguseks muidugi teeks palju asju teisiti, aga kasvõi seesama kraananool mis töötab nii kaevekopana, korvtõstukina,kraanana,talle oleks integreeritud redeli pulgad, noole tipus on rotaator mille külge saaks kinnitada niiduki kasvüi puude pügamiseks... praegused aiatraktorid ei kõlba kuhugi, Avanti ja Kubota laadsed on liiga spetsiifilised. Aga eks majanduslikud alustõed ei lase sellisel asjal sündida.
...

Mis oleks see summa, mille eest antud komplekt siirduks järgmisele omanikule, et Meister saaks hakata ver. 2 ehitama? Nii teoreetiliselt.

Mina olen rott ja ei jaksa säärast tööd kinni maksta, aga Eestis (ja lähiriikides) on inimesi küll, kelle jaoks paarikümne tuhande euro väljakäimine on vaid tahtmise küsimus.
Vasta
#60

(21-06-2017, 11:39 AM)v6sa Kirjutas:  
(21-06-2017, 08:55 AM)Erollu Kirjutas:  
(20-06-2017, 23:55 PM)Marko Kirjutas:    
...
Praeguseks muidugi teeks palju asju teisiti, aga kasvõi seesama kraananool mis töötab nii kaevekopana, korvtõstukina,kraanana,talle oleks integreeritud redeli pulgad, noole tipus on rotaator mille külge saaks kinnitada niiduki kasvüi puude pügamiseks... praegused aiatraktorid ei kõlba kuhugi, Avanti ja Kubota laadsed on liiga spetsiifilised. Aga eks majanduslikud alustõed ei lase sellisel asjal sündida.
...

Mis oleks see summa, mille eest antud komplekt siirduks järgmisele omanikule, et Meister saaks hakata ver. 2 ehitama? Nii teoreetiliselt.

Mina olen rott ja ei jaksa säärast tööd kinni maksta, aga Eestis (ja lähiriikides) on inimesi küll, kelle jaoks paarikümne tuhande euro väljakäimine on vaid tahtmise küsimus.

Ma ei müü. Milleks? Kui keegi tahab võin talle teha või temaga koos teha. Ma naudin protsessi ja ei tee neid asju otselelt raha nimel. Kui keegi vägavägaväga tahab tehku pakkumine. Pigem tuleks läheneda sellele protsessile kui kunsti või käsitöö müümisele. Väärtus ajalises perspektiivis saab ainult tõusta :Smile
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne