Suverehvid
#1

Rehvitootjad Wanli, Marshal? On keegi kuulnud või kasutanud?
Kui vastupidavad need on?
Kas keegi oskab soovitada suverehve mõõduga 195/65 R14 koormusindeks alates 95 või 207/70 R14 koormusindeks alates 95, hinnaga kuni 800EEK tk.?

dodge
Vasta
#2

Marshali nime kannavad minu talvekummid. julgen küll soovitada. ei olnud kordagi hirmu, et pidamist pole (vastupidi, tagant taheti sisse sõita), maru tasakaalukad rehvid, libisemised on sujuvad ja kontrollitavad-tajutavad. hind oli neil ka hea. krõbistasin nendega 7800 km ja väljas on kogu jooksu peale ainult üx nael. karvased ka kusagilt pole. nüüd kui ära pesti, siis nagu uued Smile
ainus miinus, et krõbin on VÄGA VÄGA vali. a vbla on see rohkem sõltuv auto heliisolatsioonist. nii et arvan, et suvekaid võid osta küll, nende puhul pole omadused NII olulised kui talvekatel.
muide, kui keegi tahab, siis ma vahetaks need naelad lamellide vastu koos omapoolse kompensatsiooniga Smile

u.
/enam ei karda tundmatute firmade rehve/

Facebook @accelerista
Instagram @accelerista
www.accelerista.com
Vasta
#3

Mu vanamehe autol olid kunagi ka Marshali kummid all. Tegu oli siis M+S-idega. Need pidasid üpriski vähe vastu, võrreldes Michelinidega vähemalt. Kui ma ei eksi siis tsirka 20 000 km ning siis oli kumm enam vähem täitsa sile kah. Aga samas tegemist oli dziibiga ning eks need kummid said omajagu valu kah.

Cool
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne