Otsin müüjat Melliste laadalt 2016 - ehk keegi oskab juhatada
#1

Tervitus!

Selle aasta Melliste laadal tagapool otsas oli üks mees, kes järelkäru pealt erinevat vanatehnikat ja ka militaarset kraami müüs, muist oli universaali pagasiruumis luuk üleval. Silmatorkavamatest asjadest oli üks tsaariarmee beebut maaleiuna, väga heas korras saksa puidust mürsuraame (ainsad laadal), MG 08 lindikast ja muud. Mürsuraami küljes rippus üksik SS reakoosseisu rihm, pannal koopia, rihm originaal. Jäi üks pudin hinge peale, mis ostmata, aga kurivaim pärast avastasin, et kontakt jäi vahetamata, kuigi juttu sai üsnagi pikalt räägitud. Oli mälu järgi Tartu kandi mees. Kui keegi enda või oma kamraadi ära tunneb oleks väga tänulik kui kontakti saaks! Kirjutage PS!

Tänud ette!
Vanatehnika
Vasta
#2

Kas  ta oli universaal passatiga? Kui oli,siis helista minule 5013315 annan tema numbri.
Vasta
#3

Kui juba küsimiseks läks, siis mina otsin kontakti müüjaga, kes oli oma kaubaga täpselt lava kõrval - näoga lava poole seistes paremal. Müüs muuhulgas Moskvits 400-401 velgi, koju jõudes ikka tekkis huvi. Minu kontaktid on profiilis nähtavad.
Vasta
#4

Minu poolt kõigile tänud! Müüja leitud ja juba ka asist juttu räägitud!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne