Romurallide meenutused
#21

(23-08-2016, 23:57 PM)Marko Kirjutas:  Mäletamist mööda oli Riisalu tolle hetke autoks mingi Volvo.

Mercedes.
Vasta
#22

Opaa! 115 ja tuleaukudel vendimurdega plekitükid peal?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#23

Minule tuli nagu 22 volga selle 96 a.pildi pealt silmade ette.Taga vasakul.Kas on õigus?
Vasta
#24

GAZ22 ei ole see kindlasti, isegi lühemakstogituna mitte.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#25

(24-08-2016, 00:36 AM)Marko Kirjutas:  Opaa! 115 ja tuleaukudel vendimurdega plekitükid peal?

selle kohalt jään vastuse võlgu.

Pigem on seal pildil GAZ 2402
Vasta
#26

24-02 on tagant ülaosa ettepoole kaldu ja tavaliselt ka üla spoilaga.Mis universaaliga siis tegu kui 22 pole.?
Vasta
#27

Kindlasti Gaz 22, kohe kui albumi ülesse leian panen mõned pildid sellest üritusest juurde
Vasta
#28

(25-08-2016, 07:14 AM)volvo Kirjutas:  Kindlasti Gaz 22, kohe kui albumi ülesse leian panen mõned pildid sellest üritusest juurde

Tundub, et ei ole leitud
Vasta
#29

Gaz 22 sellel üritusel küll ei mäleta.Küll aga viisin oma tolle aja slaidid digitamisele.3 e nädala pärast ehk selgub tõde Smile
Vasta
#30

annaks  hääle  gaz-22-le  .
Vasta
#31

Tere,
mäletan, et käisin Tallinna Lauluväljakul toimunud romurallil.
Isa ostis sealt balsnacki vahvleid ja limonaadi. Oli tore üritus.

Mõned fotod sellest üritusest. Peaks olema september 1994.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                               
Vasta
#32

Oli vist aasta 96. kui oma hüdra peal Pääsukest ehitasime.Pilt pildist,niiet kvaliteet niru.
Selline oli veoskeem,tagasild kah kõvemaks tehtud,Moto tagaistmel ,pump otsas.




Tagavedrud sai kah tummisemaks tehtud
[Pilt: eIVp-AQwJ8X-OjF4qo9OAVip-fCnu3J9eFkz1Dbx...74-h604-no]

Mõni pildike siis enne ja pärast
[Pilt: qaQ4UmWyPRJosqmF-ikleA8t4zdMyY74sOxm82zg...74-h604-no]
[Pilt: iTWtlFt3D7x40JAgOzGRqSboFn0UsVUYR4GzcthH...74-h604-no]
Vasta
#33

Piltidega hetkel natuke pahasti aga kuidas muidu, kas kogu see üritus vääris loorbereid võiks andis miski ikkagi saba. 
Oli ikka tahtmist ja viitsimist romuralliks masinaid ehitada tollal, praegu püütakse lada pommikindlusele toetudes läbi jada tavaliselt...  Toungue

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta
#34

Kui pilte einäe proovin muuta midagi. Sad Sad
Vasta
#35

Mingi minu aps vist Mosse veovärk oli selline
[Pilt: 0110614513e00c7.jpg]
Vasta
#36

Linnuke - piltide asemel on keelumärk.......

Ennem sõidan aeglaselt ja jään totaalselt hiljaks kui et enam kunagi kuskile ei jõua.
Vasta
#37

See pilt oli enne näha, nüüd enam pole algses postituses, ülejäänud keelumärkidega asendatud.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#38

(08-11-2016, 21:01 PM)Marko Kirjutas:  See pilt oli enne näha, nüüd enam pole algses postituses, ülejäänud keelumärkidega asendatud.

OK Alustan otsast .ilmselt minu IT värk jätab soovida Sad
Vasta
#39

Ma miskipärast arvan, et siia peaks panema pildid otse. Maht on küll piiratud aga esmavaate harutab ka nutikas ruttu lahti ja detaile saab uurida pildil klõpsates. Hiigelsuured neti toel on natu jama, suurendada ei saa ja kiusavad aeglase ühendusega vendi ka muidugi.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#40

(08-11-2016, 22:05 PM)Marko Kirjutas:  Ma miskipärast arvan, et siia peaks panema pildid otse. Maht on küll piiratud aga esmavaate harutab ka nutikas ruttu lahti ja detaile saab uurida pildil klõpsates. Hiigelsuured neti toel on natu jama, suurendada ei saa ja kiusavad aeglase ühendusega vendi ka muidugi.

Mul mingi jama Aparaat ütleb ..Failed+Network error pole ennem seda olnud,katsetame edasi
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne