sitikas
#1

Ei ole küll AM teema aga tahaks teada ikkagi.Naisuke hüppas kargas üle satikaja ja nõudis infot,mis Issanda eluajas see on Big Grin Big Grin Big GrinHetk tagasi,ei julge magamagi minna Big Grin
[Pilt: 01104331190a6f7.jpg]
Vasta
#2

Tundub,et see on saatanast!!!!
Big Grin
Saadki rahulikult üksi magada.Vahel tuleb kasuks,kui keegi su und valvab ja üleval istub Toungue
Vasta
#3

mina satikatest ei tea midagi, aga mingi ähmane mälestuskild kaugest kooliajast tõi pähe mõtte, et ehk ta mõni jooksiklane on. küllap koogelmoogel seletab täpsemalt.
Vasta
#4

Jooksik jah. Täpsem nimi tuleks määrajast vaadata.
Seda hirmu et une pealt nahka paneb küll pole.
Talle maitsevad palju väiksemad loomad....
Vasta
#5

see võtab perssest tüki välja nagu naksti!
-ära jumalaeest seal enam maga... veelparem evakueeru ämma juurde Big Grin

[Pilt: 1008093.jpg]
Vasta
#6

Ei tea kuidas selle sitikaga on, kuid nendest põliselanikest tasub metsas eemale hoida.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=...=3&theater
Vasta
#7

See ju selline süütu ja pelglik putukas, kes kellelgi midagi halba ei tee ja silmaulatusse ilmudes püüab kohe pageda. Seega tee naisele selgeks , et kartused asjatud. Ma pelgaks pigem kahejalgseid satikaid, kes ennast rahva raha eest täissöönud, võtavad eluaseme- ja kuluhüvitised viimse sendini välja ja seletavad, kuidas me tänu nende ennastsalgavale tööle nii hästi elame, et peaksime neile 24 tundi oode laulma.
Vasta
#8

(28-08-2016, 09:30 AM)jurkman Kirjutas:  See ju selline süütu ja pelglik putukas, kes kellelgi midagi halba ei tee ja silmaulatusse ilmudes püüab kohe pageda. Seega tee naisele selgeks , et kartused asjatud. Ma pelgaks pigem kahejalgseid satikaid, kes ennast rahva raha eest täissöönud, võtavad eluaseme- ja kuluhüvitised viimse sendini välja ja seletavad, kuidas me tänu nende ennastsalgavale tööle nii hästi elame, et peaksime neile 24 tundi oode laulma.

Selmet siin nutta ja halada, tuleb viidatud satikatelt hakata villa nõudma!
Vasta
#9

https://www.youtube.com/watch?v=xIepJgyGbb4
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne