Volvo FL7 hingeelu, elektrist raamitaladeni
#41
Kabiin tuli kenasti koormarihma abil alla ja kõik hakkas tööle nagu vaja. Nüüd aga lendas roolivõimu voolik mille ma ka ära vahetasin. Häda on aga selles, et õhk ei tule enam süsteemist välja. Kas Volvol on mingid x nipid õhu kätte saamiseks sealt?
Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
#42
(17-05-2017, 01:58 AM)viplala Kirjutas: Kabiin tuli kenasti koormarihma abil alla ja kõik hakkas tööle nagu vaja. Nüüd aga lendas roolivõimu voolik mille ma ka ära vahetasin. Häda on aga selles, et õhk ei tule enam süsteemist välja. Kas Volvol on mingid x nipid õhu kätte saamiseks sealt?

Esisild maast lahti, roolivõimu potti pool normi või vähem sisse (muidu viskab õhumulliga välja) ja rool äärest äärde paar korda. Vahepeal jälgid normi ja peaks tulema?
Vasta
#43
Vahepeal polegi nagu midagi toimunud. Kalla, talla, tõsta ja langeta.
Nagu Lp.ksf. M.Luik mainis, oli algseis päris ehe raibert, aga nüüd kannatab juba isegi kodust kaugemal käia.
Kraana sai enne hooaja algust uue õli, "tavotti" on laiali määritud kastitäis, kilomeetreid pole suurt miskit, aga töötunde on ikka päevades. Sisse pole kopikatki toonud, ainult kulud Wink
Viimasena sai ebayst uus kabiinitõste pump tellitud, kokku 70+€, sama raha eest lammutusest ei saa, uus poest maksis vene keelsetes väljendites.
Järgmine suurem auk eelarvesse tuleb veosilla rehvidega. Kui kellelgi on soovitusi 295/80R22,5 jooksule, siis...

Kui muus osas tõste ja kinnitusvahenditega on lihtne, tropid, seeklid ja lindid poolmuidu saada, siis erilisemateks juhtudeks on erilisemaid asju vaja.
Viimasel ajal palju jämedaid notte ette juhtunud, vead troppe ümber ja kirud, kui ei mahu, siis jälle otsad paku all kinni.
Kaubandus sellist suitsiidset ja E tähistuseta asja ei paku. Projekti ja koostejoonist pole isegi ajalehenurgal ja tugevusarvutused on tehtud kõhutunde järele. Esimeste tõstekatsete järel sai pisut konstruktsiooni täiendatud liigenditesse lisatud puksidega, lisaks liigendite vahele kapronseibid lisatud, et mahedamalt liiguks ja peab ütlema, et ... toimib nagu mõeldud...
[Pilt: 1]

(Keevituse kohta pole kriitika teretulnud.... Sad  Materjalid oma vanaraua hunnikust.
[Pilt: 1]
Katsetamiseks sai kõige jämmem nott kinni haaratud, ca 80cm diam. (800kg?)pidas kenasti ja mida hullemini väntsutada, seda kõvemini kinni jäi.
[Pilt: 1]

Kogu koormust sai katseks ca 2tn sikutatud, kraanal sai jaks otsa, haarats järgi ei andnud...
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne