Tsitaat
#1

Kunagi oli siin kuri jutt tsiteerimise asjus.Hetkel juhtub ikka nii:kas valid tsiteeri ja vasta,või ainult vasta,ikka kammib kõik eelneva ette. Sad Või ei oska mina midagi.?
Vasta
#2

Enne postitamist saab nii mõndagi muuta...

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#3

[attachment=59418 Kirjutas:linnuke pid='401856' dateline='1473537920']Kng l in kr ut titeerimise asjus.Hetkel juhtub ikka nii:kas valid tsiteeri ja vasta,või ainult vasta,ikka kammib kõik eelneva ette. Sad Või ei oska mina midagi.?


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#4

Hee, perris hea sai, lõika terviseks!
Vajuta "uus vastus" ja kõik see keberniit kaob, nii lihtne ongi.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#5

(11-09-2016, 00:12 AM)Marko Kirjutas:  Hee, perris hea sai, lõika terviseks!
Vajuta "uus vastus" ja kõik see keberniit kaob, nii lihtne ongi.

Selle uue vastusega saan vastata hetkel Sinule ja kohe.Kui aga tegu mingi vanema asjaga,ei saa ju keegi pihta,millele ,kelle vastasin Sad
Vasta
#6

Siis lõikad, tööriista andsin ju Big Grin
Peaasi, et kogu janti tagasi ei saada.
Siin on tsiteerimise kunsti valdavaid kodanikke hulgi, pannakse ainult paar vajalikku sõna kaasa ja saab tehtud küll.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#7

Siis veel küssa.Mulle vastati,olgu siis avalik või  PS.Näen seda postitust alles siis kui olen hetkeks välja,sisse loginud.Loodan ,et see jutt ei tundu plärana,ehk kellelgi veel sama asi...
Vasta
#8

(11-09-2016, 00:40 AM)linnuke Kirjutas:  Siis veel küssa.Mulle vastati,olgu siis avalik või  PS.Näen seda postitust alles siis kui olen hetkeks välja,sisse loginud.Loodan ,et see jutt ei tundu plärana,ehk kellelgi veel sama asi...

Kasutan värskendamiseks kas pildil toodud ringikujulist noolt või arvutiklahvi F5. Sisselogimisel võid panna ruudu sisse linnukese, siis pole avamisel nime ja parooli panna vaja. Üks puudus on sellel: parool kipub aastatega ununema kui iga kord ei pea sisse toksima. Muidugi avalikus või paljude poolt kasutatavas arvutis peab välja logima.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#9

Tänud.Nüüd ehk toksimist vähem. Rolleyes
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne