a.m. foorumi kasutamine tasuliseks?
#1
Liiguvad kuuldused, et seoses viimatise serverivahetusega on eelarvesse tulnud suur auk ja seetõttu läheb foorumi kasutamine tasuliseks.Sad Projekt selline, et üksiku sõnumi eest keegi küll raha võtma ei hakka, aga küsitakse kuutasu. Kes ei maksa, sellele hakatakse tegema piiranguid nii kirjutamisel kui ka lugemisel.

Hea on see, et raha eest hakkab tulema ka uuendusi. Näiteks analoogiliselt carratinguga tekib kasutajate sõidukite hindamise võimalus. Heade hinnete eest antakse omanikule ka boonuspunkte, mis arvestatakse maha foorumi kuutasust.
Vasta
#2
eee kust selline kuuldus tulnud on? am foorum oli on ja jääb tasuta!!! jah vahel on siin kulutusi seoses foorumi tööshoidmisega, aga need on siiamaani saadud vabatahtlikest nn. toetustest Smile Tänud kõigile kellele see foorumi siin korda läheb...
Vasta
#3
Well done, s-teet Big Grin
Vasta
#4
RolleyesBig Grin
Vasta
#5
s-teet Kirjutas:Heade hinnete eest antakse omanikule ka boonuspunkte, mis arvestatakse maha foorumi kuutasust.
lisaks veel, et boonuspunkte saavad automaatselt alljärgnevad vähemusgrupid:

-neegrid
-naised
-rasedad
-HIV-positiivsed

kokkuvõtvalt on tulevikus foorum tasuta VAID rasedatele HIV-positiivsetele mustanahalistele naisterahvastele. Sellest tulenevalt muutub küll foorumi nimi, kasutajaskond, keel ning suunitlus - üleminekuperioodiks jääb aga siiski \"testimisrubriik\" vanadest harjumustest visalt võõrdujatele avatuks.

ette tänades mõistva suhtumise eest
Teet (jalaga veel eilses päevasToungue)
insenerlik lähenemine: kui suurusjärk on õige, on kõik korras
Vasta
#6
Kuulda on, et teema seoses Inflatsiooni, €-liidu kriisi ja kõrgete kütusehindade ja väikeste palkade tõttu vägagi aktuaalseks muutunud.

Kas tasumine võimalik ka materjaalsetes väärtustes?
Vasta
#7
(01-04-2012, 01:10 AM)hulgus Kirjutas: Kuulda on, et teema seoses Inflatsiooni, €-liidu kriisi ja kõrgete kütusehindade ja väikeste palkade tõttu vägagi aktuaalseks muutunud.

Kas tasumine võimalik ka materjaalsetes väärtustes?

Nagu aegumatu valuuta ehk õlu?
Vasta
#8
Kas natuuras ei saa maksta?
Otsin infot Brennabor väikemootorrataste kohta.
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne