Saku Saladus - Autoorienteerumine 08.10 Sakus
#1
Kui sa fännad põnevust ja hasarti, armastad käia looduses ning sulle meeldivad autod, siis tule pane end proovile Sakus 08.10 toimuval vingel autoorienteerumisel.

Kavas on 4 tunnine valikorienteerumine, kus meeskondade ülesandeks on läbida võimalikult palju punkte, seejuures järgides liikluseeskirju.

Võistluse juhend ja registreerimisvorm asuvad aadressil: http://www.autoorienteerumine.ee

Osalustasu kuni 05. oktoobrini on 10 eurot tiimi liige. Hiljem ja kohapeal on osalustasuks 15 eurot tiimi liige. Lapsed alla 12 aasta seiklevad tasuta.

Tule seiklema ja võta sõbrad ka kaasa!

Infot saab: Joonas@seiklusministeerium.ee ja telefoni teel 5226895(Joonas).

Facebook event: https://www.facebook.com/events/354033648268513/
Vasta
#2
Laupäevase võistluseni on jäänud mõned päevad. Aeg on avalikustada võistluskeskus, stardi- ja finishi koht. Meid on lahkesti nõus võõrustama Saku Pruulikoja Pubi. Seega registreerume pubis sees ja stardime pubi eest. Eile sõitsin läbi ka raja ja pikkust tuli orienteeruvalt 100 km. Rajale tuli 47 punkti ja rada on kolmel A3 kaardil.:

Endiselt ootame kõiki huvilisi registreeruma ja seda saab teha läbi http://www.autoorienteerumine.ee lehe. Kuni homseni kehtib veel soodsam osalustasu. Kui on küsimusi, siis vastan hea meelega: Joonas@seiklusministeerium.ee

Kohtume laupäeval Saku Saladusel!

Kaardi näidis on näha siin: 
[Pilt: stardikohtsaku.gif]
Vasta
#3
Tänase autoorienteerumise tulemused asuvad siin: http://nutilogi.ee/ao/?vid=115 Aitäh kõigile 20-le tiimile, kes võtsid vaevaks rajale tulla ja tõsist vaeva näha. Loodan, et näen teid ka järgmisel korral stardis! Aitäh veelkord ja kohtumiseni. 
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne