LF50Q-2 mopeed
#1

Tere!
 Oskab keegi mulle selle LF50Q-2 mopeedi kohta midagi öelda? On hea mopeed või ei tasu osta? Pakutakse 150euri eest ainult, et uut süütelukku ja suunatulesid on vaja.
Vasta
#2

(01-10-2016, 07:53 AM)Markus122 Kirjutas:  Tere!
 Oskab keegi mulle selle LF50Q-2 mopeedi kohta midagi öelda? On hea mopeed või ei tasu osta? Pakutakse 150euri eest ainult, et uut süütelukku ja suunatulesid on vaja.

Selle raha eest pilli küll.Iseasi otstarve,st.poes,töölkäiguks ,võrrikrossiks,vms.Pada enamustel hiinakas,aga suht lollikindel.
Vasta
#3

No kui korras siis osta ära.hea öko pill,kui veel pole 70cc kolb ja silinder pole pandud siis kindlasti tasub vahetada,annab hulga sõidumõnu juurde,kütusekulu 1,5/100 minu per 110 kg kärsa liigutamisel.Vajalik ainult kindlustus,ülevaatust pole vaja.
Vasta
#4

(06-10-2016, 19:03 PM)muska71 Kirjutas:  No kui korras siis osta ära.hea öko pill,kui veel pole 70cc kolb ja silinder pole pandud siis kindlasti tasub vahetada,annab hulga sõidumõnu juurde,kütusekulu 1,5/100 minu per 110 kg kärsa liigutamisel.Vajalik ainult kindlustus,ülevaatust pole vaja.

Samal kerel annab ka 110....125 peale panna,sellest kuskil pajatasin.
Vasta
#5

Kui sa teda ise ei taha, siis võid (privaatselt) kontakti mulle jagada - teeks järelkasvule rõõmu.
Vasta
#6

Enne kasutatud pilli ostu teeksin poes proovisõidu uuel pillil,nii hea võrrelda enam vähem.
Vasta
#7

(06-10-2016, 19:10 PM)linnuke Kirjutas:  
(06-10-2016, 19:03 PM)muska71 Kirjutas:  No kui korras siis osta ära.hea öko pill,kui veel pole 70cc kolb ja silinder pole pandud siis kindlasti tasub vahetada,annab hulga sõidumõnu juurde,kütusekulu 1,5/100 minu per 110 kg kärsa liigutamisel.Vajalik ainult kindlustus,ülevaatust pole vaja.

Samal kerel annab ka 110....125 peale panna,sellest kuskil pajatasin.

Mõtled motika pada?taparelva saad sel juhul,sest ega need pidurid pole mõeldud selliseks.mul spido osuti läheb teist tiiiru tegema kubatuuri tõstmisega,esialgu veel düüs vahetamatta ja pidurdusmaa ikka hoopis teine juba.
Vasta
#8

Kaherattalised uljaspeade käes alati taparelvad olnud.Pidasin silmas võimalusi,mida mootoritootja pakub.(samas sohivärk.paberitel ju 49,9cc)
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne