võrri "tuunimine"
#1

Kasutan kfl.Tormi 5 ilusat pilti.Selliseid rattaid täna restaureeritakse,omal ajal tehti ikka rohkem ümber.Nimelt sai selle õhufiltri asemele nikerdatud lehtritaoline moodustis.Katteks oli paar kihti nailonsukka(satikate vastu).Asja mõte oli tekitada nn.turboefekt.Eks seda nõelaga mängimist oli aga justkui toimis.(vast 13...15 a.poisikeste aretused tollal) Smile
[Pilt: 15fri3n.jpg]
Vasta
#2

Ja mis su postituse point oligi?
Vasta
#3

Mis on austatud ksf stihli posti point? Enne järgmist postitust siia foorumisse ma uuriks tema asemel oma reitingutabelit ja prooviks analüüsida, mis sinna kirjutatud on viimasel ajal...

Lehtriga võrre oli külavahel palju, märkimisväärset efekti mu vilets mälu kahjuks ei sisalda. Tore meenutada sellegipoolest. See ongi point - mälestused kirja panna!

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#4

(09-10-2016, 17:30 PM)stihl Kirjutas:  Ja mis su postituse point oligi?

40 .aastatagused "tuunimise" katsetused, tolle aja kontekstis Smile
PS:Ilus pilt lihtsalt meenutas noorusaegu
Vasta
#5

(09-10-2016, 17:55 PM)Marko Kirjutas:   Enna järgmist postitust siia foorumisse ma uuriks tema asemel oma reitingutabelit ja prooviks analüüsida, mis sinna kirjutatud on viimasel ajal...

Huvitav jah...  Alates 2008 aastast kuni 2016 aasta  septembri kuuni on KSF Stihl olnud eeskujulik postitaja ja on selle eest 8 aasta jooksul saanud kaasfoorumlastelt pidevalt "pika pai" nagu reitingust näha.  Kuid nüüd miskipärast on mingi "katk" lahti pääsenud.  Poolest septembrist mõned foorumlased on hakanud mittesallivaks muutuma.  Mis juhtus? Kuhu saite haiget?  Kritiseerijatest mõned ise kirjutavad "pudikeeles" ja teiste põhiväljend on et "  see foorum on nagunii pe.rses nii et vahet pole mida kirjutada". 
  
  Kui tahate seda foorumit laiemalt inimestega veel jagada, siis tuleks vast muutuda asjalikumaks ja loobuda enesele "pai tegemisest" peale igat postitust ärapanemist.   Las ikka teised tunnustavad ja teevad " pai" pikki karva siis saate õigesti mõnu tunda

Ei tea, kuidas Teie lapsepõlv möödus, kuid siin väike mõttetera, kuidas normaalsemalt kasvada.

[Pilt: ?ui=2&ik=8953c7a2ae&view=fimg&th=157aa2a...&zw&atsh=1]
Parimat  h2rra

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta
#6

(09-10-2016, 19:00 PM)h2rra Kirjutas:  Huvitav jah...  Alates 2008 aastast kuni 2016 aasta  septembri kuuni on KSF Stihl olnud eeskujulik postitaja ja on selle eest 8 aasta jooksul saanud kaasfoorumlastelt pidevalt "pika pai" nagu reitingust näha.  Kuid nüüd miskipärast on mingi "katk" lahti pääsenud.  Poolest septembrist mõned foorumlased on hakanud mittesallivaks muutuma.  Mis juhtus? Kuhu saite haiget?  Kritiseerijatest mõned ise kirjutavad "pudikeeles" ja teiste põhiväljend on et "  see foorum on nagunii pe.rses nii et vahet pole mida kirjutada". 
  
  Kui tahate seda foorumit laiemalt inimestega veel jagada, siis tuleks vast muutuda asjalikumaks ja loobuda enesele "pai tegemisest" peale igat postitust ärapanemist.   Las ikka teised tunnustavad ja teevad " pai" pikki karva siis saate õigesti mõnu tunda

Kõigepealt teema kohta väike kommentaar, siis teen endale ka natuke piki karva ja õiget mõnu...
Jäi mullegi, kui mitte eriti taibukale,  antud teema avapostitus veidi arusaamatuks, aga tänu selgitavatele lisapostitustele pilt selgines. Tõesti, tore mälestuste ja tuunimiste teema!  Cool 
Nii, nüüd siis tavakohane teemaväline filosofeerimine, mis siin  foorumis heaks normiks on kujunenud. Jah, tõesti, september on raske kuu, jah, mõned foorumlased on "hakanud mittesallivaks muutuma". (Õnneks mitte mina, mul on see juba ammu!) Ühinen küsijaga - mis juhtus? Miks "pudikeeles" kirjutajad ja foorumit vääriliselt mittehindavad tüübid on järsku heast peast lisaks veel mittesallivaks muutunud? Kas need ärapanijad ei ole siis teadlikud asjadest, mis on lubatud Jupiterile ja mis härjale või pullile ja vastupidi? Ja foorumi pühadest lehmadest pole nad ka ilmselt kuulnud?
Mis aga puutub foorumisse, siis see on tõesti, kui mitte juba seal kohas, siis vähemalt sinna suunas teel, aga mina leian siiski, et on ikkagi oluline, mida kirjutada ja mida mitte! Aga asjalikumaks muutuda ja ärapanemisest ning "enesele pai tegemisesest loobuda" ei kavatse!  Toungue   Noh, tunnustage nüüd mind ja tehke mulle mõnu!
Vasta
#7

OK.Olin nn.teemaalgataja.Ilma mingi lolli eelarvamuseta.Lihtsalt ,nähes ilusat pilti lõi nostalgialaks pähe.Nüüd siis pahandus majas.Samas,ei solkinud ju kellegi teemat,tegin uue. Rolleyes Sad
Vasta
#8

Vaata, kiisu, konkreetsel juhul oleks vaja enne klaveri krabamist hoolikalt mõelda kas ikka kohe peab tulistama.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#9

Kfl kass pajatas..
Vaata, ksf! Linnuke, alati ei ole see, keda noomitakse või süüdi on, Sina! Vahel harva (antud juhul siis) on hoopis mõni teine!

[color=#000000]Kahju,et ainult vahel harva ei pista Sa mind nahka Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin (kelle peale kassi hammas veel hakkab)[/colorhiirekesi ju pole
Võtame asja ikka pisikese huumoriga.Ei saa ju igas foorumis ainult halba näha(kõikvõimalikud lehtede kommid......püha müristus,mis tatti pritsitakse)
Vasta
#10

(09-10-2016, 23:45 PM)Marko Kirjutas:  Vaata, kiisu, konkreetsel juhul oleks vaja enne klaveri krabamist hoolikalt mõelda kas ikka kohe peab tulistama.

Seda kipud Sa peaaegu iga mu postituse peale väitma. Kas mulle on mingisugused erilised nõuded, et just mina pean siin veel enne kirjutamist mõtlema, kas kirjutada ja mida kirjutada? Või mille või kelle kohta see mõtlemise jutt käis? Kui nüüd mõtlema hakata, siis on see foorumi värk minu jaoks tegelikult liiga keeruline. Eks ma olen selline natuke rahutu ja närviline ka, vahel tundub, et postitusi on liiga vähe, vahel, et liiga palju (jama)! (Ja nüüd ma ka ei hakanud mõtlema, tõtt-öelda polegi eriline mõtleja!)
Vasta
#11

Kui võrri tuunimisest keegi rohkem ei kavatse kirjutada peaks pealkirja ära muutma või teema üldse kustutama.

Do'nt panic
Vasta
#12

Teemasse ka: Turboeffekt on vale termin, õigem oleks "ram air".
Vasta
#13

Sai oma põrri kolvile ka 3 s.rõngas lastud juurde treida.Palju nüüd abi oli.... Rolleyes Tehtud sai ka nn.megafon tüüpi sumps(mis küll 4 taktiliste rida) Oehh,olid ajad,tahtmist oli palju,infot aga mitte Sad
Pedaalid sai kah minema visatud,käima läks hargi pealt ,vänta andsin varbaga kodarate vahelt või niisama hooga.
Vasta
#14

Aga mul oli üle valla võrr. Mu võrril olid taga kah amordid. 90-te algul polnud poisikestel väga midagi saada varuosi ja traktoritelt hakkasid kaduma magneetod. Ma sain enda võrrile naabrimehe käest, kes aitas selle ka masina külge panna. Sumpa oli mul ülipikk toru, mis oli otsast lehvikuks taotud. Liikus küll Big Grin
Vasta
#15

no mul  oli  ka  tagavedruga võrr , miski  35  aastat  vast  tagasi ,  aga  polnud  üleküla  ega  isegi tuunitud , mootor  oli  matrossovi  poest  45  rbl-i  eest  lunastatud  ja  ei  olnud  suuremasi  püss .
  ega  teagi  tollest ajast  miskit  head  tuuningu   nippi  ,  aga  huvitav  oleks  kuulda   kui  äkki  keegi  teab  miskit  tollest  ajast  , mis  tehti  ja mis  asja  sitemaks  ei  teinud.
  oma muud  ete  ei  viska  , kui  vaid  originaal  õhupuhasti/sõel  istutati  sobiva vooliku  otsa  ja  toodi  paagikorgi  kõrgusele . ega  ta  midagi  juurde  andnud  ,  lihtsalt  vähem  liiva  ja  vett  ,  käis  mootorist  läbi .
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne