Mototehnika deponeerimine
#1

Tere. Kas kodumaal leidub vastavat viisakat kohta kuhu oleks võimalik deponeerida heas korras vanu motoriseeritud kaherattalisi? a'la nagu Järva-Jaani vanatehnika varjupaik autode puhul, Eesti Jalgrattamuuseum jalgrataste puhul ja Kurtma Mootorrattamuuseum mootorrataste puhul. 10+ väga heas originaalkorras masinat ootab paremaid hoiutingimusi kuid uueks Mopeedimuuseumiks piisavalt materjali siiski veel ei ole..

Turvaline sõidukite hoiustamine www.hoiupark.ee
Vasta
#2

Läänemaale Üssele pidi ju korralik mopeedimuuseum tulema. Niipalju kui ajakirjandusest lugeda, saadi mopeedimuuseumile välisrahastusega suurem projektki taha - erinevalt meie loodud jalgrattamuuseumist, mille lõime oma töö ja vahenditega. Usun, et sinna saaks ehk muuseumi valmimisel deponeerida?
Meie jalgrattamuuseumina selle temaatikaga ei tegele, lõpetame oma abimootori-teema Gauja juures ära (jätame Mopeedimuuseumi katta).

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#3

Nagu aru olen saanud, siis on kunagine Mopeedimuuseum kokku pakitud. Mõnisadatuhatvanasrahas selle jaoks paberite järgi küll toetust saadi, aga ju ei läinud asi käima. Ei spekuleeriks sel teemal pikemalt, toimivat kohta igatahes ei ole.
Siiani on aga igatahes vaikus ja potentsiaalsete eksponaatide vastu huvi ei ole. Hakka või tõesti lugupeetud kaasfoorumlase ideeidust kinni, et tuleb uus mopeedimuuseum püsti panna. Mis neist ikka "pimedas ja teki all" hoida Smile

Turvaline sõidukite hoiustamine www.hoiupark.ee
Vasta
#4

(23-10-2016, 18:00 PM)Rimsi Kirjutas:   Mõnisadatuhatvanasrahas selle jaoks paberite järgi küll toetust saadi, aga ju ei läinud asi käima. Ei spekuleeriks sel teemal pikemalt, toimivat kohta igatahes ei ole.

Spekuleeri siis edasi, kui juba teki pealt ärakiskumisega alustasid.

Kas oled lihtsalt pettunud, et su kahetattalisi keegi tasuta hoiustada ei taha (ja naised saunas koos sinuga muudkui pläkutavad) või on tegu järjekordse Ermamaaga, kus toetusraha on läinud lihtsalt tühja?
Vasta
#5

Palun, ärge alustage jälle! Mitte teie kahekesi aga üldiselt on töörahu püsinud juba umbes nädala, kas on järgmist põmmutamist tarvis? Kindlasti mitte.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#6

(23-10-2016, 18:38 PM)Marko Kirjutas:  Palun, ärge alustage jälle! Mitte teie kahekesi aga üldiselt on töörahu püsinud juba umbes nädala, kas on järgmist põmmutamist tarvis? Kindlasti mitte.

Palun ära sega vahele ja tõmba oma hüdrosidurite juurde tagasi, kui mehed omavahel räägivad. Big Grin
Las inimene põhjendab oma väljaütlemist ja anna selleks aega.
Vasta
#7

(23-10-2016, 18:33 PM)stihl Kirjutas:  
(23-10-2016, 18:00 PM)Rimsi Kirjutas:   Mõnisadatuhatvanasrahas selle jaoks paberite järgi küll toetust saadi, aga ju ei läinud asi käima. Ei spekuleeriks sel teemal pikemalt, toimivat kohta igatahes ei ole.

Spekuleeri siis edasi, kui juba teki pealt ärakiskumisega alustasid.

Kas oled lihtsalt pettunud, et su kahetattalisi keegi tasuta hoiustada ei taha (ja naised saunas koos sinuga muudkui pläkutavad) või on tegu järjekordse Ermamaaga?
Ma ei mäleta, et "sina" peale üle oleksime läinud. Palun edaspidi mind Teietada, olen ikkagi intelligentsem, haritum ja edukam isik ja nii.

ksf! stihl, pilt on palju suurem kui tasuta hoiustamine. Mina näeksin selles käsi-peseb-kätt diili. Eks kindlasti kaasneks hoiustamisega risk ja mingil määral vastutus, aga kuna ma ei paku rappeid, siis saaks toimiva koha omanik oma väljapanekut rikastada ilma, et peaks selle eest suuri summasid välja käima.

Turvaline sõidukite hoiustamine www.hoiupark.ee
Vasta
#8

(23-10-2016, 18:50 PM)Rimsi Kirjutas:  Ma ei mäleta, et "sina" peale üle oleksime läinud. Palun edaspidi mind Teietada, olen ikkagi intelligentsem, haritum ja edukam isik ja nii.

ksf! stihl, pilt on palju suurem kui tasuta hoiustamine. Mina näeksin selles käsi-peseb-kätt diili. Eks kindlasti kaasneks hoiustamisega risk ja mingil määral vastutus, aga kuna ma ei paku rappeid, siis saaks toimiva koha omanik oma väljapanekut rikastada ilma, et peaks selle eest suuri summasid välja käima.

Ok. Siin foorumis pole veel keegi kedagi teietanud, aga las siis olla...Smile
(Lugupidamine tuleb välja teenida, aga mitte endale nõuda; see on elu aeg olnud nõrgema lamba hundiks moondumise meetod; aga see selleks)
Ma võin ka endast 30a nooremale kärbsele "teie" öelda, kui vaja, mind see ei sega, lgp. intelligentsem, haritum ja edukam isk.  Toungue
(järeldused teen ikka)

Aga Te ei vastanud küsimusele. 
Kas Teil on andmeid, et 2006-2007a (aastaarvud ei pruugi täpsed olla, vabandan ette) loodav Mopeedimuuseum on saanud mingeid toetusi, mis on läinud tühja?


...
Vasta
#9

(23-10-2016, 19:04 PM)stihl Kirjutas:  
(23-10-2016, 18:50 PM)Rimsi Kirjutas:  Ma ei mäleta, et "sina" peale üle oleksime läinud. Palun edaspidi mind Teietada, olen ikkagi intelligentsem, haritum ja edukam isik ja nii.

ksf! stihl, pilt on palju suurem kui tasuta hoiustamine. Mina näeksin selles käsi-peseb-kätt diili. Eks kindlasti kaasneks hoiustamisega risk ja mingil määral vastutus, aga kuna ma ei paku rappeid, siis saaks toimiva koha omanik oma väljapanekut rikastada ilma, et peaks selle eest suuri summasid välja käima.

Ok. Siin foorumis pole veel keegi kedagi teietanud, aga las siis olla...Smile
(Lugupidamine tuleb välja teenida, aga mitte endale nõuda; see selleks)
Ma võin ka endast 30a nooremale kärbsele "teie" öelda, kui vaja, mind see ei sega, lgp. intelligentsem, haritum ja edukam isk.  Toungue
(järeldused teen ikka)

Aga Te ei vastanud küsimusele. 
Kas Teil on andmeid, et 2006-2007a (aastaarvud ei pruugi täpsed olla, vabandan ette) loodav Mopeedimuuseum on saanud mingeid toetusi, mis on läinud tühja?


...
Elementaarne viisakus ja lugupidamine ei ole sünonüümid. Palun mitte võtta endale alusetut õigust minu poolt algatatud teemas põhjendamatult ebaviisakas olla.

Vastates küsimusele, siis ei, sellised andmed puuduvad. Kinnitasin vaid Valdo poolt välja käidud väidet ja nentisin fakti, et olenemata rahalisest tõukest ei läinud asi kahjuks käima. Tsiteerin: "Mõnisadatuhatvanasrahas selle jaoks paberite järgi küll toetust saadi, aga ju ei läinud asi käima. Ei spekuleeriks sel teemal pikemalt, toimivat kohta igatahes ei ole."
Ermamaa tõite teemasse ise.

Siinkohal kasutaks vana-head Märjamaa ütelust: "Näed tonti seal kus seda pole" Smile
Hoiame teema ikka positiivsena ja ärgem kaldugem peateemast kõrvale.

Turvaline sõidukite hoiustamine www.hoiupark.ee
Vasta
#10

Härratamine.... ei sobi nagu meie rahvale. See natuke nagu imelik. Big Grin Me siin kõik puha matsid...... Ja vaadke mis nende härradega juhtunud on..... täitsa sassis mõned. Hoidke ikka latti madalal ja olete kõik lugupeetavad. Smile 

T.
Vasta
#11

Selge. Valdo on minu arusaamade järgi hull (positiivne hull, eksole) ja kui tema midagi mööda ütles, siis see on andestatav.
Sest ta enda panus on lihtsalt nii suur.

AGA see ei tähenda, et igaüks siin võib oma suukese lahti teha ja mingt pläma sealt välja ajada.
Mis on lubatud Jupiterile, pole lubatud härjale; millisest sõnast te täpselt aru ei saa...?

........

Edu teile, kui intelligentsemale, haritumale ja edukamale isikule, edaspidiseks, oma kaherattaliste deponeerimiskoha leidmisel!
Vasta
#12

Eelneva jagelemise kohta: ei tea milleks privaatsõnumite võimalus foorumis olemas on? [Pilt: ZmLxPu.gif]
Vasta
#13

(23-10-2016, 20:28 PM)veix__ Kirjutas:  Eelneva jagelemise kohta: ei tea milleks privaatsõnumite võimalus foorumis olemas on? [Pilt: ZmLxPu.gif]

Tegu oli mõtestatud aruteluga ja mingil põhjusel tahtis meie uudishimulik kaasfoorumlane neid asju avalikult arutada kuigi minu privaatsõnumite postkast veel täis ei ole ja proovi võiks ju teha Big Grin

Turvaline sõidukite hoiustamine www.hoiupark.ee
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne