1975 Toyota Corolla Coupe KE35
#81

Meil sama pink siis.

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta
#82

(27-01-2017, 00:05 AM)wagoneer Kirjutas:  Ja no ei saanud mööda siis ka keregrillist

Ja kus Sa siis olid kui ma siit hoovist kaks grilli parematele jahimaadele saatsin?
Sa oled siin käinud ja võisid eeldada, et siin midagi siukest on, liiati ma ei turustanud neid ju salaja.
Krt hiinlastele raha anda, neil on endalgi Smile

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#83

Tahad sa äkki avalikustada selle kahandaja/laiendaja soetamise koha ja suurusjärgu?
Vasta
#84

Ma arvan,et enne info avalikustamist uurib ta välja kas naine seda foorumit loeb... Cool
Vasta
#85

(28-01-2017, 12:29 PM)Kodanik Männike Kirjutas:  Tahad sa äkki avalikustada selle kahandaja/laiendaja soetamise koha ja suurusjärgu?

www.verktygsboden.se  kui sobib ka pelgalt käistsikäitamine, siis antakse jebaistki:

http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_from=R...r&_sacat=0

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta
#86

(28-01-2017, 00:10 AM)Marko Kirjutas:  Ja no ei saanud mööda siis ka keregrillist

Ja kus Sa siis olid kui ma siit hoovist kaks grilli parematele jahimaadele saatsin?
Sa oled siin käinud ja võisid eeldada, et siin midagi siukest on, liiati ma ei turustanud neid ju salaja.
Krt hiinlastele raha anda, neil on endalgi Smile

Eks algul oli ikka plaan ise ehitada ilmatuma uhke grill ja nii need pakkumised otsa saidki lõpuks. A no ei ole seda aega. Ja peab ikka väikseid hiinlasi toetama.

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta
#87

(28-01-2017, 12:29 PM)Kodanik Männike Kirjutas:  Tahad sa äkki avalikustada selle kahandaja/laiendaja soetamise koha ja suurusjärgu?

DeVilDeville pandud lingilt leiab samalaadsed riistad ja saab ka suurusjärgu. Ma sain oma asjad läbi Soome tuttavate.
Muidu on ka Soomest võimalik samu asju osta. www.torafors.com

Kohe kui palavikuga maadeldud saab,siis tahaks juba neid asju katsetada. Aga noh sinna ilmselt läheb veel mõni päev aega.

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta
#88

Kuna lähimate aegade jooksul on vaja värvida paras ports sõidukeid(2xcorolla/ GTO kogu esiosa+kivikahjustustega tagatiivad/ lancer ja paar välist projekti ka lisaks) sai otsitud inimest/firmat kellega saaks üheselt ja pikaajaliselt asju ajada. Ei viitsi ja taha iga jumala autoga kulutada mõtetult aega,et leida kedagi kes vist viitsib teha ja siis vist ikka ei tee jne. Eks kõik seda tundnud. Aga nagu ka kõik teavad, siis ega keegi just eriliselt rõõmust ei hüppa kui vaja mingit kogu auto projekti teha nii seest kui väljast.
Mingeid pakkumisi ja asju ka tuli, aga kas ei saanud hindades kaubale või jäi vajalik teenuse osutamise aeg liiga ähmaseks. Välja ei kukkunud miskit.
Seega sai otsustatud teha omale selline väike nurgake kus saaks vajadusel autot soojas nühkida ja ka hädapärane kamber mida siis vajadusel veel soemaks teha kui kruntida vaja näiteks. Loomulikult siis ventilatsioon ka ikka.
Paari pahtlitööd tundva inimesega ka kõneldud ja huvi on. Pean lihtsalt asjad nüüd niikaugele saama,et midagi teha oleks (roheline corolla alustuseks) ja kus teha oleks.
Siin tuli mulle appi juhus, mis sõber AsTrossile kätte juhtis portsu sobilikku sändvits paneeli. Mida tal natuke üle jäi ja mille ta oli mulle nõus ära ärima.
Reedel said peale kannatlikku sulatamist sobilikud paneelid välja nopitud ja kohale transatatud. Kamber tuleb lihtne. Ülalt värske õhk peale ja alt minema. Kas viitisn teha põrandasse kanalid või keevitan sobiliku alusraami pole veel otsustanud.
Ehk nüüd on aega veel vähem. Aga loodetavasti suudan lõpuks nii säästa enese närvirakke suures koguses.
Kambri vent asjad on kõik veel lahtised. Otsitud palju ja mis teha, aga nagu ikka, odavat ja head ei ole. On kas üks või teine. Selles vallas uurimistööd jätkuvad.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta
#89

Värvimise osas asjad muutusid ja juhuse läbi sai soetatud hoopis pruugitud värvikamber. Kamber veel pool aastakest tagasi täitsa töötas omaljõul. Ettevalmistuse ruum sai ka suht valmis. Lambid laes ja kaloriifrid sooja puhumas. Alguses kambri jaoks soetatud sändvitsi paneelid läksid nüüd hoopis seina(õigemini seinatäie akende) soojustamiseks/katteks.
Aga nüüd sai siis natuke ka corollaga tegeletud. Algul plaanisin tagapaneeli ära lappida. Kui aga ühe nurga olin ära teinud sain aru,et litsam on kogu alaosa uus teha. Ja nii läkski. Sohvri poolset osa ei saa veel külge panna kuna vaja tagatiiva ots ja pagassi nurk enne ka ära teha.
Kuna sai soetatud abivahendid plekitöödeks,siis näpud juba pikemat aega sügelesid asju katsetama.
Katsetuseks sobis kenasti parempoolne tagatiib, millel vaja nii sisemine kui ka välimine serva osa tekitada. Ja jupid saidki valmis nagu discoveri autode sarjades Big Grin  ,tegid toks toks ja jõid tassi kohvi ning sisemine koopaserv oligi valmis Toungue
Aga tegelikult on ikka lahe apastraat see küll. Ja opereerimine pole eriti kosmiline.  A nagu algul kohe hoiatati,siis on sellisena ebamugav natuke teha kui pead lõugade vahetamiseks poltte lahti kruttima kogu aeg. Aga saab ka nii kenasti hakkama. Ja eks alguses seda kruttimist ka kogenematuse tõttu vähe rohkem on.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                                   

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta
#90

Kui paks see 70-80ndate japside plekk siis tegelikult on?
(mul tekkis okas ühe Datsun 720-i suhtes; et ikka on vaja sihukest)

Sul paistab kõik nagu õnnestuvat ja seda vist 0,8mm tavalise musta  plekiga? Sellega oleks ise ka nõus töötama....
Vahepeal oli igapäevaautoks Navara, sel tundus küll õhem, kui 0.8 olema. Aga krt seda teab, plekitööd ta ei vajanud....

.
Vasta
#91

Corollal on pleki paksuseks 0,8mm. Ma pean pattu tunnistama,et mina tegin karbid,põranda ja tagapaneeli 1,0mm materjalist. Tagatiibade servad teen 0,8mm materjalist ja samuti uste parandused ja esitiibadel otsad.
Aga mu Lanceril on pleki paksuseks 0,65mm Toungue  Samuti ju jaapanlane ja ajajärk ka sama.
Kumba alla datsun liigitub,ei oska arvata.

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta
#92

Sai siis valmis pusitud parempoolne tagakoobas. Sisemine serv külge ja siis välimine serv takka. Esimese hooga sai natuke liiga optimistlik kaar tehtud. Aga ei midagi hullu. Teised lõuad külge ja jälle hea. Natuke jäi teha veel rattakoopa otstest,aga seda teen siis kui grillis on ja saab vähe sobilikumasse asendisse auto.
Vaikselt sai lahti harutatud ka vasakpoolne rattakoobas. Seal on siis väline tiivaserv kunagi asendatud uuega. No ja kui juba väljast mäda uuega asendati tehti ka sisemisele koopale väike lapitöö. Seal saab arutamist kõvasti olema.
Igaljuhul lapitekk ruulib.
Esimesena üritab siis siduda uuesti sisemise rattakoopa põhjaga. Ja sealt siis edasi.
Vaikselt sai hakatud painutama ka põhjapoolset uut serva.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                                   

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta
#93

Nipet näpet jälle tehtud.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                       

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta
#94

Päris siledalt edeneb, lapitekist on asi ikka kaugel juba.
Küllap omal ajal lapitekimeestel oli puudu nii tahtmisest kui headest tööriistadest. Keevitaja oli keevitaja ja mitte plekksepp. Ja teistpidi ka Smile
Vasta
#95

ilus töö!

hea, et tiib ise on vaid servast mädanenud ja et keegi pole veel seda (suurema tükina ja nn lapiteki-meetodil) vahetama hakanud.

kas kaalusid sisemise ja välimise pleki liitmise puhul ka topeltplekist loobumist? Ma otsustasin oma Vectraga kah nn tehase-lähenemise võtta ja jätsin topeltpleki, aga käsitsi väänates ja keevitades annaks see tehniliselt mitte just kõige roostekindlama lahenduse eeldatavalt roostekindlamaga asendada ja ilmselt tekkis ka kiusatus?

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#96

Tänud.
Eks see topeltplekist loobumine aitaks nii mõneski kohas kiiremini asja edendada ning äkki annaks ka pikema tulemuse. Ja eks kiusatus ole ka ikka vahel peale tulnud. Aga teen ikka topelt või ka näiteks tagumise koopa sisemise osa liitmisel põhjaga ning siis veel pagasnikupõhja küljega, suisa kolmekordselt. Plekkide vahele lasen 1K EPO kruntti. Eks natuke abiks ikka. Sisemistele liidestele läheb pärast ka keremastiks peale. Koobastesse(autost seest poolt) olen tavaliselt peale värvimist ujutanud Dinitroli ML-i. See pressib ennast päris uskumatult kaugele. Ja loodetavasti siis ka sinna koopaserva plekkide vahele.
Aastaid 6+ tagasi sai tehtud üks valget värvi eldur. Seal sai sama moodi kõik selle ML-i ga ära leotatud.
Sülitan nüüd kolm korda üle vasaku õla,aga pole kusagilt veel mingit täppi tekkinud.
Rootsis ka kasutatakse seda väga palju. Ja sealt soovitati teha ka uus tiivaserv nii,et niiöelda välimine serv oleks natuke pikem kui sisemine serv. Siis saab peale kruntimist sinna ka keremastiksi peale panna nii,et see välja paistma ei jääks. Ja lisab jällegi natuke aega. Ei oskagi öelda mis päris õige oleks.
Täna sai siis sisemine koopapool jälle algusest lõpuni põhjaga ühendatud. Nüüd vaja pagasniku põhja külg aimatava lapitekitüki järgi uus teha. Siis saab tagatiiva paikka ja võib julgelt koopa välimise poole kallale asuda.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
           

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta
#97

Natuke jälle roosteaukke suuremaks lõigatud. Natuke veel ja saab juba tagant küljepeale liikuda. Ehk nagu täna üks optimist ütles: mis mossitad,üle poole juba tehtud ju.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                   

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta
#98

Tagapaneel lapitud. Tagatiiva alumine osa ka uueks tehtud. Kõik omavahel ka ühendatud.
Aga no motivatsiooni tappis pilk auto alt läbi välimise rattakoopa. Kiirelt meenus kui "lahe" tegevus on selle koopa lahtipuurimine ja kättesaamine.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                   

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta
#99

Ilus teema sul! Jälgin huvi ning mõtlen hirmuga, et mis mind pegi ees ootab, kui oma ke36 keevitama hakkan, sest minu oma ei näe nii hea välja, kui sinu oma enne tööde algust Big Grin

Argo
Vasta

Katsusin ja silitasin mõned tunnid tagasi Soomes tehase originaal plekke ke35 tarbeks. Põhimõtteliselt on tegelasel oma auto jaoks olemas kõik vähegi moeldavad plekid. Toyota kirjadega pakendites. Ei olnud nõus isegi arutama müümist. Endale sain sealt originaal Made in japan kirjaga tahavaate peegli ja salongi lambi ja täitsa uued tagatulede,suunatulede klaasid ja samuti japan kirjaga süütepooli. Lksaks igasugu asju veel. Aga ka uue kapoti igaks juhuks ja pagassi luugi.

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne