1975 Toyota Corolla Coupe KE35
Päris siledalt edeneb, lapitekist on asi ikka kaugel juba.
Küllap omal ajal lapitekimeestel oli puudu nii tahtmisest kui headest tööriistadest. Keevitaja oli keevitaja ja mitte plekksepp. Ja teistpidi ka Smile
Vasta
ilus töö!

hea, et tiib ise on vaid servast mädanenud ja et keegi pole veel seda (suurema tükina ja nn lapiteki-meetodil) vahetama hakanud.

kas kaalusid sisemise ja välimise pleki liitmise puhul ka topeltplekist loobumist? Ma otsustasin oma Vectraga kah nn tehase-lähenemise võtta ja jätsin topeltpleki, aga käsitsi väänates ja keevitades annaks see tehniliselt mitte just kõige roostekindlama lahenduse eeldatavalt roostekindlamaga asendada ja ilmselt tekkis ka kiusatus?
insenerlik lähenemine: kui suurusjärk on õige, on kõik korras
Vasta
Tänud.
Eks see topeltplekist loobumine aitaks nii mõneski kohas kiiremini asja edendada ning äkki annaks ka pikema tulemuse. Ja eks kiusatus ole ka ikka vahel peale tulnud. Aga teen ikka topelt või ka näiteks tagumise koopa sisemise osa liitmisel põhjaga ning siis veel pagasnikupõhja küljega, suisa kolmekordselt. Plekkide vahele lasen 1K EPO kruntti. Eks natuke abiks ikka. Sisemistele liidestele läheb pärast ka keremastiks peale. Koobastesse(autost seest poolt) olen tavaliselt peale värvimist ujutanud Dinitroli ML-i. See pressib ennast päris uskumatult kaugele. Ja loodetavasti siis ka sinna koopaserva plekkide vahele.
Aastaid 6+ tagasi sai tehtud üks valget värvi eldur. Seal sai sama moodi kõik selle ML-i ga ära leotatud.
Sülitan nüüd kolm korda üle vasaku õla,aga pole kusagilt veel mingit täppi tekkinud.
Rootsis ka kasutatakse seda väga palju. Ja sealt soovitati teha ka uus tiivaserv nii,et niiöelda välimine serv oleks natuke pikem kui sisemine serv. Siis saab peale kruntimist sinna ka keremastiksi peale panna nii,et see välja paistma ei jääks. Ja lisab jällegi natuke aega. Ei oskagi öelda mis päris õige oleks.
Täna sai siis sisemine koopapool jälle algusest lõpuni põhjaga ühendatud. Nüüd vaja pagasniku põhja külg aimatava lapitekitüki järgi uus teha. Siis saab tagatiiva paikka ja võib julgelt koopa välimise poole kallale asuda.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
           
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne