Jums "salongiradikat" on kellelgi?
#1

Keski on välja rappinud kunagi jumzil terve selle soojendusradika salongist ja pimedadad ette lükanud termostaadi korpuse juures- talvel oleks ju kena kui sooja natuke miski kabiini puhuks- seega kui mõnel siin äkki on logelemas taolist juppi siis võiks teada anda.
Vasta
#2

Vaheta heaga kas uue universaalse või mõne vanema väiksema sõiduauto katla vastu välja. Saad rohkem sooja sama vaeva eest.
Vasta
#3

(24-10-2016, 21:13 PM)v6sa Kirjutas:  Vaheta heaga kas uue universaalse või mõne vanema väiksema sõiduauto katla vastu välja. Saad rohkem sooja sama vaeva eest.

Õige jutt.
Suvalisest lammarist suvaline mõõtude poolest passiv soojendusradikas hea kui koos vendiga ja saad toa ikka korralikult lämmiks.
Vasta
#4

Ega need autode soojendusradikad ei kõlba tegelikult kohe mitte, on teised liialt peenikese kärjega sellise ropustse masina jaoks ja jäävad kiirelt kinni. Eks aegade jooksuk ole need jumzid igasugust vett ja sõnnikut näinud.  Pane parem môni sõiduauto jahutusradikas kabiini, kasvõi siksi radikas koos elektrilise vendiga ja putka on soe nagu soome saun. Kraan vahele regulliks ja ongi täitsa nitsevoo. 

Õliradika võid ka kabiini dubleeriga, suvel käib läbi esimese radika, talvel läbi kabiini. Òliradikas kabiinis on väga mònus asi.

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta
#5

No tänud soovituste eest- olin juba välja konkimas üht vana salongiradikat garaazist aga tõepoolest- tolle torustik on ikka nii peenikeseks aetud, et tõenäoliselt tõmbaks umbe selle sette peale mis seal mootori jahutussüsteemis ringleb.

Miskit kogemus sellega ka kellelgi on, et kui hästi see jahutusvedelik selle salongiringi peal ringi liigub- tahab miskit 12v tsirkulatsioonipumpa vahele äkki?
Vasta
#6

(26-10-2016, 01:11 AM)mlsluik Kirjutas:  ...
Pane parem môni sõiduauto jahutusradikas kabiini, kasvõi siksi radikas koos elektrilise vendiga ja putka on soe nagu soome saun.
...

Ja kuhu see radikakolakas seal paigutada? Parempoolse ukse ette viltu?

Vasakule ei mahu - sealt käid ise. Ette ei mahu - armatuur. Lakke saaks ka riputada lapiti...

Õliradikal on tegelikult jumet, aga see pakasega hakkab sooja tootma alles lõunaksWink
Vasta
#7

Mu omal on mingi suvaline salongiradikas paigaldatud armatuuri ja parema ukse vahele ning ventikas selle all, talvel lööb kabiini nii soojaks, et jopega enam ei kannata sees istuda.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
#8

kui teie masina süsteemis konnad ujuvad siis soovitatav oleks nagunii läbi pesta süsteem
Vasta
#9

Kui ma ei eksi siis originaal ol tal GAZ 51 radikas.
Vasta
#10

Kui midagi veel leidnud pole siis mul oleks üks soojendus pakkuda prooviks.Ise arvan ,et sobib. Kasutasin kunagi UAZ lisasoojendusena.Vedeliku toru sellise läbimõõduga,et pöidla ots mahub sisse,radikas ka suht paks ja küljes ka vendikas.Kompaktne värk.Mõõdud 40x30x20.Keegi kunagi arvas et vana RAF-i salongisoojendus.
Vasta
#11

Kui juba leiutamiseks läheb siis ehk kannatab mingi sõiduka täisautomaatne (mitte pliidinuppudega) ahi sisse visata, loomulikult koos õhusuunajate ja ac radikaga  Big Grin Soojendusradikale saab sette korjamiseks sõela ette panna.
Vasta
#12

Kui juba sellel tasemel leiutamiseks läheb, siis mul on vist alles `96 Galanti terve vahvel armatuuri alt, seega siis küte, kont ja vent Big Grin
Sodi vastu ehk aitab enne veemõõtjat majadele paigaldatav mudafilter?
Harimine lihtne ja õige kõrguse korral pole vast vaja igakord ka õhutamisega vaeva näha.
Üleminek 1/2 (3/4) pealt 16mm-le peaks letikaup olema.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#13

(28-10-2016, 23:04 PM)Marko Kirjutas:  Kui juba sellel tasemel leiutamiseks läheb, siis mul on vist alles `96 Galanti terve vahvel armatuuri alt, seega siis küte, kont ja vent Big Grin
Sodi vastu ehk aitab enne veemõõtjat majadele paigaldatav mudafilter?
Harimine lihtne ja õige kõrguse korral pole vast vaja igakord ka õhutamisega vaeva näha.
Üleminek 1/2 (3/4) pealt 16mm-le peaks letikaup olema.

No asjal on jumet- saaks veel miski kahetsoonilise kliima komplekti , et paneks siis juba ette ja tahapoole eraldi reguleeritavaks- et kui kaevad siis võib muidu palav hakata neid kange sikutades aga rooli keerates võiks sutsu soojem olla Toungue
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne