CO2 baloon - täitmine, kus või kuidas?
#41

L/min on kallimatel reduktoritel, mul on säästuvärk, millega pidi ka hakkama saama. 
Teine reduktor on mul ka, sel puuduvad igasugused kellad. Hetkel piirduks vaid olemas olevate asjadega.
Vasta
#42

(24-07-2020, 13:32 PM)tõnn Kirjutas:  L/min on kallimatel reduktoritel, mul on säästuvärk, millega pidi ka hakkama saama. 
Teine reduktor on mul ka, sel puuduvad igasugused kellad. Hetkel piirduks vaid olemas olevate asjadega.
kellade järgi ei seadistata vaid mõõdetakse reaalne gaasi kogus ära vastava mõõtjaga.mul see olemas.
Vasta
#43

On sellel mõõtjal nimi mille järgi googlest otsida? 
Käpaks on kemppi mmt-25, kui suur peaks olema gaasikoguse või rõhk?
Vasta
#44

[Pilt: 105357-0.png]

Selline odav julla, stokkeris nägin viimati. "gaasi vooluhulgamõõtur" Lihtsam nimetus oli ka aga enam ei mäleta
Vasta
#45

tõnn Kirjutas:On sellel mõõtjal nimi mille järgi googlest otsida? 

Rotameeter.
Vasta
#46

Leidsin üles väiksemat sorti vene punase CO₂ kustuti ballooni, millel kunagi on Tondil kraan välja vahetatud nii et W21,8 keermega reduktor otsa istub. Pidasin toona suuremat sorti akvaariumi ja rikastasin CO₂-ga vett. Täitmas käisin ka Tondil, see na kaugel nüüd...
Kas Viljandis keegi kustuteid täidab? Saatke parem privasse, see paistab tundlik teema olevat.
Kui nii ei õnnestu, siis saan ehk tuttava balloonist enda omasse villida. Kuidas on kõige mõistlikum kahe W21,8 keermega kraani vahele sobiv voolik tekitada?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne