Punase salongiga 1957a. Pobeda Elvast
#1

Tere foorumi rahvas.
Olen juba peaaegu aasta ühe laheda pobi omanik.
Sai ostetud Põltsamaalt, kus auto veetis umbes 20aastat.
Enne seda olevat masin ostetud Elvast (minu praegune kodulinn).
Kuna see auto on nii erilise ja huvitava punase salongiga siis mõtlesin veidi huvi pärast uurida ajaloo kohta. Ehk mõni selle foorumi kasutaja on kursis auto käekäigust, ajaloost, endisest omanikust vms..
Tegu on 3 seeria masinaga ja see suvi sai veidi ka ringi sõidetud.
Hetkel ootab restaureerimist Smile
Panen paar pilti siia
[Pilt: 0110608873f1a53.jpg]
[Pilt: 011060886940aca.jpg]
[Pilt: 011060887110b32.jpg]
Igasugune Info on teretulnud!
Samuti võite pakkuda varuosasid!
motamees@gmail.com
tel: 567üks5755

Seib on poldi poeg
Vasta
#2

3 pildi alusel ei oska ma öelda,kellel see võis Elvas kuuluda. Sisu on üle õmmeldud,tundub,et Koeru meistrite töö.


Vasta
#3

(05-11-2016, 19:48 PM)kopraonu Kirjutas:  3 pildi alusel ei oska ma öelda,kellel see võis Elvas kuuluda. Sisu on üle õmmeldud,tundub,et Koeru meistrite töö.
Pilte saan juurde teha!
Mis aastatel Koerus tööd tehti?
Kas oli veel teisi pobisid punase sisuga?

Seib on poldi poeg
Vasta
#4

Mul on ka
[Pilt: 1][Pilt: 1]

Karateturbo-kolm purki ja tiguWink
Vasta
#5

Punaste sisudega Pobedasid oli mitmeid Elvas,mitmed läksid romuralli roaks. Aga,neid sisusid õmmeldi Koerus kuskil 1980.datel. Ja kui siis tehti mitme masina jagu. See punane sisu sul pole kahjuks midagi erakorralist. 
Kuna originaal riide sisu läks ruttu hapuks,siis vahetati see termatiin sisuvastu välja. Viimast on ka kergem hooldada mustusest.


Vasta
#6

(05-11-2016, 20:57 PM)kopraonu Kirjutas:  Punaste sisudega Pobedasid oli mitmeid Elvas,mitmed läksid romuralli roaks. Aga,neid sisusid õmmeldi Koerus kuskil 1980.datel. Ja kui siis tehti mitme masina jagu. See punane sisu sul pole kahjuks midagi erakorralist. 
Kuna originaal riide sisu läks ruttu hapuks,siis vahetati see termatiin sisuvastu välja. Viimast on ka kergem hooldada mustusest.
Tänud vastuste eest! Juba olen targem Wink

Seib on poldi poeg
Vasta
#7

(05-11-2016, 19:48 PM)kopraonu Kirjutas:  3 pildi alusel ei oska ma öelda,kellel see võis Elvas kuuluda. Sisu on üle õmmeldud,tundub,et Koeru meistrite töö.
Tuli meelde, et esimese omaniku nimi olevat  keegi härra Aleks.

Seib on poldi poeg
Vasta
#8

See nimi ei ütle mulle mitte miskit tean kahte Alexit ja need on kõik noorema poolsed. Ehk liiga noored,et olla olnud kumbki selle auto omanik.


Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne