Millega tegu?
#1

Õhtust!

Talu prügimäge kaevates tuli paar aastat tagasi välja selline lupstükk:

[Pilt: 248284373a6cd6_l.jpg]

[Pilt: 248284354a6351_l.jpg]

[Pilt: 24828431902e95_l.jpg]

[Pilt: 24828429876922_o.jpg]

Ise arvan olevat jalgratta karbiidilambi jäänuse. Kirjad peal- USA. Mida arvate?
Tänan.
Vasta
#2

Proovi Ostas müüa,äkki mõni ostab ära,muud ei oska soovitada.
Vasta
#3

Lambijäänus, ma pakuks ....  ehk isegi garbiidilambi oma.
Vasta
#4

Kas lugupeetavatel ksf.-idel pole samasugust töökorras asja välja panna? Vaatan,et ka muuseumimehed pole veel sõna võtnud. Eks see muidugi paras pähkel ole... kahte ühesugust asja naljalt  meilt ei leia,puha haruldused. Smile
T.
Vasta
#5

http://www.klaxon.ru/archivepaper/StatNu...NT_ID=1398
Mingi autolamp on vastava kinnitusega ja needid ka. See plekiosa ei sobi.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#6

See ju plekist asi, vääna ta enam-vähem algsesse kujusse tagasi, näeb millega tegu.

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta
#7

(16-11-2016, 22:36 PM)Walter Kirjutas:  See ju plekist asi, vääna ta enam-vähem algsesse kujusse tagasi, näeb millega tegu.

See messingplekk on juba üsna rabe. Igaks juhuks ei näpi hetkel. Ennem tuleb teadust panna,kui sihukesele asjale nelja jalaga selga hüpata.. Big Grin

T.
Vasta
#8

Loodan,et keski ei solvu.
Kuid kadunud onu mul.
Ta läks 77 aastal....Móotorraõnnetuses...
Ma siis kah miski 10 s. pärdik.
Ikka ta oli  mul loomulikult palju küsimusi.
Ja eks ta tüdis ja paljud asjad olid ikka.
Küsija poisi pepu pulk..
Nu loomulikult ma hakkasin siis ka huvi tundma,et kuidas nii mitmed asjad
ikka sama nimetuse alla kuuluvad.
Ja eks muidugi tegi see nalja,,Teistele kahjukd mitte mulle...
Kuid mi ikka... Big Grin
Vasta
#9

Toomas sa kuumuta see jürbel läbi ja kääna siis sirgeks. Isegi rabe materjal on kuumalt painutatav.
Vasta
#10

Ega pilt pole ikka see kui asja käes hoida aga selle klambri järgi ütleks, et jalgratta karbiidlamp pigem ei ole. Pigem mingi auto või tõlla küljest siis juba,
Vasta
#11

(17-11-2016, 20:36 PM)urmet48 Kirjutas:  Toomas sa kuumuta see jürbel läbi ja kääna siis sirgeks. Isegi rabe materjal on kuumalt painutatav.

See mõte kunagi oli aga messinguga ei pruugi õnnestuda. Seda peab siis kuskilt servast proovima,mitte kõike hetkega hävitama. Kunagi sai Fordi radikat tinutatud ja kui vähe üle võlli läks,pudises tükk kohe küljest... Proovida muidugi võiks.
Vasta
#12

Esiti vaatasin,  et järsku mingi akuklemmipikendusega tegu.Suurendus näitab mingit rihveldust seal sees,niiet ikka mingi toru,lenksu küljest ....
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne