Võib kustutada.
#1

Võib kustutada.
Vasta
#2

Aasta taaskasutustöö. Cool  Kaua ühe seibi nokitsemisele kulus? Või kõigi 16ne, kui ühe sepistamise aega ei mõõtnud?

Kuda sa ekstsentrikseibile sisemise koonuse tekitasid? Puuriga?

Fordismide veljed on suurema sissenihutusega, kui konnasööjate veljed liiga välja peaks jääma.
Vasta
#3

Mul atv kasutusjuhend annab tänavasõidurehvi sellised:215/45ZR17 nii ees kui taga.Rõhku näitab 20psi
ise olen ühel suvel paarutanud audi 80 valukatega,suunamuutuse teevad väga äkiliseks.
Vasta
#4

(15-11-2016, 17:20 PM)donn Kirjutas:  Mingi hetk otsisin ka siit foorumist 4x110 velgi. Ei õnnestunud leida.

Kuna siin üks prantslane otsustas töölepingu lõpetada, jäi üle kaheksa 4x108 poldivalemiga plekkvelge, neli neist normaalsete naastrehvidega. ATV-le velgi ja rehve osta on paras priiskamine - rehvi hind on suhteliselt kallis võrreldes odavama otsa autorehvidega.

Ja kuna need veljed nüüd nagunii natukeseks seisma jäävad, mõtlesin naastrehvidega veljed ATV-le alla kruttida ja tuleva soojalaine kiuste midagi jäärajale kõlblikku kokku panna.

ATV foorumist lugesin, kuidas 4x108 velge on ka niisama 4x110 rummule pandud, velg peale, mutrid järgi ja ei häda midagi.

Ise tegin igaks juhuks asja veidi täpsemalt - treisin ekstsentrilised seibid mutritele alla. Seibi keskava on selle tsentriga võrreldes 1 mm offsetiga.

Nii lihsalt asi muidugi ei läinud - miskipärast olid rehviprofiilid erinevad. Kaks rehvi oli 185/65, teised kaks 175/65. ATV-l peaks olema kõik sama profiili ja läbimõõduga.

Asjades sobrades leidsin veel ühe 4x108 velje, millel ka korralik 185/65 naastrehv peal. Põhimõtteliselt taandub nüüd jääle saamine ilmataadi ja ühe 185/65 R14 rehvi ostmisele ja monteerimisele, mis kokkuvõttes on isegi päris soodne. Lisaks saan neid rehve ja velgi veel allesjäänud prantslase all kasutada, kui tarvis läheb.

Miks küll kõik tõsisemad nokitsejad mehed minust nii kaugel peavad elama?  :Sad     Mul hunnikus üksikuid ja paaris uusi  M+S+naelad rehve haagiste ja muude liikurite alla   ise tuleks valima tulla.   Realiseerimisväärtus oleks 5€ tk.

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne