Video "Bussid CCCP"
#1

https://youtu.be/I6pPSwtQznM

Hea nostalgia.

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta
#2

Tore vaatamine.
Palju äratundmist ja ka mõned üllatused. Eriti sürr oli see NAMI eksperimentaalbuss, mille sohver seal trolliliinide läheduses töökoha sai. Big Grin
Päris üllatav oli nn. täisveoline PAZ, polegi sellist oma silmaga näinud. Kuigi selle olemasolu on ju tegelikult loogiline, arvestades vene avarustes teede olukorda/olematust. Teab keegi, on neist mõni siiamaile ka üldse sattunud?
RAF-idest. Mu mälu järgi oli ju ka vanem, ümaramate "kehavormidega" mudel, millest selles filmis üldse juttu pole.
Samas, seda kõige viimast ei mäleta ka, et oleks trehvanud. No aeg oli ka selline juba, et neid võibolla eestisse enam ei ostetud. Enne võeti mõni lääne ront. Toyota Hiatse`d hakkasid siis populaarsust koguma vist.

Mingil põhjusil ei tehta üldse juttu TA-dest ja KUBAN-idest.
Vasta
#3

Täisvedune paazik oli kasutuses Viljandi Metsakombinaadis. Andmed puuduvad, kas oli tegemist seeriast tulnu või kohapeal kompunnituga.
Kõrge katusega nn. Lux-RAF'ikut sai üheksakümnendate algul juba ka erakätesse soetada. Kange raha eest loomulikult, sest kogu korruptiivne masinavärk vajas õlitamist.
Vasta
#4

Ümar Raf anti Armeeniasse, toodeti seal Eraz`i nime all edasi. 66 alusel 4x4 rohelisi Paz`e oli sõjaväel- Dudajevil Tartus, Ostrovis, Kaliningradis.
Vasta
#5

(18-11-2016, 19:38 PM)tcumen Kirjutas:  RAF-idest. Mu mälu järgi oli ju ka vanem, ümaramate "kehavormidega" mudel, millest selles filmis üldse juttu pole.
Samas, seda kõige viimast ei mäleta ka, et oleks trehvanud.

See viimane seisab mul hoovis, täitsa uus, natukene lõpetamata Sad
Täitsa müügis, ostjaid vähevõitu.
Vaatama saab tulla küll.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne