Birka puhastamine loetavaks
#21

Olgu Teile siis veel veidi hülgemöla ja Titanicut, aga pärast seda lähen küll koju telekat vaatama. Ja Linnuke, ära pilte tsiteeri ja seal volla sees voolab elekter!

[Pilt: 25kj1x0.jpg]
Vasta
#22

Piltide tsiteerimine juba ammu habemega teema .Aga volla ja kaabli erinevused suht väikesed (visuaalselt) Sad
Vasta
#23

Kui miski siin habemega on, siis olen see praegu mina! Ja nende tsiteerimiste juures võiksid teised loomad ja linnud kasutada pigem muid peaSISESEID organeid, mitte väljapool kasvavaid! 
Voolikute ja kaablite/juhtmete asja ma tean küll, kodus juhatuse esinaine kutsub kõiki paenduvaid kaableid ja nn pikendusjuhtmeid hellitavalt voolikuteks, aga ilmselt mitte ainult välise sarnasuse tõttu, vaid lisaks ta teab, et nendes voolikutes VOOLab elektriVOOL.
Aga ksf! Linnukesele veel üks katse, proovi tsiteerida! Lisan udupildi K125 sildist, ei ole roostes.

[Pilt: 2d85ag3.jpg]
Vasta
#24

Ilmselt minu IQ madalavõitu,ei saanud vihjest aru.(noh ,ehk vanust kah juba  Big Grin)
Vasta
#25

(30-11-2016, 11:45 AM)linnuke Kirjutas:  Ilmselt minu IQ madalavõitu,ei saanud vihjest aru.(noh ,ehk vanust kah juba  Big Grin)

Ilmselt vihjasin siis kehvasti, mul ka vanus umbes sama! Vb peaks nii vanadel, kui meie, üldse siin postitamise ära keelama?  Rolleyes
Vasta
#26

(30-11-2016, 12:46 PM)kass Kirjutas:  
(30-11-2016, 11:45 AM)linnuke Kirjutas:  Ilmselt minu IQ madalavõitu,ei saanud vihjest aru.(noh ,ehk vanust kah juba  Big Grin)

Ilmselt vihjasin siis kehvasti, mul ka vanus umbes sama! Vb peaks nii vanadel, kui meie, üldse siin postitamise ära keelama?  Rolleyes

Kruti fookust,ehk jõuab info kohale Rolleyes
Vasta
#27

(30-11-2016, 11:16 AM)kass Kirjutas:  Kui miski siin habemega on, siis olen see praegu mina! Ja nende tsiteerimiste juures võiksid teised loomad ja linnud kasutada pigem muid peaSISESEID organeid, mitte väljapool kasvavaid! 
Voolikute ja kaablite/juhtmete asja ma tean küll, kodus juhatuse esinaine kutsub kõiki paenduvaid kaableid ja nn pikendusjuhtmeid hellitavalt voolikuteks, aga ilmselt mitte ainult välise sarnasuse tõttu, vaid lisaks ta teab, et nendes voolikutes VOOLab elektriVOOL.
Aga ksf! Linnukesele veel üks katse, proovi tsiteerida! Lisan udupildi K125 sildist, ei ole roostes.

[Pilt: 2d85ag3.jpg]

Linnuke vastab

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#28

(30-11-2016, 11:16 AM)kass Kirjutas:  Kui miski siin habemega on, siis olen see praegu mina! Ja nende tsiteerimiste juures võiksid teised loomad ja linnud kasutada pigem muid peaSISESEID organeid, mitte väljapool kasvavaid! 
Voolikute ja kaablite/juhtmete asja ma tean küll, kodus juhatuse esinaine kutsub kõiki paenduvaid kaableid ja nn pikendusjuhtmeid hellitavalt voolikuteks, aga ilmselt mitte ainult välise sarnasuse tõttu, vaid lisaks ta teab, et nendes voolikutes VOOLab elektriVOOL.
Aga ksf! Linnukesele veel üks katse, proovi tsiteerida! Lisan udupildi K125 sildist, ei ole roostes.
Marko vastab

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#29

Kas arvasin ära?

PS palun adminnil see s.i.t.t. ära koristada!

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne