mitu mind
#1

Sirvisin täna vanu teemasid ja märkasin äkki enda nime teema kõrval, mida ma kordagi mitte vaadanudki polnud (http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=1537). Klikkisin siis \"mihkli\" profiili ja imestuseks tuli lahti mu enda profiil. Eriti huvitavaks teeb selle kõik asjaolu, et post oli tehtud ligi pool aastat enne mu registreerumiskuupäeva Big Grin
Millest selline anomaalia?
Vasta
#2

Aga mul on jälle selline lugu ,et tulen foorumisse ja näen ,et aktiivsete kasutajate hulgas on kaks mind järjest ja nii on juba 4 korda olnud ja kellegil teisel ei ole ma topeltkasutajat märganud... sammuti mitu mindBig Grin
Vasta
#3

mossepower Kirjutas:Aga mul on jälle selline lugu ,et tulen foorumisse ja näen ,et aktiivsete kasutajate hulgas on kaks mind järjest ja nii on juba 4 korda olnud ja kellegil teisel ei ole ma topeltkasutajat märganud... sammuti mitu mindBig Grin

Valdo ikke käib ka siin mitmekesiSmile

loll on loll olla.
Vasta
#4

Täna veerand kolm nägin \"rekordit\" tavs oli lausa kolmekesiBig Grin

loll on loll olla.
Vasta
#5

Tundub, et seda viga on päris palju olnud.
Aga mind see eriti siiski ei häri! Smile

Jah, kusjuures ma enda juures ei ole veel
seda täheldanud!
Vasta
#6

IIIFFFAR Kirjutas:Valdo ikke käib ka siin mitmekesiSmile

... mis on arvatavasti põhjustet serveritarkvara omapärast, kui ma võtan automoto.ee eri vaated lahti eri akendes (st teen miski eri teema lahti uues brauseriaknas), siis lugeda need eri kasutus-sessioonideks ja arvestada kahte mind Wink

Minu kui kasutaja jaoks lihtsalt mugavus.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#7

Üritasin ennast ka Valdo meetodil \"mitmekordistada\" - ei õnnestu(nud) see mul millegipärast.
Vasta
#8

kaks sveni:
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne