Tundmatu vana tsikkel sotsiaalmeedias (D-Rad R10)
#1

Oleks huvitav teada, mis mootorratas on olnud see sotsiaalmeediasse hiljuti ilmunud tsiklijäänus! Ise pole veel pead murdnud selle üle, aga huvi pole lihtsalt igavusest, või et sellised roostes vanad asjad lihtsalt meeldivad. Ehk siis huvi on veidi põhjusega, sellise subjektiivsega!  Toungue
Vasta
#2

Tere!
Küsimus on kahtlemata huvitav, ise kahjuks vastata ei oska, ehk Valdo teab?
Pilti muidugi näha ei ole...
Vasta
#3

(30-11-2016, 10:51 AM)kass Kirjutas:  Oleks huvitav teada....

Oleks oleks kuid pilti ei näe. Parandame viga ja usun,et isand kass ise mõtleb seda sama masinat siin:
[Pilt: 15284067_1633504330009001_72311620380674...e=58F8DD84]


Vasta
#4

Ma andsin Teile küll hea vihje ja näed, ksf! Kopraonu oskas kohe leida, mida vaja! Aitähh, arvan, et ehk on D-RAD R10 vms. Ja nagu kõvad tegijad ütlevad - võib lukku panna!  Cool
Vasta
#5

Ma ise jään siiski Inglase juurde aga sarnase ehitusega mootorrattaid tegi ka TWN. Seega tegelikult ühe pildi alusel ei saa põhja panevaid järeldusi teha.


Vasta
#6

(30-11-2016, 14:52 PM)kopraonu Kirjutas:  Ma ise jään siiski Inglase juurde aga sarnase ehitusega mootorrattaid tegi ka TWN. Seega tegelikult ühe pildi alusel ei saa põhja panevaid järeldusi teha.

Loomulikult! Aga mind huvitas, kuidas asi tegelikult on ja mulle piisab ka ühest pildist! Tervitused Inglastele!  Toungue 
Muide, ka mulle õpetati seda koolis - rumal sa võid olla, aga visa pead olema!
Vasta
#7

(30-11-2016, 14:44 PM)kass Kirjutas:  Ma andsin Teile küll hea vihje ja näed, ksf! Kopraonu oskas kohe leida, mida vaja! Aitähh, arvan, et ehk on D-RAD R10 vms. Ja nagu kõvad tegijad ütlevad - võib lukku panna!  Cool

Natuke ka numbrilist juttu:  
http://www.d-rad.ch/?/motorrahmen.htm
Vasta
#8

        D-Rad R9 vördluseks.
Vasta
#9

Teema sujuvaks jätkuks küsin nüüd juurde, et kas järgneval pildil toodud veidi rikutud tsikliraam on ka D-Radi toodangust ja kui on, siis mis mudelile võiks sobida? Et teaks, milline mootor peale panna.

[Pilt: 33mr4w6.jpg]
[Pilt: 28vsh8p.jpg]
Vasta
#10

Ei ole abi kusagilt tulemas, kõik tuleb endal teha!  Sad 
Raamijupp on D-Rad R11 sabast.

[Pilt: 011.jpg]
Vasta
#11

Kuna olen suht võhik siis siis jätkaks juttu sel teemal.Tea paljud külastavad FB saiti 
https://www.facebook.com/516869175344331...718648310/
Millega tegu ?


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                       
Vasta
#12

DKW NZ350 vist peaks olema
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne