Imelik Gaz-69 näidikuplokk
#1

Kuulus ruuduline taburett võõrustab täna veidi ebatavalist Gaz-69 näidikuteplokki.

Imelikud featuurid: varajase Gaz-53 beeži taustaga kellad ja armatuuri valgustuse asemel olevad märgutuled kirjadega Tormoz ja suunad.

On keegi sellist varem näinud? Kohalik meistri kätetöö või miski eriseeria? Ohtuled on pigem tehase paigutus (väga korrektselt  stantsitud), näidikute auke oleks nagu käsitsi suurendatud.

Näidikuteploki kood vastab Gaz-69 koodile.

                   

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#2

Kardan,et omalooming siiski, tehasest pole minu teada ainsatki GAZ 69 tulnud,heledate kelladega. Samuti pole ka GZ 69tel piduri ja suuna märgutuld nagu seda on GAZ 52/53 armatuuris.

Samas kellad ise on väärtus ja neid saab kasutada alates esimese otsa GAZ 52,53 kuni varajaste GAZ 53 baasil KaVZ bussideni välja. Seega oli väärt üles korjamist igas mõttes.


Vasta
#3

Ega mõnel bussilaadsel asjal sellist ei võinud olla? Tõstuk?

T.
Vasta
#4

Ma olen esimesel KaVZ bussil selliseid näidikuid kohanud. Aga kuna need näidikud ise olid 1960date lõpus veel tootmises. Siis ei imesta ,kui neid võis leiduda ka 1972.a masinatel.


Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne