Teema on suletud

[poolita] Plaan maksustada või siis kuidas elus hakkama saada
#1

(11-12-2016, 15:52 PM)phyl Kirjutas:  OT:
Ma saan sellest aru, et võid olla haiguslehel, küsimus on selles, et kas tõesti ei ole võimalik ühtegi tööd teha? Maal elamisega saad ju hakkama ja autosõiduga ka.

Kõik ametid on õpitavad, küsimus on enese tahtejõus.

Oled sa pidanud oma elus käima 50km taha tööle, min palga eest ja kohast kus buss käib 2x päevas. Väga suur osa Eesti inimestest just selliselt oma leiba teenibki. Ma elan küll üsna lähedal kõigeteadjatele, Tallinnast aint 40km kaugusel, aga tule ma võtan su käekõrvale ja näitan, kuidas lombakas mees käib kusagil kaugel tööl, et hoolitseda oma 6 lapselise pere eest, ning olenemata tuisust, külmast, sitast ja plägast mis taevast alla sajab, suvalistel aastaaegadel, rühib ta 8km edasi tagasi bussipeatusesse, ise pool invaliid, et saada kuu lõpus närused sandikopikad kätte, et toita enda peret. Tra, see ei ole erand, see on reegel tänasas päevas, kuid kahjuks see ei jõua kohale mitte kellelegi kes oma pudrukausi ees netti tahvlist sirvivad, kuskil päälinnas, kuskil mujal... kuskil kaugel...

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
#2

(11-12-2016, 22:52 PM)viplala Kirjutas:  
(11-12-2016, 15:52 PM)phyl Kirjutas:  OT:
Ma saan sellest aru, et võid olla haiguslehel, küsimus on selles, et kas tõesti ei ole võimalik ühtegi tööd teha? Maal elamisega saad ju hakkama ja autosõiduga ka.

Kõik ametid on õpitavad, küsimus on enese tahtejõus.

Oled sa pidanud oma elus käima 50km taha tööle, min palga eest ja kohast kus buss käib 2x päevas. Väga suur osa Eesti inimestest just selliselt oma leiba teenibki. Ma elan küll üsna lähedal kõigeteadjatele, Tallinnast aint 40km kaugusel, aga tule ma võtan su käekõrvale ja näitan, kuidas lombakas mees käib kusagil kaugel tööl, et hoolitseda oma 6 lapselise pere eest, ning olenemata tuisust, külmast, sitast ja plägast mis taevast alla sajab, suvalistel aastaaegadel, rühib ta 8km edasi tagasi bussipeatusesse, ise pool invaliid, et saada kuu lõpus närused sandikopikad kätte, et toita enda peret. Tra, see ei ole erand, see on reegel tänasas päevas, kuid kahjuks see ei jõua kohale mitte kellelegi kes oma pudrukausi ees netti tahvlist sirvivad, kuskil päälinnas, kuskil mujal... kuskil kaugel...
OT:
Elan võrumaal, käin iga päev 55 km tööle tartusse ja 55 km tagasi koju. Auto ei ole minu jaoks luksus, vaid eluks vajalik asi, kuna bussiliiklus on olematu sellise marsruudi peal kus mina pean liikuma ka iga ilmaga. Ma pean ka elus LOOBUMA PALJUDEST ASJADES, kuna lihtsalt palk ei võimalda neid asju ja inimesi ülal pidada.

Palgatöö ei ole ainuke vahend endale sissetuleku allika tekitamiseks. Selles on süüdi haridussüsteem. Mina näiteks üritan endale passiivset sissetulekut tekitada, et saaks ka palgatöö vajadusest lahti öelda. 

Ka mõtlen sama aegselt uue ameti õppimisel, kuna vanast tööst on küllalt.

Endale koormuste selga võtmine on iga inimese oma rist mida kaelas vedada. Nii julm kui see ka ei ole, on see tõsi. Jah, elus on olukordi, mida ei suuda ette ennustada, kuid see kuidas haridussüsteem ja tarbimisühiskond inimesi õpetab elama ongi minu silmis läbikukkumisele üles ehitatud.

Ehk inimesed kes elavad palgast-palgani. Kui töö on kadunud, siis on elu otsas. Majast ilma, autost ilma ja ise nälgas. Miks on endale üldse vaja sellist elustiili omaks võtta ja seda edasi viljeleda? 

Jällegi sellest tuleb tulemuseta vaidlus, kuna iga mees näeb seda asja oma mätta otsast.

Come to the dark side, we have cookies!
#3

Elan Järvamaal, käin iga päev tööle 600 m jalgrattaga, ostsin maja spetsiaalselt töökoha lähedale, et saaks magada viimase võimaluseni. Tööpäev algab kl 8.00, juba hiljemat 8.30 olen tööl ja lülitun Automoto kanalile. Tööd teha ma ei armast, lausa ei salli seda, kui keegi helistab, sattun raevu, rahunen, kui näen, et on helistanud sõber Ilmar või Virtsu-Tom, pärast uurin internetti edasi. Lemmikajad on esmaspäeval kl 10.00- ..., siis on juhtkonna nõupidamine ja teisipäev, siis on ülemus ära. Peale lõunat olen täitsa väsinud juba, umbes kl 15.00 - .... magan laua taga, ei jõua enam foorumis ega mujal töötada. Mul on kuupalk ja ma ei oska vastata, kui küsitakse - mis tööd sa teed, mis amet sul on. Ma tõesti täpselt ei tea, aga ma olen seal tööl käinud juba aastakümneid. Ise arvan, et olen täitsa tore mees.
Pensionäridest laiemalt. Pensionäridel üldiselt raha on, nad toetavad oma lapsi ja lapselapsi ka siis, kui viimastel on tarvis autot vms osta. Normaalne pensionär ei saa üldse aru, kuidas on võimalik osta töötav ja legaalne sõiduauto kuupalga eest. Ei maksa ka Keskerakonda alahinnata, ta teab oma valijat, Lasnamäe on niigi ära kukkumas, küllap pensionäridele leitakse mingi variant. Muidugi on ka raskemas seisus pensionäre ja muidu inimesi, vaesusepiiril vireleivaid peresid .... Kas olete tuttav Marksi-Lenini õpetusega? Rõivas oli paha, Ratas on paha, kõik on paha! Mingi pidev vigin ja hala. Jah, elu ongi raske ja ebaõiglane - nii ütles mulle täna ksf! Armex, kellel on uus köögimööbel või lausa kodubaar, mida käisin täna testimas! Jah, kõik on halb, aga miks vaikib ksf!, kelle nimi mulle hetkel meelde ei tule, see, kes kirjutas, et enamus kassi postitustest on raskestimõistetav jaburdus vms? Kas oleks hr. Putinil mingi hea lahendus eestirahva kannatuste ja nöökimiste lõpetamiseks? Ah, kõik on nii masendav ja raske... vast homme töö juures saan natuke puhata sest jamast.
#4

Sõber Kass. Mis sa siin kiitled,et käid tööl. Ma pole näiteks kunagi elus tööl käinud.  Ma ei tea mis see üldse tähendabki.  Isegi töötukassa tädi tõstis paberilt pilgu..... Big Grin
Aga tööd teind olen lausa 7 aastasest saati. Nina oli varakult peenras. Smile  Aga eks Kassil peabki lust ja lillepidu olema. Ja hea kui keegi ka karva silitab. Big Grin 
Aga ärge arvake,et ma siin enne uue seaduse jõustumist hirmsasti vanu autusid kokku ostma hakkan. Eelmine kord astusin orki,võtsin terve kuhja võrre arvele ja hiljem kohe kandsin maha,sest keegi mõtles jälle mingi "mängu" välja. Big Grin
#5

Oodake sõbrad ,vast esitama ettepaneku maksustada Koduloomad autude asemel. Big Grin
#6

Kui jutuks tuli... mul kadunud vanaema sai nõukogude ajal 10.- rbl toitjakaotuspensioni, ise oli ka kogu elu tööd teinud, samas kui "toitja", ehk vanaisa oli olnud rohkem minu vurhvi mees, st mitte eriti töömaias, pigem maitses muu...Kui kunagi noore pioneerina vanaema käest küsisin, et, noh, milline "aeg" siis kõige toredam on olnud (ise muidugi teadsin küsimata, et loomulikult ikka nõukogude oma!), siis vanaemakene vastas, et ikka tsaariaeg. Olen sellest ka mõnes teises foorumis kirjutanud, kust mind on ka ära pingile puhkama ja järele mõtlema saadetud ja kuhu ma pärast enam tagasi pole läinudki... nii et see foorum siin on tegelikult väga demokraatlik ja vabameelne, hoolimata kassipiltide ja koerakaka postituste kustutamisest. Näis, mis nüüd edasi tuleb.  Rolleyes
#7

(11-12-2016, 23:45 PM)kass Kirjutas:  Tööd teha ma ei armast, lausa ei salli seda ... Peale lõunat olen täitsa väsinud juba, umbes kl 15.00 - .... magan laua taga, ei jõua enam foorumis ega mujal töötada. 
       

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
#8

Aru saamata täpselt, et mis teema on, siis algus oli üsna hardkoor, jätk aga küllaltki õuldskuul. Poetan ka isiklikud tähelepanekud elmisest nädalast, kes tahab - see loeb, kes ei - siis kerib edasi.

Nägin ükspäev ehituspoodi sisenedes, et üks inseneriharidusega(arvatavasti) vanem meesterahvas oli prügikasti laiali lammutanud ja uuris huviga selle ehitust ja seal sisalduvaid silindrjaid obekte, mis rändasid seejärel ta täiesti päevinäinud spordikotti. Vaba maa, mõtlesin, et loomulikult võib igas inimeses tärgata huvi meid ümbritseva imepärase maailma vastu ning asusin heas meeleolus sisseoste sooritama.

Veidi hiljem, kui oma kolaga sealt välja astusin ja auto juurde sammusin, oli onu kasti taas eeskujulikult kokku pannud ja tuli minu tegemisi uudistama. Mingil ajal, kui ta juba piisavalt lähedale oli nihkunud, alustas ka vestlust ja küsimused olid üdini praktilised - kas on ka hea kaup ja mis maksab jne. näha kohe, et inimest huvitas mida ma teen ja miks ma seda teen. Kuna ilm oli küllaltki viluks läinu, pakkus ta mulle viisaka inimesena oma kindaid, ainult kolme euro eest, muideks. Kuna mul olid juba vanast ajast kindad olemas, mida ka lahkelt härrale demonstreesisi, siis pakkus ta teisi kindaid minu naisele, ka ainult kolm eurot paara. naisel on ka kindad olemas, ja kuigi ma neid talle näidata ei saanud, jäi ta minu väiteid vastuvaidlemata uskuma.
natuke aega kostus ainult minu tasast nohinat, seda eelkõige defitsiitse kauba pealelaadimisel tekkinud kiirenenud hingamisest, kui inimhingede insener tegi veel viimase pakkumise - kui mul sulli pole, ehk saaksin kaardiga maksta, noh sealt r-kioskis osta talle näiteks DIY(jah, too ongi tee sa see ise, hr.kass)suitsukomplekti 2.70eest ja tema annab need mõlemad kindapaarid minule. osanudki midagi seepeale tarka öelda ja soovisin härrale parem head õhtut. ikka parem, kui ei midagit. aga ega taarat äkki ei juhtu olema? ei kaotanud galantne dzentelmen lootust. pold ka kohalikku taarat, kahjuks. läksime seejärel sõbralikult lahku, ta veel lehvitas mulle, kui oma pläriseva õlipressiga poest eemaldusin. vat mis tähendab hea lastetuba ja korralik sotsialistlik kasvatus. antud olupilt näitab minu arvates ka seda, et ei pruugi inime olla sellises olukorras õnnetu, sest mingil teatud moel on tema enda otsused taolise olukorra põhjustanud ja miks enda peale vimma kanda. mõnele isegi meeldib niisugune vaba elu, see ongi tema enda valik, või vähemalt eelnevate valikute tulem.
tean näiteks ühte vana meremeest, kes elab ihuüksi metsas telgis ja on elu üle üsna rõõmus, eriti kui väike õll sees. riik maksab talle veel väikest pinssi ja sest jätkub, et käia korra nädalas poes ja natuke enda tarbeks ostelda, veidi ka toredatele metsaelanikele põõsa alla poetamiseks soetada.

Hea viplala.
Kuue lapsega pere peaks järgmise aasta esimesest jaanuarist lastetoetust hakkama saama vähemalt 500€(50+50+(4x100)) pluss seal laste vanusest sõltuvalt veel midagi.
Alates 2017. aasta 1. juulist hakkab Sotsiaalkindlustusamet maksma kolme- ja enamalapselistele peredele LASTERIKKA PERE TOETUST. Kolme kuni kuut last kasvatavale perele on see 200 eurot kuus.
Natuke veel kannatada ja ehk saab vähemalt see vinske invaliidistunud härra oma perega veidi paremini hakkama. Olenevalt vallast makstakse ka kinni igasugu trennid-värgid ja antakse toiduabi jne. Ma ei õigusta vaesust ja loomulikult ei saa taolises peres lapsed iga aasta uut aifõuni vms. aga kui lapsed ise tublid on, siis peaksid neist ikkagi inimesed sirguma.
allikas
#9

Kergitan teemat .
Kuidas Riigi poolt reguleeritud tulumaksuvabastus 500 € ja miinimumtunnitasu 2,97 € vaesust on vähendanud ?
Meie riigis on turumajandus , väidetavalt regullib pakkumise ja nõudluse suhe hindu, on see nõnda reaalses elus ka ?
Praeguse hinnaralli stardipauguks oli või hinnatõus , teekasutustasu +  riiklikult kehtestatud aktsiisid on kergitanud kõiki hindu , näiteks küttepelletitel ja halupuudel 1/3 , juukselõikus enne 10 € , nüüd 14 € , need mõned näited illustreerimaks reaalsust. Erinevad analüütikud muudkui ässitavad : majandusel läheb hästi , tõstke hindu !
 Selle kõige taustal soovitakse rohkem lapsi , et noored ei lahkuks välismaale , ... .
Kas on mõni võluvits , loits või mis oleks reaalne lahendus kitsikuses elavate isikute / perede olukorra kergendamiseks ?
#10

Ma kardan ,et siin ei aita enam ei võluvits ega võlu-kepp. Big Grin
Pisut hilja juba.... Väga raske on asju muuta kui need on juba halvemuse poole läinud. Kuidas kujundada ühiskonda nii,et see liiguks selles suunas kuhu vaja oleks?  Õnneks,minu arvates me vist juba teame kuidas on asjad läinud nii nagu nad praegu on. Kõik kes on näinud vene aega,uut meie aega ja vast mõned ka veel vanemat. Nagu mu sõber ikka ütleb,et nagu juuresolevalt pildilt näha..... Big Grin  oleme selles seisus mis praegu.

Vahepalaks niipalju,et mõelge kui palju kannatusi peab nägema narkar,joodik või suitsetaja,et saada lahti oma pahest.... väga raske. Harjumus ja sõltuvus on selle nimi. Kui inimene on juba harjunud oma eluga siis on seda vääga raske muuta.... enamus ei suudagi. Näiteks üks minu sõpadest on selline sell,et kui külla lähed,toas +2 kraadi ja põrsas ise vahib seal toas ja ahju ei küta. Põis ei pea,peldik haiseb,ei korista pea-aegu,prügikast on tühi.... maja ümber fekaal ja sodi. Üritame teda koos teiste sõpradega aidata aga ei midagi..... valetab,et kütab tuba... Big Grin  Ise hõõrub käsi omavahel ja naerab. Viisin korra korralikke ahjupuid talle 4 rm. Igaks juhuks bussist maha loopides panin kergelt riida moodi maha..... ja jäid need sinna samasse asendisse kuhu panin....... no ei ole probleemi! Big Grin 
No mis sa sihukese põssaga teed? Midagi ei tee,varsti käredama külmaga kärvab.... kahju aga midagi teha pole.
Kuidas aga pöörata väärastunud ühiskonda ümber normaalsesse asendisse,no andke andeks aga hetkel ei tea......

Kuna olen lühikese jutu mees.... Big Grin  siis kui see asi keerati meil peese raha pärast siis peaks ka raha abil kõik tagasi õigesse rööpasse saama. Kui tahate edasi teada,et kuidas ja kes sellega tegelema hakkaks siis pöörduge praeguse valitsuse poole. Mina olen loll kui lauajalg ja ma ei tea kuidas saaks.
#11

Mis sa siin kuradi liigkasuvõtjate juures enam elad, palk kurat on hakanud ka juba osamaksetena laekuma. Pangale ütlea ka et teen osamakse, ülejäänud osa maksan teine kord Big Grin
#12

(14-04-2018, 06:42 AM)maisalup Kirjutas:  Mis sa siin kuradi liigkasuvõtjate juures enam elad, palk kurat on hakanud ka juba osamaksetena laekuma. Pangale ütlea ka et teen osamakse, ülejäänud osa maksan teine kord Big Grin

...aga sa ära elagi nii. 
Konstateerimisest on üksi vähe, võta kätte ja muuda miskit. Alusta uue töökoha otsingutega. Vajadusel paraleelselt  tõsta kvalifikatsiooni, uuri ettevõtluse võimalusi....  Muidugi see on raske ja ebamugav, nõuab mugavustsoonist ning harjumispärasest keskonnast välja tulemist, aga keegi teine seda sinu eest teha ei saa. Seega sinu hädade lahendamise võti on sinu enda käes.

Autoplekksepa- ja keevitustööd,  värvimine, avariijärgne taastamine ning vanasõidukite renoveerimine. http://www.hmp.ee/
#13

Minu kvalifikatsiooni tõstmise võimalus on ülemuseks saada ja 3 aastat koolipinki nühkida päevases õppes, töölisena olen meie kollektiivis kõige kõrgema kvalifikatsiooniga Big Grin See osamakse oli esimene üllatus ülemuse poolt reede õhtul. Oleks võinud hoiatada või midagi. Just 2 päeva eest pakuti uut kohta, loodan, et veel alles on kui mõistlikku selgitust osamaksele ei ole. Eelmisest kohast alles tulin, kuna nädala jooksul ei saadud töölepinguga hakkama ja siiani ei ole saadud hakkama ka vähese tehtud töö eest tasumisega. Ega siin järva ja viljandi maal need töökohad puu otsas ei kasva ja kus on tööd seal on oht palk osamaksetena kätte saada. Aga pole hullu, veel kartulikoori ei söö. Ettevõtluse poole tuleb tasa ja targu liikuda mitte meeletute pangalaenudega.. Mõte liigub küll sinna suunda, et annaks tööd ja leiba omale kui hästi läheb siis paarile tublile töömehele ka väärilist tasu, kuid sinna on pikk maa minna
#14

Tervist.

 Mis asi see palk osamaksetena on ?
Ilmselt nii - 10 ndal saab töötaja 30% teenitud  palgast , 25 ndal järgmise osa ja võlgnevus likvideeritakse jumal teab millal ja ka sel vaid juhul , kui ettevõtte omanik suvatseb . kui ei suvatse , siis ei saagi... , orjapidajad va reod .... , Riigi seisukoht selliste lugudega on - kurat küll , 150 inimest võib töötuks jääda , ei sekku ,  menetleme aga , ei võta riigile rahalisi kohustusi , EMTA menetleb , maksmata maksud nõutakse trahvina sisse , keegi juhatuse liikmetest saab tegevuskeelu ... , luuakse uus "keha" ja kõik kordub.
#15

Enamvähem nii jah, pank sai oma osa, süüa enam ei saa kuna pole raha selleks ja muudest asjadest ei räägi, kuna auto vajab kütust ja buss/rong piletit, siis ongi pistets. 
Tuleb ka vist harjumaale kolida, seal liigub tööd vähe rohkem ja saab linnas bussiga tasuta tööle sõita kui palka ei maksta Big Grin
#16

(14-04-2018, 22:13 PM)maisalup Kirjutas:  Enamvähem nii jah, pank sai oma osa, süüa enam ei saa kuna pole raha selleks ja muudest asjadest ei räägi, kuna auto vajab kütust ja buss/rong piletit, siis ongi pistets. 
Tuleb ka vist harjumaale kolida, seal liigub tööd vähe rohkem ja saab linnas bussiga tasuta tööle sõita kui palka ei maksta Big Grin

Peab olema Tallinna sissekirjutus siis saab tasuta sõita,peale sissekirjutust on veel hulk paberiajamist,et tasuta sõita saaks.
#17

Tallinnas on elu väga hea, kui mujale Eestisse ei satu, siis võib öelda , et eesti on paradiis. Mul juba paremad bussijuhid teenivad sinna 2 tuh kanti, maakonnaliinidel, mitte kaug. Aga maapiirkondade väljasuretamine on sihikindel protsess, sellele pani aluse mart laar ja praegused valitsejad on seda rida edukalt jätkanud. See on lihtsalt uute Peremeeste huvides. NATOl on siia vaja rajada baase ja EUl paigutada musti, praegu on segav faktor patsifistidest ja võõravihaga täidetud maakad, nende arv aga väheneb jõudsalt ja tuleviku Eesti on üsna suure tõenäosusega Tallinn--Pärnu --Tartu eestlastele, muud piirkonnad on NATO baasid ja pagulaskeskused. EU on maale korraliku infra välja ehitanud ja kui seal vaenulikke eestlasi piisavalt vähendada, siis 500 000 musta ära jaotada on üsna lihtne.
Samas on vaja veel kõvasti propagandat teha, sest paljud eestlased ei jaga pederastlikke ja pagulaslembesid euroopalikke väärtusi. Paremini on läinud Venemaa heidutusega, kus noored emmed lapsi magama pannes juba  hoiatavad , et vastasel korral tuleb Puutin ja viib su ära ning usinalt ostetakse sinilillekesi, et aidata ravida neid, kes usinalt NATO Peremeest teenides on sandistunud. Kontrollküsimus on, kellele kuulub Krimm, ja selle järgi prillitatud arnu selgitab välja, kes on õige eestlane ja kes kremli mõjuagent.
#18

Pagulasi hoiab eestis vist küll ainult tarastatud aedik, mida euroopas vist ei lubata. NATO baasid on kuidagi pahad? Vene omad oleksid paremad? Kuidas see oli et kes oma armeed  ei toida, toidab varsti võõrast. Minu jaoks on NATO peaaegu oma. 

See et elu on pärast EL liitumist on läinud sinna kus ta on on haridussüsteemi viga. Kui ei tehta vahet sõnadel "sollen" ja müssen" siis on kõik ...
#19

(15-04-2018, 07:47 AM)jurkman Kirjutas:  Tallinnas on elu väga hea, kui mujale Eestisse ei satu, siis võib öelda , et eesti on paradiis. Mul juba paremad bussijuhid teenivad sinna 2 tuh kanti, maakonnaliinidel, mitte kaug. Aga maapiirkondade väljasuretamine on sihikindel protsess, sellele pani aluse mart laar ja praegused valitsejad on seda rida edukalt jätkanud. See on lihtsalt uute Peremeeste huvides. NATOl on siia vaja rajada baase ja EUl paigutada musti, praegu on segav faktor patsifistidest ja võõravihaga täidetud maakad, nende arv aga väheneb jõudsalt ja tuleviku Eesti on üsna suure tõenäosusega Tallinn--Pärnu --Tartu eestlastele, muud piirkonnad on NATO baasid ja pagulaskeskused. EU on maale korraliku infra välja ehitanud ja kui seal vaenulikke eestlasi piisavalt vähendada, siis 500 000 musta ära jaotada on üsna lihtne.
Samas on vaja veel kõvasti propagandat teha, sest paljud eestlased ei jaga pederastlikke ja pagulaslembesid euroopalikke väärtusi. Paremini on läinud Venemaa heidutusega, kus noored emmed lapsi magama pannes juba  hoiatavad , et vastasel korral tuleb Puutin ja viib su ära ning usinalt ostetakse sinilillekesi, et aidata ravida neid, kes usinalt NATO Peremeest teenides on sandistunud. Kontrollküsimus on, kellele kuulub Krimm, ja selle järgi prillitatud arnu selgitab välja, kes on õige eestlane ja kes kremli mõjuagent.

Ja kui nüüd sulle see kontrollküsimus esitada, kellele siis kuulub Krimm?

Autoplekksepa- ja keevitustööd,  värvimine, avariijärgne taastamine ning vanasõidukite renoveerimine. http://www.hmp.ee/
#20

(15-04-2018, 07:47 AM)jurkman Kirjutas:  Tallinnas on elu väga hea, kui mujale Eestisse ei satu, siis võib öelda , et eesti on paradiis. Mul juba paremad bussijuhid teenivad sinna 2 tuh kanti, maakonnaliinidel, mitte kaug. Aga maapiirkondade väljasuretamine on sihikindel protsess, sellele pani aluse mart laar ja praegused valitsejad on seda rida edukalt jätkanud. See on lihtsalt uute Peremeeste huvides. NATOl on siia vaja rajada baase ja EUl paigutada musti, praegu on segav faktor patsifistidest ja võõravihaga täidetud maakad, nende arv aga väheneb jõudsalt ja tuleviku Eesti on üsna suure tõenäosusega Tallinn--Pärnu --Tartu eestlastele, muud piirkonnad on NATO baasid ja pagulaskeskused. EU on maale korraliku infra välja ehitanud ja kui seal vaenulikke eestlasi piisavalt vähendada, siis 500 000 musta ära jaotada on üsna lihtne.
Samas on vaja veel kõvasti propagandat teha, sest paljud eestlased ei jaga pederastlikke ja pagulaslembesid euroopalikke väärtusi. Paremini on läinud Venemaa heidutusega, kus noored emmed lapsi magama pannes juba  hoiatavad , et vastasel korral tuleb Puutin ja viib su ära ning usinalt ostetakse sinilillekesi, et aidata ravida neid, kes usinalt NATO Peremeest teenides on sandistunud. Kontrollküsimus on, kellele kuulub Krimm, ja selle järgi prillitatud arnu selgitab välja, kes on õige eestlane ja kes kremli mõjuagent.

Millest on küll inimesel pühapäeva hommikul selline ülekeev viha ja põlgus kogu eesti rahva vastu?
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne