Diiselmootoriga ATV
#41

(14-04-2017, 14:39 PM)Sabaton1989 Kirjutas:  Sooviks näha pilte kuidas on tehtud käiguvahetus süsteem.

Käikude asetus on nagu Golfil.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       
Vasta
#42

Uuendaks natuke teemad kuna pole peaaegu aasta siia midagi lisanud.
ATV toimetab ilusti, kõik on töökorras ja kuskilt pole midagi lagunenud. On abiks kodustel töödel ja ka metsategemisel, ning ka jahil. Vahel saab ka niisama sõita. Puudust tunnen ainult hüdraulikast mis võiks ka sellel masinal olla.
Mõned pildid ka möödunud aastast.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                       
Vasta
#43

Minu lugupidamine.

Autoplekksepa- ja keevitustööd,  värvimine, avariijärgne taastamine ning vanasõidukite renoveerimine. http://www.hmp.ee/
Vasta
#44

Üks kehv video talvisest metsa tegemisest. Kärul siis Bronco vints millel 15m nööri peal.
https://youtu.be/XWzwIO6Szps
Vasta
#45

Seoses metsateemaga tuli see masin meelde. Kuidas ennast õigustanud on? On mingeid sõlmi, mille täna teisiti teeks? Kahju, et sellist valmis rauda müügiks ei pakuta. Ühest küljest ATV mugavus ja kiirus, teisest küljest väiketraktori veovõime. Eriti mõnus oleks koormat vedada muidugi automaatkäigukastiga. Lukustatavad või LSD diffrid annaks vast ka juurde. Ehk kannataks tagumise diffri isegi kinni keevitada ilma oluliselt kasutusmugavuses järgi andmata. Paljudel suurtel ATVdel ju on. Murule jäävad pöörates jäljed maha aga muus osas ei häiri üldse.
Vasta
#46

(22-01-2019, 19:31 PM)olli Kirjutas:  Seoses metsateemaga tuli see masin meelde. Kuidas ennast õigustanud on? On mingeid sõlmi, mille täna teisiti teeks? Kahju, et sellist valmis rauda müügiks ei pakuta. Ühest küljest ATV mugavus ja kiirus, teisest küljest väiketraktori veovõime. Eriti mõnus oleks koormat vedada muidugi automaatkäigukastiga. Lukustatavad või LSD diffrid annaks vast ka juurde. Ehk kannataks tagumise diffri isegi kinni keevitada ilma oluliselt kasutusmugavuses järgi andmata. Paljudel suurtel ATVdel ju on. Murule jäävad pöörates jäljed maha aga muus osas ei häiri üldse.

Masinaga olen rahul, teeb ära need tööd milleks ta tehtud on. Oma tarbeks toob metsast puud välja, peenemad puud lähevad käsitsi peale ning jämedamad vintsi ja tõstukiga. Lume lükkab ka õuepealt ära, vahel ka naabrimehe tee puhtaks.
Olen mõelnud, et võiks ka müügiks mõne valmistada aga siis peaksin praeguse ameti maha panema, vabast ajast ei taha enam teha. Ja kardan, et hind läheb soolaseks, keegi ei ostaks.
Automaat käigukast oleks hea aga ei meeldi mulle. Lukustavatest sildadest pole puudust tundnud, LSD diffrid oleks täiesti võimalik paigaldada, BMW-l need olemas. Tagumist diffrit mina kinni ei saa keevitada kuna pidev nelik vedu ning kesk differ on kinni keevitatud. Arvan, et pidevalt kolm vedavat rattast ei ole hea.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                   
Vasta
#47

Tänud nende piltide eest!! Milleks hüdro kasutusel? Saha tõstmine ju vintsiga? Muidu peaks saama hüdrot ka roolivõimu pumbalt (sellelt mis mootori küljes) võtta kui sobilik prioriteediklapp vahele panna.

Edit: nägin, saha pööramiseks Smile
Vasta
#48

Tera mulle meeldibWink Tõmmatav ei ürita kõhu alla pugeda.

Kas nüüd teeks midagi teistmoodi?

Kolm vedavat ratast ei ole tõesti hea mõte kõval pinnal. Pehmes pole vahetWink

Väga hüpoteetiliselt rääkides, siis mis oleks see summa, millega peaks tulema omanikku laiaks lööma, et minema sõita? Või siis samasugust saada.
Vasta
#49

(23-01-2019, 23:26 PM)v6sa Kirjutas:  Tera mulle meeldibWink Tõmmatav ei ürita kõhu alla pugeda.

Kas nüüd teeks midagi teistmoodi?

Kolm vedavat ratast ei ole tõesti hea mõte kõval pinnal. Pehmes pole vahetWink

Väga hüpoteetiliselt rääkides, siis mis oleks see summa, millega peaks tulema omanikku laiaks lööma, et minema sõita?  Või siis samasugust saada.

Midagi suurt teisiti ei teeks, nipet näpet muudaks ilmselt, oleneb millist doonorit kasutada. Ainukese vea mis ma tegin on pidurid, sest kasutasin Golf 1 pidureid aga kahjuks on need keerulise ehitusega ja uusi juppe väga saada ei ole.
Enda masinat ma ei müü, sest keegi ei raatsiks sellist summat pakkuda milleaga ma oleks nõus sellest loobuma.
See summa, et saada samasugust masinat, jääb sinna 15 - 20 tuhande kantti. Kõik oleneb sellest mida, millest ja kuidas.
Vasta
#50

Lumesahast liikuvat pilti ka.

https://youtu.be/9q02mDWy7pE
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne