Võib kustutada.
#1

Võib kustutada.
Vasta
#2

Miks Sa selliseid asju hulgi ei tee,saaksid oma kulud tasutud.Ilus töö. Smile
Vasta
#3

(27-12-2016, 20:41 PM)linnuke Kirjutas:  Miks Sa selliseid asju hulgi ei tee,saaksid oma kulud tasutud.Ilus töö. Smile

Kahjuks ostavad inimesed odavaid poe kärusid. Sellise tummisema käru materjali raha eest saab juba poest 2 kökatsit.
Toota tasub ainult selliseid asju mida hiinlased ei tee ☺
Vasta
#4

(27-12-2016, 21:47 PM)klemm Kirjutas:  
(27-12-2016, 20:41 PM)linnuke Kirjutas:  Miks Sa selliseid asju hulgi ei tee,saaksid oma kulud tasutud.Ilus töö. Smile

Kahjuks ostavad inimesed odavaid poe kärusid. Sellise tummisema käru materjali raha eest saab juba poest 2 kökatsit.
Toota tasub ainult selliseid asju mida hiinlased ei tee ☺

Just nimelt,selliseid Tsaina ei tee ju. Rolleyes
Vasta
#5

Kas lõuad/haarats peab sõidu ajal olema millegi küljes kinni ja tross pinges, muidu hakkab töllerdama? Või jäi mul mingi fiksaator nägemata?
Muidu ilus ja asjalik töö, edu uuel aastal.

Kes oskab, see teeb - kes ei oska, see õpetab!
Vasta
#6

(28-12-2016, 00:04 AM)metsakohin Kirjutas:  Kas lõuad/haarats peab sõidu ajal olema millegi küljes kinni ja tross pinges, muidu hakkab töllerdama? Või jäi mul mingi fiksaator nägemata?
Muidu ilus ja asjalik töö, edu uuel aastal.

Lihtviisil ohutuse pärast peaks paki rihmaga kinni tõmbama ,ja ongi kõik fikseeritud. Rolleyes
Vasta
#7

(28-12-2016, 04:24 AM)linnuke Kirjutas:  
(28-12-2016, 00:04 AM)metsakohin Kirjutas:  Kas lõuad/haarats peab sõidu ajal olema millegi küljes kinni ja tross pinges, muidu hakkab töllerdama? Või jäi mul mingi fiksaator nägemata?
Muidu ilus ja asjalik töö, edu uuel aastal.

Lihtviisil ohutuse pärast peaks paki rihmaga kinni tõmbama ,ja ongi kõik fikseeritud. Rolleyes

Enne loe ja siis tsiteeri Big Grin. OK.
Küsimus käib ikka tõstuki kohta. 
Mulle jääb arusaamatuks, miks mõni peab iga asja kommenteerima, nagi Delfi kohe.

Kes oskab, see teeb - kes ei oska, see õpetab!
Vasta
#8

Kfl Metsakohin..Käpp ju viimase palgi küljes,tõmbad koorma kokku ja torn kah kinni.Lihtne ju. Big Grin
Delfi kommiaks peab sündima.Smile
Vasta
#9

Aru ma ei taipa! On see nüüd Donni kätetöö või Linnukese suuline looming?

P.S. Küsimus oli ikka püstitatud teema algatajale ja haagise arendajale.

Kes oskab, see teeb - kes ei oska, see õpetab!
Vasta
#10

(28-12-2016, 22:03 PM)metsakohin Kirjutas:  Aru ma ei taipa! On see nüüd Donni kätetöö või Linnukese suuline looming?

P.S. Küsimus oli ikka püstitatud teema algatajale ja haagise arendajale.

Küsimus:postitus nr 5
Vastus   :postitus nr 8
Samas,selleks ju foorumid ongi ,et arvamust avaldada.Ehk ka midagi teemaalgatajale kasulikku.Keegi meist ei ole maailma A & O.
Vasta
#11

Vahet pole kas vaidled ühega või jooksed teisega võidu, mõlemad pidid olema tulutud tegevused. Ei küsinud palgi kohta, ei küsinud ka haaratsi kohta, veel vähem mingi käppa kinniolemise kohta. Küsimus ikka noole kohta: kas saab ka kuidagi teisiti fikseerida või hakkab töllerdama ehk vasakule-paremale pendeldama.

P. . . S . Sai jälle palju uusi mõisteid ja raskeid sõnu. 

Kui pole sinu leiutis, siis ära solgi, mul aega on, ei taha viie minutiga vastust. Side lõpp.

Kes oskab, see teeb - kes ei oska, see õpetab!
Vasta
#12

(28-12-2016, 22:57 PM)metsakohin Kirjutas:  Vahet pole kas vaidled ühega või jooksed teisega võidu, mõlemad pidid olema tulutud tegevused. Ei küsinud palgi kohta, ei küsinud ka haaratsi kohta, veel vähem mingi käppa kinniolemise kohta. Küsimus ikka noole kohta: kas saab ka kuidagi teisiti fikseerida või hakkab töllerdama ehk vasakule-paremale pendeldama.

P. . . S . Sai jälle palju uusi mõisteid ja raskeid sõnu. 

Kui pole sinu leiutis, siis ära solgi, mul aega on, ei taha viie minutiga vastust. Side lõpp.
To Metsakohin
Ehk Donni postitusest said vastuse Rolleyes 14.00......
Vasta
#13

Asjalik video donnil, ükski ärisaladus ei jäänud varju.
Tänu linnukesele leidsin õige koha ka kätte Cool

Kes oskab, see teeb - kes ei oska, see õpetab!
Vasta
#14

(29-12-2016, 20:42 PM)metsakohin Kirjutas:  Asjalik video donnil, ükski ärisaladus ei jäänud varju.
...

Nii on. Mul on hea meel näha, et mitte kogu noorsugu ei ole hukas Big Grin
Vasta
#15

Vihje...
Sellise käru selgroo toruks sobib S355 80x80x5
Vasta
#16

Nende hiina rehvidega on üks pisike häda,nimelt ei kannata need päikest ja lähevad suht ruttu praguliseks.
Aga muidu ei muud kui pealehakkamist ja motivatsiooni uuteks arenguteks Smile

Kaubavedu kaubikuga Tallinnas ja Harjumaal 56906136
Olemas ka autotreiler 2800 kg kandevõimega,millega aegajalt hädalisi aitan.
Vasta
#17

(23-01-2018, 17:48 PM)zurik Kirjutas:   ei kannata need päikest
Vana hea nipp - hõbevärv. Mul on ka aiakärude rehvid värvitud, HINNANGULISELT on abiks olnud küll.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#18

Ahoi.
Kas oleks nii kena ja ütleks mulle mõned mõõdud
Kui pikk on käru esiots mõõdetuna võreseinast kuni käru tsentrini,või sinna kus keskel see tugevdus rist on?
Ja rataste vahe,st.et ratta sise küljest sisekülge laiustpidi?
Ja huvitaks ka see 4kant toru mis rattaid omavahel ühendab,nö.balansiir,et kui paksuseinaline see olla võiks, mm?Mul tehtud golf 3 tagasilla käändmikest ja toru sattus olema 2.5 mm seina paksusega,arvan,et võiks olla vähemalt 5mm? On need veidi kõverdunud.
Vasta
#19

Tänud.
Mul oli ennist tehtud 1250mm ja lisasin 300mm,nüüd oles justkui tunne,et see kooslus mõjus kehvalt manööverdusele.Samas jällegi vbl.etem,et saab peale võtta kolmeseid ja mõni veel pikem,maitea see kõikse värk ju oma tarbeks,põhiliselt ikka küte,peavad nad siis nii pikad olema,no seda mõtlen rohkem endamisi.Sa sihke vinge vend,kas pole mõelnud teha,omale seda nö.õiget tõstukit.Või oled lihtsalt seda meelt,et tegelt saab ju vints nende puude tõstmisega edukalt hakkama.Ja tegelt saab
Vasta
#20

Hüdrotõstuk teeb ka kõik muud raskemad tõstmised majapidamises lihtsamaks, sinna pole raske enam ka kopp otsa teha ja jääb ka kühveldamist vähemaks jne.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne