50cc kokkutulekule tulijad
#1

WinkTere kõigile, tahtsin korraldada väikse loendamise.KÕIK SINNA TULIJAD PANGE PALUN OMA KASUTAJANIMED KIRJA JA KIRJUTAGE VEEL SEDA,ET MILLISE PILLIGA TE SINNA TULETE.
ette tänades.Wink
Vasta
#2

ktm530 Kirjutas:WinkTere kõigile, tahtsin korraldada väikse loendamise.KÕIK SINNA TULIJAD PANGE PALUN OMA KASUTAJANIMED KIRJA JA KIRJUTAGE VEEL SEDA,ET MILLISE PILLIGA TE SINNA TULETE.
ette tänades.Wink
juba kohal
SnowDog-Puusepp
arvata et zidiga kah aga võimalik et stellaga (uurimise all veel)
Vasta
#3

-3rc-
stella
Vasta
#4

ise olen kindel tuli(kui ei ole midagi tähtsat kokkutuleku kuupäeval ees..) aga sõbrad hakkasid blokkima..:S..enivei..ma arvan et suudan nad nõusse rääkida...
mul on selline masin nimega riga(hetkel pisikesed remondid et..läheb aega veel kui tänavale jõuan sellega..)
Vasta
#5

alkazar Kirjutas:ise olen kindel tuli(kui ei ole midagi tähtsat kokkutuleku kuupäeval ees..) aga sõbrad hakkasid blokkima..:S..enivei..ma arvan et suudan nad nõusse rääkida...
mul on selline masin nimega riga(hetkel pisikesed remondid et..läheb aega veel kui tänavale jõuan sellega..)
äkki paned oma sõprade omad kah siia kirja millega nad tulevad (juhul kui tead ja kui nad ise tulevad)
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne