Mida valada akusse
#1

Akusse tuli auk põhja ja hape voolas välja. Sulatasin augu kinni ja määrisin mingit kahekomponentset liimi peael. Kas jääb pidama või mitte, seda ei tea. 

Mida ma nüüd sinna asemele peaks valama?  Dest vett? Hapet? Mingit spets. lahust?

Pole midagi targemat teha
Vasta
#2

(30-12-2016, 22:55 PM)Killer666 Kirjutas:  Akusse tuli auk põhja ja hape voolas välja. Sulatasin augu kinni ja määrisin mingit kahekomponentset liimi peael. Kas jääb pidama või mitte, seda ei tea. 

Mida ma nüüd sinna asemele peaks valama?  Dest vett? Hapet? Mingit spets. lahust?

Akusse sobiva %-ga väävelhappe lahust müüakse täitsa ehituspoes kui ka autopoes akuhappe nime all.

Näide

Ja loodame et aku oli ikka maksimaalselt täis laetud enne tühjaks voolamist, vastasel korral aku taastuva mahtuvuse protsent väiksem.
Vasta
#3

Selle happeakuga on selline asi et happetihedus sõltub aku laetusest,tühja akuga on happekristallid plaatide küljes.Laadimisel need jälle eralduvad ja hape muutub kangemaks.1,27 peab olema laetud aku happetihedus.Alla1,22 ka ei tohiks olla siis peab laadima.Ühesõnaga mida kallata kas dest.vett või hapet peab mõõtma areomeetriga.Maksab poes paar €.Õige tihedusega hapet hoides akus kestab aku väga kaua.kui aku tühi oli vala sellist keskmist segu.siis vastavalt valad /vahetad vett või hapet juurde.

Kasutatud ja uued jupid enamus uutele ja vanadele  ka väga vanadele husqvarna,stihli,jonsered ja partner saagidele.5297816
Vasta
#4

(30-12-2016, 23:26 PM)diselist Kirjutas:  Selle happeakuga on selline asi et happetihedus sõltub aku laetusest,tühja akuga on happekristallid plaatide küljes.Laadimisel need jälle eralduvad ja hape muutub kangemaks.1,27 peab olema laetud aku happetihedus.Alla1,22 ka ei tohiks olla siis peab laadima.Ühesõnaga mida kallata kas dest.vett või hapet peab mõõtma areomeetriga.Maksab poes paar €.Õige tihedusega hapet hoides akus kestab aku väga kaua.kui aku tühi oli vala sellist keskmist segu.siis vastavalt valad /vahetad vett või hapet juurde.
See oleks õige teguviis juhul kui oleks osa elektrolüüdilahust alles jäänud. Mina loen aga välja, et auk põhjas ja kõik väljas ning mõõta pole enam midagi.
Lisaks teoreetiliselt peaks igapäevasõidu auto aku ikka sõidust tulles (korras aku ja korras laadimissüsteemi korral) täis olema ning seetõttu mina lisaksin sedasamust poe akuhapet mis ettenähtud "täis akule".
Vasta
#5

Auk põhjas pole mitte kogu aku tühi vaid 1 või kaks purki. Saab naaberpurkidest võrdluseks testida. Kõik purgid tühjad - siis on pragu väga pikk.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#6

Kui kohe üldse ei tea, kui täis aku oli, siis vala dest vett ja laadi aku korralikult. Seejärel vala see purk uuesti tühjaks ja vala 1,27 elektrolüüti täis.
Vasta
#7

Kas see sinder destveega laadub? Kardetavasti mitte. Kõrvalpurkide tiheduse mõõtmine on ilmselt õigem.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#8

(31-12-2016, 01:47 AM)Marko Kirjutas:  Kas see sinder destveega laadub? Kardetavasti mitte...

Laadib küll.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne