Autoseiklus 19.01 - Tule sõitma, head auhinnad!
#1
Kas sa tead, kus asus Tallinnas pornoteater või toidurasvade kombinaat? Kui tead, siis tõenäoliselt leiad vastuse ka muudele küsimustele. Kui ei tea, siis tule kohale ja küll sa lõpuks teada saad.

19. jaanuari õhtul stardib Tallinnas üks vinge linnaseiklus, kus osalejatel tuleb leida 3 tunni jooksul võimalikult palju kontrollpunkte. Kokku on neid rajal 30 ja neist pooled on bussipeatused ja teine pool põnevad majad Tallinnas.

Oodatud on kõik huvilised ja midagi kartma ei pea. Bussipeatused leiab ülesse iga tiim ja usun, et paljud leiavad ka enamuse majadest. Loe juhendit ja pane end kirja. Soodsamalt saad seda teha enne 15. jaanuarit.

Eriti oodatud on retro masinatega osalejad!

Juhend - http://www.seiklusministeerium.ee/Juhend_peatused.pdf
Registreerimine - http://www.seiklusministeerium.ee/tallinnao

Info ja küsimused: Joonas@seiklusministeerium.ee


[Pilt: toetajad_kodukale.png]
Vasta
#2
Paluks eksituste vältimiseks teha parandus pealkirjas ja tekstis. Tegu oli omal ajal "Tallinna Parfümeeria ja Toidurasvade Kombinaadiga", millel oli mitu tsehhi 
1. Majapidamisseebi tsehh
2. vigurseebi tsehh
3. margariini tsehh
4.lõhnaõli tsehh 
 Kõik tsehhid asusid erinevatel aadressidel  TALLINNA linnas. 
teema pealkiri on eksitav.
Tõde on valus lugeda...    (glavliti kustutuskummile)  EV.põhiseadus § 45
Vasta
#3
(09-01-2017, 02:19 AM)h2rra Kirjutas: Paluks eksituste vältimiseks teha parandus pealkirjas ja tekstis. Tegu oli omal ajal "Tallinna Parfümeeria ja Toidurasvade Kombinaadiga", millel oli mitu tsehhi 
1. Majapidamisseebi tsehh
2. vigurseebi tsehh
3. margariini tsehh
4.lõhnaõli tsehh 
 Kõik tsehhid asusid erinevatel aadressidel  TALLINNA linnas. 
teema pealkiri on eksitav.

Sellise teadmistepagasiga oleksite sellel võistlusel väga kõva tegija! Ootan teid suurima heameelega osalema.

Pealkiri võib koosneda teatud arvust tähemärkidest ja kogu info sinna kuidagi ei mahuks. Et asi põnevam oleks jätsingi tahtlikult osa infot avaldamata, sest muidu oleks küsimus liiga lihtne. Millist tsehhi ma täpselt silmas pidasin, seda täpsustab legend ja selle saab teada stardis Smile

Joonas
Vasta
#4
Täpselt nädal on jäänud vinge linnaseikluseni ja esitan kontrollküsimuse nr 2. Kas teate, mis majast käib jutt?

See hoone valmis arvatavasti 1884 aastal, millele viitab tuulelipp katuseharjal. 1940 aastal kasutasid hoonet Punaarmee lennuväelaste pered. Hiljem töötas majas Tallinna Linna 12. lastesõim. Lisaküsimusena küsin, et mis asub majas tänapäeval?
Vasta
#5
Ahoi seikleja!

Annan teada, et veel viimased 2 päeva saab soodsamalt registreeruda 19. jaanuaril Tallinnas toimuvale linnaseiklusele. Pühapäeva õhtul kukub kell ja soodsam registreerimisvoor saab otsa. Kellel on huvi tulla seiklema, siis viimane aeg on ennast kirja panna. Registreerida saab oma tiimi lehel: www.seiklusministeerium.ee/tallinnao Hetkel on kirjas 11 tiimi, aga kas tõesti on nii vähe seiklushimulisi inimesi?

Et osalejaid motiveerida on auhinnalaud seekord väga rikkalik. Tänaseks on üritusele õla alla pannud 7 erinevat söögikohta Tallinnas ja praeguse seisuga saab auhinna iga tiim Smile Suurima panuse annab 200 euroga My Sushi.

Auhinnaga toetavad:

1. Veska Grill 2x10 eurost kinkekaarti
2. My Sushi 10x20 eurost kinkekaarti
3. Mamo 2x15 eurost kinkekaarti
4. Kochi Aidad 3x10 eurost kinkekaarti
5. Diner 3x10 eurost kinkekaarti
6. Asian Aroma 2x15 eurost kinkekaarti
7. Beergarden 3x10 eurost kinkekaarti

Pole paha? Auhindu jagub nii esikolmikule kui ka välja loosimiseks kõikide tiimide vahel!

Registreerimine veelkord: www.seiklusministeerium.ee/tallinnao
Info: Joonas@seiklusministeerium.ee või 5226895
Vasta
#6
Super uudis!

Pikendasime neljapäevase Linnaseikluse soodsamat registreerimist kuni esmaspäeva õhtuni. Seega, kui sa oleks sellepärast jätnud tulemata, et hind tõusis, siis nüüd on sul veel viimane võimalus end soodsamalt kirja panna. Tee seda lehel: www.seiklusministeerium.ee/tallinnao

Lisaks sellele uudisele annan teada, et auhinnalauale pani oma panusega ka meie stardikoht Seiklusjutte Maalt ja Merelt pubi

Kuna tänaseks on kirjas 34 tiimi, siis olen stardis kohapeal juba kell 18.30. Seega tund varem kui algselt plaanitud. Kellel on võimalus, siis tulge varem läbi, pange end kirja, sööge ja valmistuge stardiks. Meile on reserveeritud Jututuba.

NB! Seiklusjuttude kõrval asuv parkla on tasuline ja tasuta parkimiseks on vaja enda auto pubis sees registreerida.

Saadan veel enne võistlust, kolmapäeva õhtul, kõigile registreerunutele veel viimase kirja täpse võistlus- ja äpi infoga.

Kohtume stardis!
Joonas Väärtnõu
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne