Kaubaruumi liistud.
#1

Säilinud liist, üsna pakust plekist (about 1,5mm) näeb välja selline:

[Pilt: IMGP0722.jpg]

[Pilt: IMGP0723.jpg]

Ma olin siiani arvanud, et kogu komplekti kannatab uuesti kuumtsingi vannist läbi lasta, see ju katab pisemad augud ka ära ja kõik saab ok.

Eile, aga, roostest puhastades lõhkusin ühe lausa ära, kuna nii rabe oli.
Olin valesti mäletanud.

Auto, millel nad sees käivad, on selline:

[Pilt: 1963-Land-Rover-SIIA-109-Cargo-Bed.jpg]

Iseenesest on talle 95% juppidest veel isegi uuena saadaval, aga just need liistud kuuluvad sinna 5% hulka.

Land Roveriga tegelevast kontorist võid osta 1970a masinale uue spidoka, suunatule lüliti, paari kümpi eest tagadifri uue teo ja võlli, aga neid liiste saada ei ole.

Ehk tekib kellelgi idee, kust neid saada või millega asendada.

Kuna LR neid enam ei müü, siis võib tekkida isegi idee, et tegu pole originaalidega.
Aga ei, kõik selle aja mudelid (series I, II, IIA ja III), kes nö. pirukad või kastikad olid, kasutasid neid liiste:

[Pilt: rear_hatch_1a.jpg]

.
Vasta
#2

Ilmselt kõige mõtekam kaevuda Inglismaa vastava margifoorumisse. Neil seal see pea kultusauto ju. Kole kahtlane,et siin maarjamaal kellegil vedeleb.
Küsin Soomlaselt ka kellel vennal neid päris mitu tükki kenaks tehtuna on. Äkki on midagi järgi jäänud.

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta
#3

Tänane päev tõi selle, et kuuest pikast (4 põrandal ja 2 külgedel) sai ikkagi 4 korralikumat ära puhastatud ja koos muu staffiga Paldiski Zincpot`i viidud.
2 jäid maha, kuna väga pudedad. 
(auto oli 10neks aastaks õue jäänud, katus tilkus pisut läbi ja põranda alumiinium oli vettpidav. Nii ta läks)

Järgmine nädal selgub, kas need 4 saavad heaks.
Kui saavad, siis otsiks ikka 2 originaali juurde.
Kui ei, paneb kõik 6 mingid suva Bauhofi vaibaliistud.

See auto musta numbrit ei taha, vaid läeb kohe metsa jahile ja palke välja vedama.


.
Vasta
#4

ajad kopika pealt õiget asja vist taga?
mudu ju vaibaliistude valik maailmas õite suur.
Vasta
#5

Sikemasinaga?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne