Mitsubishi Galant
#1

Oskab keegi rääkida 79nda aasta Galandist midagi tarka või mingeid link anda...
Vasta
#2

http://www.carsurvey.org/modelyear_Mitsu..._1979.html
Vasta
#3

Sama küsimus siin.
Kas eestis leidub mõnd doonorit kust võiks saada varuosi?
Kõlbaksid nii 1,6 kui ka 2,0 bensiinimootoriga auto.

O: Norton model 18 1938 vl. porilauad,pakkuda vöib ka muid pre-war inglise tsiklite juppe
Vasta
#4

mul on mingist Galandist järgi jäänud natuke kasutamata juppe, jagaja kaas ja rootor ja mingid kummitihendid pakendis, vist ka stabika puksid on kusagil Kunagi mul see auto oli, aga ei mäleta enam, mis mudel täpsemalt. Garaaži koristades leidsin karbikese Galant kirjaga. Kui on huvi, siis helista 55670500
Vasta
#5

Reaalsus see, et väga tagaveolist IV põlve galanti ei leia, ka uuem 84 - 88 galant E10 on eestist kadunud . Tean, kuna olen seda otsinud (kui keegi teab mõnda, siis saatku PM). Mõttekam on suunata pilk Soome poole, seal neid ikka veel liigub.

Näiteks
See

Nettiautos on ka kaks aga nende hind on juba ulme.
Vasta
#6

Autost üks pilt ka:
[Pilt: orig_28720179_23vv.jpg]

O: Norton model 18 1938 vl. porilauad,pakkuda vöib ka muid pre-war inglise tsiklite juppe
Vasta
#7

Mul vedeleb 1980 a 2,3 td galant ilma mootori..käigukastita.On veel tuttuus veepump sellele diislile.
Vasta
#8

Mingit ilmselt 80date keskpaiga rapet tean üht vedelevat lääneosariikides

Karateturbo-kolm purki ja tiguWink
Vasta
#9

(11-05-2014, 18:11 PM)sugraM Kirjutas:  ka uuem 84 - 88 galant E10 on eestist kadunud .
Hetkel üks 1985a isend auto24's vaatamiseks väljas, ja eks hinda läbi rääkida ja omandada võib muidugi ka Smile
Vasta
#10

(12-05-2014, 10:21 AM)TeeTL Kirjutas:  Hetkel üks 1985a isend auto24's vaatamiseks väljas, ja eks hinda läbi rääkida ja omandada võib muidugi ka Smile

See masin on mulle teada, ütleme nii, et hinna ja kvaliteedi suhe pole minu jaoks paigas. Tegelikkuses otsin aga oma masinale juppe ja tervet autot ei soovi. Rohkem teiste teemat ei risustaks, kui kellelgi midagi pakkuda, võtku PT teel ühendust.
Vasta
#11

Ise ma seda teemat siia küll ei teinud,nii et risustaks ikka edasiSmile.
Loodetavasti jõuab lähipäevil masin oma uude kodusse,siis teeb ka mõned uuemad pildid.
Olen ise ka nettivaraosast ja nettiautost varuosi otsinud,kuid siiani pole veel midagi leidnudSad.
Endiselt otsin tagumist vasakpoolset tagatuld ja tagastanget.

O: Norton model 18 1938 vl. porilauad,pakkuda vöib ka muid pre-war inglise tsiklite juppe
Vasta
#12

Masin on eestis olnud 19 aastat ja nüüd tuli plaan sellega midagi ette võtta.
Esialgu tuleks parempoolne tagapidur lahti saada ja seejärel kerge pesu.
Auto on toodud soomest ja pole seniajani eestis arvele võetud.Lihtsalt seisnud ja oodanud oma aegaSmile.
Soome paberid on õnneks olemas.
[Pilt: orig_28725957_sKoi.jpg]

O: Norton model 18 1938 vl. porilauad,pakkuda vöib ka muid pre-war inglise tsiklite juppe
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne