Ajokki huvilisi
#1

   

Omaniku plaani kohaselt tehakse ta päris katki.

Küsin sellepärast, et antud buss plastkerega ja mina kes ma neid asju ei jaga tundub asi eriline.
Seisma jäi sõitvana, praegu pidid pidurid nii peal olema et ainult loha
Vasta
#2

Löö õhk süsteemi ja saadki pidurid maha.
Vasta
#3

Plastikkere ta ei ole mingil juhul. Ehtne Soome kätetöö!
Kus selline seisab ja mis tema lugu on?
Vasta
#4

[attachment=61519 Kirjutas:Regardman pid='413139' dateline='1484651958']Plastikkere ta ei ole mingil juhul. Ehtne Soome kätetöö!
Kus selline seisab ja mis tema lugu on?
Millel su teadmine põhineb?
Plastkere on, vähemalt need paneelid mida mina vaatasin.
Lugu väga ei süvenend kuna sai oldud ühel üritusel seal ja lihtsalt pererahva arutelu kuuldud, et buss tahetakse likvideerida bussina.
Seisma jäi töötava mootoriga. Klõpsasin pererahva lahkel loal paar pilti.
taguotsast ka pilt.
Muideks kui taga nurgas olev uks lahti teha siis oli ilusti näha kuidas vastaspoolelt valgus kumas läbi plastpaneelide. Värv enamus maha koorunud.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#5

Pildi järgi tagumisel otsal plastikust vaid tagatulede paneel. Mille alusel väidan? 1960-1970dail sellist "tänapäevast" lähenemist bussitootmisel veel polnud. Sommid tootsid enam-jaolt siis veel nn TA-tüüpi busse, mida siis kaeti nii tsink- kui ka alumiiniumplekiga.
Vasta
#6

Tundub et see ei lähe siis enamuse alla.
Või lugupeetav tahab väita, et alumiiniumpaneelid kumavad valgust läbi?
Plastikust on ka tagumised kumerad paneelid mis on ühtlasi ka uksed, samuti on plastist ninapaneel ümber tulede ja tulede kohal. Neid nagu kaesin ise.
Tegin selle ukse lahti ja nägin vastasust millest valgus läbi kumas. Mingi spetsiaal alumiinium?
Kui juhtun sinnakanti (vähetõenäoline) siis võin mõne mehe rõõmuks veel vaadata. Kui omaniku sõnad, et buss on plastkerega kes on omanik juba ca 20 a ei piisa.
Vasta
#7

Kui tagant pilti suurendada siis on ka näha mis värvi see plast on. Nurgapealne uks kollakas plast paistab kooruva värvi alt.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne