Väike projekt -- jalgratta porilauad
#1

Toodi vanad porilauad (Husqvarna ), mille järgi sai siis uued voolida ( vajavad natuke nokitsemist veel )


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                               
Vasta
#2

(26-01-2017, 21:15 PM)Pleku Kirjutas:  Toodi vanad porilauad (Husqvarna ), mille järgi sai siis uued voolida ( vajavad natuke nokitsemist veel )

Väga kõva sõna, või ikkagi hoopis tegu!!!  Cool Tore, et on andekaid ja osavaid mehi (ka Järvamaal) !
Vasta
#3

Ilus töö!
Serv on ilmselt tagasi keeratud? Kui saaks sellest ka pilti.

Terv. Märt Aarne
www.vanatehnika.ee
Vasta
#4

Tänud hinnangute eest. Serv on jah sisse keeratud, 3 mm . Vast on piltidelt midagi näha


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
               
Vasta
#5

Kas esiporialauale see volt ka sisse tuleb, mis esihargi jaoks seal on?

Aga väga kõva töö.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#6

Üritan selle lohuni jõuda (ka tagumisel porilaual külgedel olevateni ), hetkel käed/jalad  tööd täis .
Vasta
#7

Ilus töö, ainuke küsimus on, et kas peale riigikogujate ka keegi oma husqvarnale sellist asja lubada saaks kui tellimustööna teha? Big Grin
Vasta
#8

Kahtlustan miskipärast, et sel teemal ongi natuke reklaami haisu küljes, algataja täpsustab vast Smile

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#9

(27-01-2017, 23:51 PM)Marko Kirjutas:  Kahtlustan miskipärast, et sel teemal ongi natuke reklaami haisu küljes, algataja täpsustab vast Smile

Sellisel juhul võiks siin kõik projektitööd reklaami alla liigitada. Tahtsin ainult oma tegemisi jagada. Olen oma tööd piisavalt kaua teinud , et suht reklaamivabalt perele leib lauale tuua.
Vasta
#10

Reklaam reklaamiks aga lõppkokkuvõttes läheks ju neid porikaid teistelgi vaja ja nagu ma aru saan, siis ksf! Pleku ju plekitöödega tegelebki ja ilma selle teemata poleks osanud küll kellegilt porikaid tellima hakata. Minu küsimus oleks, et kui tellimusena sellsed asjad tellida, siis umbkaudu kui palju kukrut peaks kergendama? Mul üks meeste Hermes igatseks väga esimest porilauda, õnneks ilma nö põskedeta variant.
Vasta
#11

(27-01-2017, 23:51 PM)Marko Kirjutas:  Kahtlustan miskipärast, et sel teemal ongi natuke reklaami haisu küljes, algataja täpsustab vast Smile

Ja mis seal siis halba on või sind segab?

Pole ju mingi hüper-super kütusekokkuhoiu "magnetike", mis nagunii mitte kunagi ei toimi, vaid konkreetne asi konkreetsele sihtgrupile, keda Eestis kokku on, ma oletan max. 5 inimest.  Big Grin Big Grin
Ja nagu ta ise ka ütles, ta ei viitsi neid väga teha.
Kuigi võiks.
Ma sokutaks nad valmistehtuna kuskile iibeisse jne. Inimestel ju vaja ja ilusti tehtu.
Peab sis kõiki koopiaid iinast ostma....


.
Vasta
#12

(29-01-2017, 14:17 PM)stihl Kirjutas:  Ja mis seal siis halba on või sind segab?


Ma sokutaks nad valmistehtuna kuskile iibeisse jne. Inimestel ju vaja ja ilusti tehtu.
Peab sis kõiki koopiaid iinast ostma....


.

Teed plekuga kaupa,su teha jääks ilus värv ja triibud ja no Marko võiks tegeleda müügi poolega Wink
Huvitaks kas tuli see ilus tiib välja kohe esimesest pleki tükist,proovimisest ?
Vasta
#13

(31-01-2017, 18:59 PM)Veskioja Kirjutas:  Teed plekuga kaupa,su teha jääks ilus värv ja triibud ja no Marko võiks tegeleda müügi poolega Wink
Huvitaks kas tuli see ilus tiib välja kohe esimesest pleki tükist,proovimisest ?

Ehh, ma arvan, et kõik teavad, mis juhtub telekapuldiga, kui pissihädas ja selle pärast pisut kuri taksikoer üksi kodus on.
Tulemus on enam vähem samaväärne, kui stihlile anda värviprits + värv ja jalgratta porilaud kätte... Big Grin Big Grin Big Grin

Aga kindlasti on svea`del mingi oma "gammal cykel Husqvarna forum" olemas, kuhu pildid üles panna ja paar sõna kohalikku juurde purssida.
Eks neid sealmaal kõige rohkem vast müüdud omal ajal on. Ja kõik kindlasti ise värvi.

Ja siis juba mõnda masslademetes vanade velodega tegelevasse foorumisse kuulutus üles panna; vahet ju pole millele neid porikaid teha, kas varnale või vanale sardale. automoto.ee ntx.

Pleku - anna tuld!


.
Vasta
#14

(31-01-2017, 18:59 PM)Veskioja Kirjutas:  ........Huvitaks kas tuli see ilus tiib välja kohe esimesest pleki tükist,proovimisest ?

Alustasi esimese poriplekiga, sellisel kujul õnnestus kolmandal katsel ( esimene katse--vale materjal--liiga paks , teine katse---peale servade tagasi valtsimist vedas raadiusest välja)
Tagumine õnnestus juba esimesel katsel
Vasta
#15

Lihtsalt huvipärast, kas roostevabast terasest sama asi ka õnnestuks või on roostevaba liiga rabe või liiga kõva (ka veidi õhemast materjalist) ?
Vasta
#16

(01-02-2017, 11:03 AM)TeeTL Kirjutas:  Lihtsalt huvipärast, kas roostevabast terasest sama asi ka õnnestuks või on roostevaba liiga rabe või liiga kõva (ka veidi õhemast materjalist) ?

Kaldun arvama, et roostevaba on selleks liiga sitke materjal
Vasta
#17

(29-01-2017, 14:17 PM)stihl Kirjutas:  
(27-01-2017, 23:51 PM)Marko Kirjutas:   reklaami haisu küljes

Ja mis seal siis halba on või sind segab?
Mind ei sega nii kena töö reklaamimise puhul mitte miski. Vastupidi, sellise asja reklaamimine peaks olema lubatud ka nendes kohtades, kus enesereklaam muidu keelatud on.
PS roostevaba on väga erineva voolavusega, torupaenutajad väidetavalt ostavad terve partii või suure koguse lattu kui proovitöö ilus tuleb, mitte voldiline
paberi järgi on kõik üks materjal...
külajutt küll aga asjalike sellide suust

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#18

(26-01-2017, 21:15 PM)Pleku Kirjutas:  Toodi vanad porilauad (Husqvarna ), mille järgi sai siis uued voolida ( vajavad natuke nokitsemist veel )

Mina ostaks küll ühe analoogse paari võimalusel. Kuhu ja kuipalju maksta? ?
Vasta
#19

Kas ilma näidisporilaudateta, aga olemasoleva ratta järgi kah saaks? Ja veel alumiiniumist näiteks?
Vasta
#20

(03-02-2017, 19:25 PM)aeroplano Kirjutas:  Kas ilma näidisporilaudateta, aga olemasoleva ratta järgi kah saaks? Ja veel alumiiniumist näiteks?

Ikka on võimalik, kuid kindlasti pole see odav lõbu
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne