Ajab juba täitsa pingesse.
#21

(14-02-2017, 17:32 PM)BALDHUR88 Kirjutas:  Liiga pekiste kõhtudega naised on nood. Kass kuule, mul on täna kassi ahastus, käskisid õlli panna. Nüüd on kõik.

On veel ilmas õigust, nagu aru saan, siis Sa ikka minu unenägu ei vaata! Aga lohuta end sellega, et vähemalt on süüdlane teada, ilmselt see minu soovitatud pudel õlut oli siis kaheksas. Ja ma tean seda tunnet, ma tean, ma tean...ja see läheb mööda ja õlu maitseb jälle hea!

Vaatame veel ära, kuidas ksf! Marko Su postitust hindab ja mitu punkti annab ja siis ma teen ühe? õlle ja hakkan oma unenägu vaatama, ühtlasi katsun täpsemalt neid kõhtusid kaeda, minu arvates on siiani küll täiesti normaalsed  olnud.  Cool
Vasta
#22

Äh, mul oli ju natuke viina ka kapis.
Vasta
#23

(14-02-2017, 18:48 PM)kass Kirjutas:  Vaatame veel ära, kuidas ksf! Marko Su postitust hindab ja mitu punkti annab ja siis ma teen ühe? 

Perekooli foorumis ( http://foorum.perekool.ee/ ) pidada mingi postitustele antavate plusside või miinuste süsteem olema. 

Mu Isiklik Arvamus ütles, et nii on. 
Järelikult on tõsi, sest Isikliku Arvamuse väited ei kuulu tavaliselt vaidlustamisele.  Sad

ksf! Marko ja Kass, kas tunnete ka siin foorumis ka puudust selle järele?
(konstruktiivne ettepanek modedele ja teevad ära, ma arvan...miski lihtne IT teema ju. Ja saate edasi surfata nagu perekooliski....Smile

.
Vasta
#24

(14-02-2017, 00:33 AM)Marko Kirjutas:  Vot nii vingelt pole siiani keegi suutnud kassi paika panna, ten points!

See punktiandmine on rohkem Marko rida, mina saaks hädapärast ilma ka hakkama!  Rolleyes
Vasta
#25

(14-02-2017, 20:03 PM)kass Kirjutas:  See punktiandmine on rohkem Marko rida, mina saaks hädapärast ilma ka hakkama!  Rolleyes

Siis aitaks koos vastastikku õlut võtta ja üks annab aga punkte ja teine võtab vastu!

Kah kvaliteetselt veedetud aeg. Big Grin
Vasta
#26

Kass kasti õllega on alati teretulnud.
Jalgrattaga tibide pilte saab ka kuvada Big Grin
Kusagil peaks Turisti või Sputniku juppe ka olema, saab annetada kui üles leian.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne