DKW rt 125 küsimus
#1

Milliseid erisusi omas DKW rt 125 De Luxe võrreldes tava rt 125 ga.... kui üldse. Või mida see de luxe mudelinimetuses näitab?
Teiseks kas keski omab ka infot millistes värvikombinatsioonides  kõnealust isendit tehasest välja vuras. Goodeldades on silma jäänud enamasti must ja ka mõni punane ning isend, tänu millele ma oma ajukäärikuid Dkw mõtetega vaevan omab oliivi rohelist paaki aga kas oli veel? 

Pilti kah:

[Pilt: 20170213_074229.jpg]
Vasta
#2

Kus kohast see de luxe mõte üldse välja kargas? Kas see mitte pealesõja teema ei ole ? Ja mis pilt ja kus pilt see rohelise paagiga DKW on? Selle pildi RT komplektsus on küll enne- ja pealesõja osadest koostatud.
Nii et küsimusele küsimustega vastu...
Vasta
#3

(19-02-2017, 20:01 PM)kass Kirjutas:  Kus kohast see de luxe mõte üldse välja kargas? Kas see mitte pealesõja teema ei ole ? Ja mis pilt ja kus pilt see rohelise paagiga DKW on? Selle pildi RT komplektsus on küll enne- ja pealesõja osadest koostatud.
Nii et küsimusele küsimustega vastu...

[Pilt: 20161211_110409_1.jpg]

50.a 
Arhiivis mudeli nimetus: D.K.W , RT 125 w De luxe... sealt ta pähe kargaski. Oleks hea teada mis osad need "komplekti" ei kuulu.
Vasta
#4

Mul jäi kirjutamata, et mina asjast midagi ei tea, aga see peaks niigi selge olema. Ja ei tohiks ka siin foorumis olla takistuseks ega piiranguks tarkade vastuste kirjutamisel!  Toungue
Nojah, kui on pealesõja asi üldse, siis ei tea ma ammugi ja vaevalt, et keegi ilma otsinguta/otsimiseta midagi rohkem teab, kui Sa ise. 
Vb siis ei ole ka valesid osi, aga uskumatu, et pealesõja mudelil veel kummirihmadega esihark oli, aga vb tõesti, vaesed ajad Saksamaal. 
Aga mina olen oma panuse andnud ja ehk innustab see ka teadjaid mehi targemat juttu kirjutama. 
Igaks juhuks lisan juurde, et pealesõja võõramaa tsiklid on väga võõras ja vale asi ja need ei lähe mitte, aga see peaks ka kõigile teada olema!  Toungue
Vasta
#5

http://origin-www.audi.com/sea/brand/in/...125_w.html
Ja ongi nii, et "läänesaksart125" oligi algselt kommirihmadega esihargivedrustusega, nagu ennesõja  RT100 ja esimene RT125 mudel ja 1950 lõpus tuli teleskoopesihark, samas kui igasugused teised RT125 koopiad olid ikkagi teras-spiraalvedruga esihargiga, nagu ennesõja RT125/1 mudel.
Lisan veel eneseõigustuseks, et sel "de lux"  pildil on vähemalt siduriheebel ja lenksu käepidemekummid valed ja liiga moodsad, on küll hale eneseõigustus, aga juriidiliselt on ....
Vasta
#6

Unetu öö tulemusel jõudsin ka enda kahe ajupoolkera vahel kompromissini, et antud esiharki paigaldati kuni 50a lõpuni ja 51a massinad juba teleskoop hargiga. Rutskad jah hilisema meelevaldse moderniseerimistöö tulemus. Teada olevalt on ka antud ratta õhupuhasti Saksast tellitud reproduktsioon.
Aga sõnapaarile deluxe ei jõudnud jälile. Ilmselt see liigitub sinna kes-tappis-Jimmy-Hoffa tüüpi müsteeriumite hulka...
Vasta
#7

Ka mina magasin halvasti!  Sad 
Otsinguga tuleb see de luxe justkui ainult Prantsusmaa suunaga, siin üks variant
http://motorparade.blogspot.com/2013/07/dkw-deluxe.html
aga see on vist juba RT125/2H 1954-57
Iseenesest Wikipedia lehel toodud RT125 W hinnad on antud 945 - 980 DM, vb selle lisa 35 DM eest veidi luksust juurde sai, võrreldes odaama variandiga.
https://de.wikipedia.org/wiki/RT_125
Vasta
#8

Kusagilt nagu on meelde jäänud, et De Luxe peaks olema nikeldatud pöidade ja mõningal juhul ka nikeldatud paagiga. Tavalisel siis mustad pöiad.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne