Kas on tehases toodetud pihustistend?
#1

Õhtust!
Täna astus korra läbi sõber Aivar sõbralikus naabervallast ja tõi mulle sättida sellise stendi:

[Pilt: 24908803dab671_l.jpg]

[Pilt: 249088056ba7fe_l.jpg]

[Pilt: 249088076be03c_l.jpg]

Tunduks nagu tehase töö olema. Samas üsna andekas süsteem,kuidas nafta silindrisse on paigutatud. Paned kolvi täis ja siis on taga vedru mis peale surub,saab ka eemal lukustada. Mida arvate?
Tänan.

T.
Vasta
#2

Minu arust on see ühest diagnostika komplektist pärit. Mille marki ma kohe öelda ei oska.


Vasta
#3

(20-02-2017, 21:59 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Samas üsna andekas süsteem,kuidas nafta silindrisse on paigutatud.

Kohe näha, et vanakooli traktorimees. Cool
Vasta
#4

Kuid asi lihtsam, raamatus: Masinate tehnohooldus, diagnostika ja remont.
On toodud samasuguse asja pilt välja lk 66 ning margiks on KI-9917


Vasta
#5

Olemas selline isend ilusti puukarbis ja juures veel mingisugune pudeli moodi asi ja nagu jalg sellele.
Vasta
#6

(20-02-2017, 23:56 PM)Qunts Kirjutas:  Olemas selline isend ilusti puukarbis ja juures veel mingisugune pudeli moodi asi ja nagu jalg sellele.

No aga palun esitle meile seda puukarpi ja kõike mis seal sees. Palun. Rolleyes

T.
Vasta
#7

(21-02-2017, 00:00 AM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  
(20-02-2017, 23:56 PM)Qunts Kirjutas:  Olemas selline isend ilusti puukarbis ja juures veel mingisugune pudeli moodi asi ja nagu jalg sellele.

No aga palun esitle meile seda puukarpi ja kõike mis seal sees. Palun. Rolleyes

T.
Kui maale jõuan siis teen pildi kui meeles seisab.
Vasta
#8

[Pilt: image_15.jpg] Проверка состояния форсунок без снятия с дизеля KI-9917 ja oli neid Uaz diagnostikaauto komplektis, mida Tartu Katseremonditehases ehitati vene ajal.
Vasta
#9

Ka minul on täpselt samasugune stend olemas. Siitsamast foorumist ostsin. Tegemist on tehase tööga.

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 
Vasta
#10

(22-02-2017, 22:32 PM)saarrand Kirjutas:  Ka minul on täpselt samasugune stend olemas. Siitsamast foorumist ostsin. Tegemist on tehase tööga.
Tee pilt ja lisa siia. Siis ei pea ma endaoma välja otsima, et jälle kellegile nagu midagi tõestama.
Vasta
#11

(22-02-2017, 23:15 PM)Qunts Kirjutas:  Tee pilt ja lisa siia. Siis ei pea ma endaoma välja otsima, et jälle kellegile nagu midagi tõestama.

Sõber,ei pea siin midagi tõestama. Lihtsalt hea vaadata kuidas tööriist välja näeb omas mahlas ja ehedalt. Olen veel liiga noor ja osad asjad on minust ja minu eakaaslastest nii mööda läinud,et pole näinud.... Smile
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne