Tuvastada sadulad
#1

Mõni aeg tagasi juhtus selline isemoodi lugu, et trehvasin kokku ühe mehega. Mees rääkis küll Opelitest, Shcümannist ja peamiselt Leutneritest ja enne äraminekut veel pakkus lisaks muule kaubale siis mulle sadulaid ka. Ma ka risti ette ei löönud ja otsustasin, et võtan kaasa. Viimase kahe suitsu vahele jõudis mees veel mainida, et ühel olla justkui juudi märk peal. Mina ei oska ka seisukohta võtta, kas Gitler võis lasta inimnahast sadulaid ka teha või on see hoopis kommunistide viisnurk, juutidel vist on ju kuusnurk ja eriti taibukad loevad veel sisenurgad ka ära ja siis lähevad numbrid juba kahekohaliseks. Mehe osas ma ka seisukohta ei julge võtta, mul on omad kahtlused aga ksf! kass ütleb kohe, et pole võimalik ja pole olemas ja ma ei hakka üldse seda teemat üles võtmagi Big Grin

Igatahes sadulad on sellised. Kuna lisaks sellele viisnurgaga sadulale trehvas hiljaaegu teine ka veel vastu, siis huvitaks, millega tegu. Teine niiväga ei huvita ja ega keegi nagunii midagi öelda ka ei oska.

Sadul nr 1.

[Pilt: qFU1Ncu3Qj-k97pwuc0FPH06VIMjYYB7seFTc5Kd...57-h369-no]
[Pilt: X2uGysBUaP4gB7v2LUjsiRR5lDokww7RhZimLGtc...35-h638-no]

Sadul nr 2 

[Pilt: LYjRAdbD1YqGnA7t4elP1u2c4SMRoZ_7vKCEdSX0...35-h638-no]
[Pilt: 5dKK32Vu_Wqe30769sg_DXrm1Pd8PiNZjPUdfeud...35-h638-no]
Vasta
#2

(01-03-2017, 17:55 PM)s2si Kirjutas:  Mõni aeg tagasi juhtus selline isemoodi lugu, et trehvasin kokku ühe mehega. Mees rääkis küll Opelitest, Shcümannist ja peamiselt Leutneritest ja enne äraminekut veel pakkus lisaks muule kaubale siis mulle sadulaid ka...... Mehe osas ma ka seisukohta ei julge võtta, mul on omad kahtlused aga ksf! kass ütleb kohe, et pole võimalik ja pole olemas ja ma ei hakka üldse seda teemat üles võtmagi .......... 
 Teine niiväga ei huvita ja ega keegi nagunii midagi öelda ka ei oska.

Minu soovitus Sulle oleks - ole selliste meestega ettevaatlik! Säändsed mehed võivad Sindki sigaretti suitsetama, Vanatallinna jooma ja inglise keeles vanduma õpetada, lisaks nendele juttudele opelitest ja  leutneritest! Ja lõpeb see kõik halvasti, seekord läks Sul isegi hästi, et pääsesid ainult sadulatega...
Aga kui teine eriti ei huvita ja keegi nagunii midagi öelda ei oska, siis see teine on Hammock. Ja usu mind, selliste teadmistega pole midagi mõistlikku peale hakata...
Vasta
#3

Täpselt nagu ma kartsin, kõiksevägevam karistab mind igasuguste kahtlaste indiviididega suhtlemise pärast ja nendega kauplemise pärast ja nagu nimme jääb soovitu saamata ja tuvastatakse ära just see sadul, mis nii väga justkui ei huvitanudki. Ei teagi, kas Sind tänada või saapaga visata Big Grin. Igatahes probleem selle viisnurgaga sadula osas on endine, kuna ma neid juba viimasel ajal kahte olen kohanud, siis väga haruldane ehk ei ole. Kasutades tagurpidi psühholoogiat, siis ega see sadula mark ka niiväga ei huvita aga millistele ratastele neid peale istutati
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne